صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

تا حالا کسی ۷/۵ یا بالاتر از اسپیکینگ این مرکز گرفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature / Kharazmi University

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

با سلام من تصمیم دارم آزمون ماه آینده دانشگاه آزاد رو بدم، میخواستم ببینم با توجه به اینکه ثبت نام آیلتس بر اساس پاسپورت هست و من به علت وضعیت نظام وظیفه و معافیت تحصیلی پاپسورت معتبر ندارم چیکار باید بکنم ؟!؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان کسی هست اینجا که دانشگاه ازاد شیراز امتحان داده باشه و بتونه از شرایط و همین طور طرز نمره دادنشون بگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

من هشت اکتبر آکادمیک آزاد تهران دارم، هیشکی تا حالا تجربه راجع ب این سنتر داشته؟
    مکانش
    کیفیت صدا
    برخورد اگزمینر،

من دارم از شهرستان میام، نزدیکترین هتل ب ساختمون برگزاری آزمون کجاست؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry- Sahand University

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    من هشت اکتبر آکادمیک آزاد تهران دارم، هیشکی تا حالا تجربه راجع ب این سنتر داشته؟
    مکانش
    کیفیت صدا
    برخورد اگزمینر،

چمن دارم از شهرستان میام، نزدیکترین هتل ب ساختمون برگزاری آزمون کجاست؟
    مپرسی
    پیشنهاد میکنم حتی اگر هتل اونورا باشه نگیری چون به احتمال قوی درب و داغون باید باشه و شب امتحان اذیت شین. اینها یکم فاصله دارن :
    هتل وصال. انقلاب. خ وصال
    هتل جهان ولیعصر
    میتونی از گوگل مپ استفاده کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

ممنون

من کامنتتونو دیر دیدم
    اما هتل تو خیابون جمهوری گرفتم
    خیلی مناسب بود
    رفت و آمدم همش پنج دقیقه بود
    بدون نگرانی رسیدم مرکز آزمون

نحوه برگزاری عالی بودد

ب همه پیشنهاد میکنم دانشگاه آزادو

البته نتایج هنوز نیومده
    اما خب‌، به هر حال نتیجه هم مطابق تلاش خودم خاهد بود

با سلام،

نظرات این تاپیک مربوط به ۲۰۱۴ هست،

(اونای که ۲۰۱۵ هست بیشتر سوال کردند)

لطفا اونایی که امتحان دادن تو دانشگاه آزاد تهران یا خوراسگان لطفا بگید نمره اسپیکینگ و رایتینگ تون چطور بود؟ عادلانه‌ دادند؟ من فقط میخوام نمره خودمو بگیرم، از خیر گلاب پیدا کردن گذاشتیم، اگر کسی‌ سنتری میشناسه که این ۲ تا ماژول رو درست نمره بدن لطفا معرفی‌ کنید چون خیلی‌ حیاتیه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط atimori نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای سخت کوش..

من 5شنبه (18 جولای 2013 ) توی رشت (دانشگاه آزاد) امتحان دادم. برخورد پرسنل عالی و محیط آرامتر و بهتر از اون چیزی بود که تصور می کردم... Speaker ها عالی و میزها کاملا استاندارد... نور هم که خیلی خوب بود... Examiner ها هم خوب بودند... حالا منتظر نتیجه هستم....
    سلام من هم رشت هستم و میخوام شروع کنم به یاد گیری آیلتس. میشه راهنماییم کنین کجا برم یاد بگیرم؟از کجا باید شروع کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
    من 30 آپریل 2016 تو مرکز تهران دانشگاه آزاد آزمون دادم
    - روز مصاحبه همه چیز منظم بود و فضا هم خیلی مرتب و آروم بود
    -برخورد پرسنل بسیار محترمانه بود
    - اسم کسی که با من مصاحبه کرد رو یادم نیست ولی مرد بسیار صبور و پر از آرامشی بودن، من قبل رفتن تو اتاق خیلی استرس گرفتم ولی به محض ورود به اتاق از چهره و برخورد این شخص واقعاً آرامش گرفتم و بهتر از سطح خودم عمل کردم
    - اتاق مصاحبه هم بسیار مرتب و تمیز و مهم تر از همه آکوستیک بود

-امنحان کتبی هم سر موقع و بسیار با نطم بود
    -میز و صندلی واقعاً مناسب بود
    -تهویه هوا عالی بود
    - سیستم پخش صدا مطلوب بود
    -مداد و پاککن و دستمال و هرچی که لازم هست رو فراهم کرده بودن

در مجموع مرکز خوبی بود و همه چیز سر جاش بود.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من دیروز و پیروز امتحان کتبی و شفاهی داشتم توی دانشگاه آزاد خوراسگان (اصفهان)
    من قبل از امتحان، نظرات دوستان را که توی این فروم می خواندم واقعا ترسیده بودم که نکنه واقعا این مرکز ضعیف باشه ولی به نظر بنده که از هر نظر عالی بود.
    اولین و مهمترین نکته این بود که لیسنینگ توی این مرکز با هدست برگزار میشه و هیچ مشکلی از بابت کیفیت صدا و نویز محیط وجود نداره (هرچند باید بگم که لیسنینگ واقعا سخت بود).
    دومین نکته اینه که این مرکز واقعا خلوته (فکر کنم حداکثر 70نفر توی جلسه بودن) و به همین دلیل جلسه با حداکثر نظم ممکن برگزار شد.
    در مورد گرفتن تایم هم باید بگم که درسته ساعت ها را باید تحویل بدیم، ولی خودشون با یک پروژکتر زمان باقی مانده تا انتهای هر اسکیل را روی پرده نشون میدن. وقتی هم می خواستن اعلام کنن که مثلا 20 دقیقه تا پایان، از بلندگو استفاده نمی کردند که تمرکز بچه ها بهم بریزه.

در مورد اسپیکینگ، دو نفر اگزمینر بودند که من یکیشون را از قبل میشناختم در واقع باهاش کلاس خصوصی داشتم ولی اگزمنیر من نفر دوم بود (اسمش یادم نیست). با این وجود اصلا استرس نداشتم. همون اول که وارد اتاق شدم اگزمنیر شروع به ضبط کردن اسم خودش و اسم و شماره داوطلبی من کرد. بعد ازم خواست که کارت شناسایی نشون بدم که بهش گفتم گذاشتمش توی کیف و کیف را هم دادم به حراست. برای همین گفت برو کارتت را بگیر و بیا. فکر کنم همین رفت و برگشت باعث شد استرسم کم بشه. خیلی ساده و روان به سوالات پاسخ دادم. سکشن 2 هم مربوط به یک داستان که اخیر شنیدید بود که از شانس خوبم،قبلا کار کرده بودم.
    در کل، از اسپیکینگ راضی بودم و فکر می کنم نمره مورد نیازم را بتونم بگیرم.
    در مورد ریدینگ هم باید بگم واقعا ساده و سرراست بوده، در واقع من تونستم به هر 40 تا سوال جواب بدم و جالب اینکه فکر میکنم همه را درست جواب دادم!

رایتینگ هم تسک 1 یک بار چارت در مورد دلایل آسیب به زمینهای کشاورزی در 5 قاره بود و تسک 2 هم این بود که آیا با این ایده موافقید که مدارس باید علاوه بر آموزش بچه ها، باید به اون ها رفتار درست هم یاد بدند.
    در کل به نظر من که همه چیز خیلی عالی و شیک برگزار شد. به دوستانی هم که اطراف اصفهان زندگی میکنند پیشنهاد می کنم حتما این سنتر برای دادن آزمون در نظر داشته باشند.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)