صفحه 1097 از 1371 نخستنخست ... 97597997104710871088108910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711471197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,961 تا 10,970 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

می تونین به تماس تلفنی با استاد هم فکر کنید و ایمیلتون رو تلفنی پیگیری کنین؛ مورد زیاد دیدم ایمیل نرسیده و استاد منتظر ایمیل دانشجو بوده:

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟
    Hassan,

I'm always looking for bright graduate students. I invite you to apply to ... this Fall. In the meantime, perhaps you could elaborate further on your research interests?

Do you have any published papers that you have authored?
    لازم به ذکره که بنده تنها ی مقاله در آستانه چاپ دارم که تو CV نوشتم Submitted!! ، با این اوصاف اولا) ایمیل مثبته ایا؟ دوما) من چی بگم بهش؟؟
    خیلیییی ممنونم از راهنمایی هاتون

سلام خسته نباشید
    ممنون میشم در مورد این دو ایمیل اظهار نظر بفرمایید
    You are most welcome to join my research team. You apply in our Ph.D. program(...................) in Spring 2016. Contact me after you complete your application materials

Thank you for your interest in working with me for your Ph.D. degree. It is too late to apply for the Fall 2015 semester. You should work with Mrs. Lisa ....(copied to this email) to apply for the Spring semester.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsevered نمایش پست ها
    سلام این جواب رو از استادیار (University of Texas--Austin (Cockrell گرفتم:

Thank you very much for your interest in joining my research group. You have an interesting CV, however I do not know my funds availability for next Fall 2016. You could submit your application to our Department and contact me again sometimes in Spring.

به نظرتون همچین ایمیل هایی نیاز به جواب دارند؟
    میتونید به خاطر وقتی که گذاشتن ازشون تشکر کنید (دنیای اکادمیک و کلا دنیا خیلی کوچیکه با تشکر احترام خودتونو بیشتر گرقتید)
    و اگه هم رفتن بدون فاند براتون مقدوره که میتونید اپلای کنید اگه دلتون خواست و پیگیریش کنید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinmoradi نمایش پست ها
    دوستان من یه استاد واسه پسداک بهم ایمیل زده و قراره باهام مصاحبه داشته باشه قسمتی از متن ایمیل اینه

However, I think I would need to know more about your capabilities as one of the position would require someone with surface chemistry expertise and immunoassay understanding. I am not clear if you would fit these requirements. Maybe we could schedule a Skype teleconference call in a few weeks to discuss further.

من بهش سریع جواب دادم من اماده هام واسه مصاحبه،منتهی هنوز بعد از 2 هفته خبری نشده ازش،بنظرتون بیخیال شده؟؟؟چه ایمیلی بهش بزنم که پیگیری کنم؟

دوست عزیز
    خودشونم گفتن در چند هفته ی آینده، هرچند دوهفته هم که گذشته زمان کمی نیست
    به نظرم یه ایمیل پیگیری بزنید و بگید در راستای ایمیل قبلی following to our last e-conversation, ....BLAH BLAH میخواستم بدونم آیا برنامه اسکایپ هنوز سرجاشه یا نه
    استاد ممکنه کلاساش تازه شروع شده و به هر دلیلی درگیری داره یا مرهصی چیزی باشه و ....

امیدوارم که جوابی رو که میخوایید به زودی بگیرید

من نظر خودمو گفتم بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟
    Hassan,

I'm always looking for bright graduate students. I invite you to apply to ... this Fall. In the meantime, perhaps you could elaborate further on your research interests?

Do you have any published papers that you have authored?
    لازم به ذکره که بنده تنها ی مقاله در آستانه چاپ دارم که تو CV نوشتم Submitted!! ، با این اوصاف اولا) ایمیل مثبته ایا؟ دوما) من چی بگم بهش؟؟
    خیلیییی ممنونم از راهنمایی هاتون
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید حتما،

به نظر من تم ایمیل مثبته و نکته منفی توش دیده نمیشه. ایشون خواسته بدونه پابلیکیشنی دارید یا نه
    شما هم میتونید در جواب بگید که فلان مقاله رو تازه سابمیت کردید به فلان ژورنال و روش خیلی وقت گذاشتین و امیدوارید که به زودی ریسپانس مناسبی از ادیتور بگیرید
    و مثلا روی فلان مقاله هم دارید کار میکنید که به زودی آماده ش کنید برای سابمیت کردن
    و نهایتا امیدوارید که شانس همکاری با تیم تحقیقاتی ایشون رو داشته باشید و....چیزهایی ازین دست

