دوستان کسی اطلاعی از رشته Product Design در دانشگاه STANFORD داره؟
اینکه شرایطش چجوریه و تمرکزشون بیشتر رو چه حوزه ای هستش؟
تا جایی که میدونم بصورت یکی از گروه های مهندسی مکانیک ارائه میشه.
من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک دریا از امیرکبیردارم.معدل کارشناسیم هم 16.5 هستش.در حین تحصیل هم با دوستان طراح زیادی همکاری کردم و حدود 2-3سال هم تجربه کاری در زمینه طراحی خودرو و محصول دارم.تو تیم طراحی یک کانسپت موتورسیکلت هم بودم که نمونه 1/1 اون در نمایشکاه دبی رونمایی شد.از اونجایی که هم بک گراند مهندسی داشتم و هم دستم تو طراحی قوی بود در یک پروژه طراحی قایق تفریحی لوکس دو زیست هم به عنوان مهندس مشاور دریایی و هم به عنوان طراح صنعتی همکاری داشتم و نتیجه کار محصول چشمگیری از آب دراومد. 3تا اختراع ثبت شده و 2 تا اختراع در حال ثبت دارم که همشون به پروداکت دیزاین مربوط میشن البته یکی شون در مراحل پایانی تجاری سازیه و به زودی وارد بازار میشه.
از اونجایی که به کارآفرینی در حوزه طراحی محصول و اینتراکشن علاقه خاصی دارم این دانشگاه رو با توجه به موقعیتش مناسب دیدم.
در حال حاضر دارم آماده میشم واسه زبان و جی آر ای و با توجه به شناختی که از خودم دارم تافل رو میتونم 100 به بالا بگیرم.
درضمن در چند ماهه آینده ممکنه شرایطی پیش بیاد که به فاند هم نیاز نداشته باشم.میخواستم ببینم آیا نیاز نداشتن به فاند میتونه تاثیری توی پذیرش من داشته باشه؟
متشکرم