صفحه 112 از 154 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1533

موضوع: دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

1- کارشناسی: کشاورزی/ خاکشناسی/ دانشگاه رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: کشاورزی/ فیزیک و حفاظت خاک/ دانشگاه صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- فاقد مدرک زبان هستم. اما در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6).
    4- یک مقاله ISI آماده ارسال به مجله (Elsevier یا Springer) با ایمپکت بالای 3.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان، یک مقاله کنفرانسی بین المللی از دانشگاه صنعتی اصفهان، یک مقاله همایشی از دانشگاه یزد و در نهایت دو مقاله کنگره ای علوم خاک ایران از دانشگاه تبریز و اهواز.
    6- برای رشته کشاورزی، گرایش خاکشناسی در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    7- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: سوئیس، استرالیا، آمریکا، کانادا، آلمان و برخی کشورهای اروپایی است
    8- کسب رتبه 105 کشوری در مقطع کارشناسی ارشد/ نمره دفاعیه عالی از دانشگاه صنعتی اصفهان با نمره 19.8/ و دارای 4 توصیه نامه از اساتید
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه؟
    تشکر میکنم اگه کمکم کنید در مورد اینکه آیا با همچین رزومه ای در کدوم یک از کشورهای فوق و یا چه دانشگاه های شانس بیشتری رو برای اپلای و پذیرش در سال 2016 و 2017 دارم و اینکه آیا شانس پذیرش در دانشگاه های با رنک بالا رو دارم؟

Junior Member

سلام.دوستان کسی در دانشگاهROYAL ROADS UNIVERSITY مشغول به تحصیل هست؟یا کسی رو در این دانشگاه میشناسید؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    بچه ها من واقعا گیرم .
    کمکم کنین .
    دنبال یه دانشگاه یا business school می گردم و اسه درس خوندن .
    من لیسانس مکانیک
    ارشد مدیریت اجرایی .
    ایلتسو6 اکادمیک دارم.
    فاند خیلی مهم.نیست .
    من فقط باید اپلای کنم برم.
    واقعا سپاسگذار می شم.کسی می دونه بگه .
    واقعا ممنون می شم

دانشگاه های مطرح در زمینه بیوانفورماتیک رو میشناسید دوستان؟ یا بهتر بگم که دانشگاه های رو پیشنهاد میکنید ؟

سلام. دوستان گرامی لطف می کنید نظرتون رو راجع به دانشگاه های ساسکاچوان و رایرسون تو زمینه فنی مهندسی بدید. کدومشون سطح بهتری دارن و امکانات تحصیلی-آزمایشگاهی بهتری واسه دانشجویان دکتری فراهم می کنن؟ از نظر رنکینگ کیو اس ساسکاچوان بالاتر از رایرسونه، آیا این تفاوت خیلی بچشم میاد یا اندکه؟ ممنون میشم همچنین نظرتون رو راجع به موقعیت شهری و آب و هوا این دو دانشگاه بهم بدید (ساسکاتون و اونتاریو).

با تشکر فراوان از کاربران انجمن فروم

سلام دوستان
    چه دانشگاههايي رو براي دكترا در زمينه هاي مرتبط با معماري در كانادا پيشنهاد ميكنيد؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    سلام. دوستان گرامی لطف می کنید نظرتون رو راجع به دانشگاه های ساسکاچوان و رایرسون تو زمینه فنی مهندسی بدید. کدومشون سطح بهتری دارن و امکانات تحصیلی-آزمایشگاهی بهتری واسه دانشجویان دکتری فراهم می کنن؟ از نظر رنکینگ کیو اس ساسکاچوان بالاتر از رایرسونه، آیا این تفاوت خیلی بچشم میاد یا اندکه؟ ممنون میشم همچنین نظرتون رو راجع به موقعیت شهری و آب و هوا این دو دانشگاه بهم بدید (ساسکاتون و اونتاریو).

