صفحه 49 از 57 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط sm1210 نمایش پست ها
    سلام،
    من برای مستر در رشته automation engineering از TUT و mechanical engineering از LUT پذیرش گرفتم ولی واقعا نمی دونم کدومو انتخاب کنم. به هر دو رشته علاقه دارم ولی میشه لطف کنید در مورد انتخاب دانشگاه راهنمایی کنید. اگه شما جای من بودین کدومو انتخاب می کردین؟ در ضمن من لیسانس مکانیک دارم
    درود
    رشته رو من نظری ندارم.
    ولی چه رنک ملاکه براتون چه شهر ، TUT .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

سلام دوست عزیز. منم امروز نامه پذیرش گرفتم. ولی اینقدر سردرگم هستم که نمی دونم چه کنم؟؟ رشتتون چی هست؟ خوشحال میشم در تماس باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    سلام. لطفا دوستانی که قصد اپلای برای دانشگاه های فنلاند خصوصا دانشگاه هلسینکی رو برای امسال (اپلای 2015، ورودی 2016) دارند اعلام حضور کنند که باهم در تماس باشیم در ادامه ی این تاپیک یا تاپیک جدید مسائل رو باهم درمیون بذاریم. سپاس
    سلام دوست عزیز. منم امروز نامه پذیرش گرفتم. ولی اینقدر سردرگم هستم که نمی دونم چه کنم؟؟ رشتتون چی هست؟ خوشحال میشم در تماس باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    اقا من از LUT بهم ایمیل زده که قبول شدی
    مبارک باشه دوست عزیز. ایمیل برای من هم اومد که قبول شدم! امیدوارم موفق باشید!

سلام مجدد. خوب یکی از دوستان که واردتره لطف کنه بگه الان دقیقا چگار باس کرد؟پارسال یکی مث Saaaaaaam با بچه های فنلاند بود و من دنبال میکردم خیلی اطلاعاتش زیاد بود خیلی باهاش حال کردم. کاش امسال هم ما یه Saaaaaam داشتیم.

سلام
    باتوجه به اینکه ازlut ایمیلی دریافت نکردم پس ریجکت شدم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام مجدد. خوب یکی از دوستان که واردتره لطف کنه بگه الان دقیقا چگار باس کرد؟پارسال یکی مث Saaaaaaam با بچه های فنلاند بود و من دنبال میکردم خیلی اطلاعاتش زیاد بود خیلی باهاش حال کردم. کاش امسال هم ما یه Saaaaaam داشتیم.
    سلام
    دوست عزیز نگران نباشید
    اولا هر سوالی داشتید در فروم مطرح کنید بنده و سایر دوستانی که فنلاند هستیم تا حد امکان راهنمایی خواهیم کرد
    ثانیا در فنلاند خیلی زود همه موارد را خواهید اموخت
    ثالثا اگر باز هم مشکلی بود و نمی توانستید در فروم مطرح کنید پ خ بفرستید پاسخ خواهم داد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران

منم ایمیلی نگرفتم یعنی ریجکیت شدم؟ارسال ایمیل به دپارتمان ها بستگی نداره؟ سایت کی نتایج رو میده؟

بله
    99.99% ریجکت شدم...

دوستانی که LUT قبول شدن و یا 100 در 100 میخان برن LUT خودشون و معرفی کنن تا با هم بیشتر اشنا بشیم.
    Ali Saghi
    Computational Engineering and Physics
    Major: Technical Physics

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)