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavimohamad نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    ممنون میشم در مورد این دو ایمیل اظهار نظر بفرمایید
    You are most welcome to join my research team. You apply in our Ph.D. program(...................) in Spring 2016. Contact me after you complete your application materials

Thank you for your interest in working with me for your Ph.D. degree. It is too late to apply for the Fall 2015 semester. You should work with Mrs. Lisa ....(copied to this email) to apply for the Spring semester.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید،

به نظرم جواب ها نه خیلی مثبت هستند و نه خیلی میشه نا امید شد ازشون
    استاد اولی که ازتون خواسته اپلای کنید و تکمیل شدن اپلیکیشنتونو بهش اطلاع بدید (همین درخواست اطلاع دادن مثبته خودش) چون استاد میخواد اپلیکیشنتون رو احتمالا پیگیر باشه (البته اگه جوابش تمپلیت نباشه!!)
    در مورد دومی هم شما راهنمایی شدید که برای بهار 2016 احتمالا اپلای خودتون رو تکمیل کنید

توی این جور موارد واقعا به خودتون وابسته ست که بخوایید اپلای کنید یا نه
    اگه میدونید که پوزیشن ارزششو داره و میخوایید واسش وقت و هزینه کنید و شانس خودتون رو محک بزنید میتونید اینکارو بکنید
    ولی من خودم شخصا جواب های محکم تر و مطمئن تر رو معمولا سمتشون میرفتم و این بسته به ریسک پذیری خود شخص هم داره

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    جواب استاد:
    Dear Habib: Thanks for your inquiry into our research and sending your resume. Please feel free to apply to our doctoral program (we do not have a master's degree as a final degree)! Our lab studies dissociation, but we do not study people with the diagnosis of dissociative identity disorder, as they are very rare in the population. Our program is highly competitive in that we typically accept only 7-11 students and often around 250 students apply, but if you interested, I suggest that you apply nevertheless.

هیچ نکته ی مثبتی نداره توش!

سوالم اینه که: منظور استاد اینه که می تونم برای دکترای مستقیم اپلای کنم با وجود این که مدرک من فقط کارشناسی هست؟
    بهش گفته بودم که مدرکم کارشناسی هست و برای کارشناسی ارشد می خوام اپلای کنم.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید حتما،
    به نظرم توی این جور ایمیل ها نباید دنیال نکته خاصی بود. این جوابیه که این استادها به همه میدن و خب همینه و زیاد و کمی هم معمولا نداره
    من فکر میکنم منظورشون اینه شما میتوندی برای دکترا اپلای کنید. استاد احتمالا آمریکاست . درسته؟؟!
    در هر صورت پیگیری این جور جواب ها واقعا به خودتون و انگیزه تون برای وقت و اعصاب و هزینه گذاشتن برای این جور جواب هاست
    چه پیگیری کنید و چه پیگیری نکنید هر دو به دلایلی میتونن منطقی باشن!

موفق باشید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    احتمالا این استادتون قبلا تجربه دانشجویی را داشته که نتونسته ویزا بگیره و بنابراین دست به عصا هست. البته یه مطلب دیگه هم اینه که گفته شما برای Jan 2016 اپلی کنی و تا اون موقع زمان زیادی نیست و در نتیجه به توجه به کلیرنس طولانی ایرانی ها احتمال داده که نتونی ویزا بگیری به موقع. اما واقعا جواب How do you plan to get visa چیه و چطوری باید بیان کرد؟
    ممنونم از جوابت ، من متوجه ژانویه 2016 اش نشدم و فکر کردم منظورش اینه تا اون موقع مدارکمو کامل کنم.
    آخه تو سه ماه فک کنم از هرجای دیگه هم بخواد بره نتونه به موقع برسه (احتمالاالبته)
    فک کنم یه تشکر که به ژانویه 2016 نی رسم کافی باشه براش: )
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت

درود بر دوستان
    میشه نظرتون رو نسبت به این ایمیل بگید

Thank you for contacting me about potential PhD opportunities under my supervision. You have a strong background, and I bet your qualifications are good for undertaking graduate studies in Canada. However, after reviewing my available funding, I do not feel that I have a suitable research position for you at this time. I wish you success in finding a graduate research opportunity that will complement your experience and interests.
    حالا چی بگم بهش؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)