دانشگاه ساسکاچوان بهتره ولی شهر ساسکاتون یک شهر کم جمعیت و مثل شهر مرده ها میمونه. دانشگاه رایرسون در تورنتو هست که از نظر شهر نیاز توضیح نداره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها

یه نکته ای هم البته اگر قصد برگشت به ایران دارید دقت کنید که ریرسون تو لیست وزارت علوم ایران جز گروه "عالی و گروه خوب"نیست و جز گروه "متوسط "محسوب میشه. در چنین شرایطی تاییدیه مدرکتون اگر بعدا بخواهید از ایران دریافت کنید شرایطی خواهد داشت که باید ببینید می توانید برآورده کنید یا خیر. این بخشی از شرایط وزارت علوم برای ارزشیابی مدارک دکتری خارج از کشور است که در خصوص دانشگاههای متوسط بخش مربوطه را مورد ملاحظه قرار دهید:

ارزشيابي مدارك اعتبار تحصيلي دكتري
    متناسب با سطحي كه هر يك از مؤسسات، اعتبار سنجي شده اند، مدارك تحصيلي دکتري مربوط، به شرح زير ارزشيابي مي شود:
    8-1 مدارك تحصيلي صادره از مؤسسات ممتاز، مشروط به داشتن مدرك كارشناسي ارشد معتبر
    8-2 مدارك تحصيلي صادره از مؤسسات خوب، علاوه بر شرط مندرج در بند 8-1، لازم است:
    الف- داشتن مدرك كارشناسي و كارشناسي‌ارشد معتبر از دانشگاههاي داخل و يا مؤسسات گروه‌هاي ممتاز يا خوب
    ب- داشتن رساله كيفي به تشخيص متخصصين مرتبط منتخب كميسيون ذي ربط ارزشيابي مدارك
    ج- در صورت نداشتن شرط الف، ضمن دارا بودن مدارك تحصيلي معتبر در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد و پايان نامه كيفي، مشروط به بررسي کيفي و احراز توانمندي‌هاي علمي ـ پژوهشي و حرفه‌اي متقاضي و برگزاري جلسه دفاعيه، درخواست مقاله (يا مقالات) علمي ـ پژوهشي به تشخيص كميسيون.
    8-3 مدارك تحصيلي مربوط به مؤسسات متوسط، به شرط داشتن معيارهاي زير:
    الف- داشتن مدرك كارشناسي ارشد معتبر با معدل حداقل 15 به بالا و همچنين مدرك كارشناسي معتبر
    ب- ارتباط مستقيم رشته تحصيلي دكتري با رشته تحصيلي مقطع كارشناسي ارشد
    ج- داشتن رساله كيفي به تشخيص صاحب‌نظران متخصص منتخب كميسيون ارزشيابي مدارك ذي ربط
    د- چاپ حداقل 2 مقاله علمي ـ پژوهشي مستخرج از رساله

تبصره: مدارک تحصيلي دوره دکتري صادره از موسسات ضعيف غير قابل بررسي و ارزشيابي مي باشد.

و ما ادریک ماهو الکمیته المنتخب!
    ...و تو چه میدانی که صاحب نظرکیست و کمیته منتخب کیانند! کیفیت چیست و معيارهاي سنجش کدامند!؟!
    ضابطه ای که تفسیرپذیر شد قابلیت ریسک برای قطعی نمودن برنامه ای را که از یک انتخاب قابل پیشگیری در گذشته (امروز شما) نشات میگیرد نخواهد داشت، اگر هدفتان روزی بازگشت و خدمت در کشور خودتان باشد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط gbahrein : August 27th, 2015 در ساعت 04:20 AM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چه دانشگاههايي رو براي دكترا در زمينه هاي مرتبط با معماري در كانادا پيشنهاد ميكنيد؟
    ممنونم
    اگر علاوه بر معماری به گرایشهای نزدیک نظیر طراحی زیست محیطی و تکنولوژی ساختمان یا مدیریت پروژه نیز علاقه مند هستید(که شاید به لحاظ مساله فاندینگ نیز موثرتر باشد) دانشگاههایی نظیر کلگری، منیتوبا و کنکوردیا را چک کنید. اگر مساله تحصیل ب در رشته معماری و گرایشهای معماری صرفا، مدنظر است دانشگاههای زیادی را ممکن است بتوانید با یک رزومه و پورتفولیوی دیجیتال خوب پذیرش بگیرید که در این میان دانشگاه UBC, UToronto, UMcGill طبعا از همه معروفتر و طبعا پرمتقاضی تر و شاید سخت تر به لحاظ شانس پذیرش هستند. این سایت را ببینید برای جستجوی اولیه کمک زیادی خواهد کرد:
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام.
    دوستان تو کانادا میشه دانشگاهی رو پیدا کرد که هزینه تحصیلش رایگان یا زیر 1000 دلار باشه؟
    رشته معماری.