صفحه 1147 از 1371 نخستنخست ... 1476471047109711371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711971247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,461 تا 11,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام
    من این ایمیل رو گرفتم... به نظرتون جواب استاده از سر باز کنیه دیکه... اصلا جواب ندم؟
    I encourage you apply for our PhD program.

Best,

Junior Member

سلام دوستان یکی از استادا GPA دوره کارشناسیمو میخاد
    من برای دوره دکتری میخام اپلای کنم دوره کارشناسی باید 143 واحد پاس میکردم ولی چون انتقالی گرفتم و دانشگاهم عوض شد نمرات زیر 12 تایید نشدن و مجددا دروس برداشتم که با نمره بالاتر پاس شدم الان تو کارنامه کارشناسیم 155 واحد زده پاس شده
    حالا برای GPA چجوری عمل کنم 143 واحد معدل بگیرم با نمرات جدید یا کلا 155 واحد؟
    و اینکه برای GPA جهار ترم اخر گرفتن که بعضی دانشگاهها اینو میخان من ترم اخر که تابستون بود فقط ی درس برداشتم که 19 شدم معدلم 19 شد.این GPA رو به چه صورت بگیرم یعنی ترم تابستون رو در نظر بگیرم یا نه؟
    واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amidtahami نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی از استادا GPA دوره کارشناسیمو میخاد
    من برای دوره دکتری میخام اپلای کنم دوره کارشناسی باید 143 واحد پاس میکردم ولی چون انتقالی گرفتم و دانشگاهم عوض شد نمرات زیر 12 تایید نشدن و مجددا دروس برداشتم که با نمره بالاتر پاس شدم الان تو کارنامه کارشناسیم 155 واحد زده پاس شده
    حالا برای GPA چجوری عمل کنم 143 واحد معدل بگیرم با نمرات جدید یا کلا 155 واحد؟
    و اینکه برای GPA جهار ترم اخر گرفتن که بعضی دانشگاهها اینو میخان من ترم اخر که تابستون بود فقط ی درس برداشتم که 19 شدم معدلم 19 شد.این GPA رو به چه صورت بگیرم یعنی ترم تابستون رو در نظر بگیرم یا نه؟
    واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان
    GPA تون رو بر اساس نمره هایی که در کارنامه دانشگاه دوم آمده باید حساب کنید. چهار ترم آخر هم باید نمرات درس را در تعداد واحد درس ضرب کنید و جمع بزنید و معدل بگیرید در نتیجه فرقی نمیکنه یک درس بوده یا شش تا.

دوستان من رو در مورد ایمیل زیر راهنمایی کنید.
    با ایمیل زیر به نظرتون اپلای کنم؟
    میدونم چیز کلی ای گفته ولی چون دانشگاهش پذیرش بسیار پایینی داره نمیدونم امتحانی اپلای کنم همینجوری یا نه.

Hello,
    Thank you for your interest in my lab. If you are interested in a PhD with me, please apply to the Department of Mechanical Engineering & Materials Science. Mention me in your application if you want to work with me in particular, and your application will be forwarded to me if it is amongst the top ones. The most competitive applicants are then contacted in early 2016 for an interview.

Junior Member

سلام بچه ها، خسته نباشيد
    من اين ايميلو از يكي از دانشگاههاي رنك 70 آمريكا دريافت كردم، ميدونم قول خاصي نداده اما با توجه به محدوديت زمان و اينكه الان هيچ جواب قطعي از استادي ندارم،به نظرتون ارزش داره واسه اين دانشگاه اپلاي كنم؟

Thank you for your interest in our research. Students in the PhD program at--- University are assigned research groups and advisors after several weeks at school. You appear to be a very qualified student and I encourage you to apply to the program. However, there is no assurance that if you are accepted you would be working in any one research program. If your interest is in sustainable energy, you may also want to review the site at ----- to see some of our efforts to commercialize our work.

I wish you all the best.

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنمایی

اخه بر نگرده بگه چرا به من ایمیل زدی پس؟؟

من برای هر دو شون از یه تمپلیت استفاده کرده ام و دقیقا عین هم دیگه اند. اگه به هم نشون بدن که تابلو می شه من فقط دنبال پذیرش ام. می گم می خوایی اصن جوابش و ندم !!!

روشی نیست من هر دو رو داشته باشم تا اپلای؟؟ احتمال داره یکی دیگه با اینی که من اوکی شدم بیاد قول و قرار بده(آدم شناخته شده ایی اِ)
    سلام
    البته پاسخ جناب ghlobe به جای خودش متینه و ایشون جواب خیلی سوالات خود من رو هم دادن ولی من به نظرم اومد که تجربه خودم رو هم به جواب ایشون اضافه کنم خالی از لطف نیست.
    خود من الان تو یه دانشگاه با دو تا استاد در ارتباطم (با یکی کمتر و با یکی بیشتر) و هر دو هم اینو میدونند. جریان هم اینه که اول من به یکیشون ایمیل دادم و از رزومم خوشش اومد ولی جا نداشت و دومی رو به من معرفی کرد و گفت که ما با هم همکاری داریم. منم با دومی ارتباط برقرار کردم و اون هم خوشش اومد و الان هم هر کاری رو که میگه انجام بدم میگه من و دکتر فلانی رو در جریان بذار یا اینکه تو sop بنویس که میخوای با من و دکتر فلانی کار کنی. خلاصه منظورم اینه که مادامی که زمینه کاری نزدیک باشه خیلی هم چیز عجیبی نیست که با دو نفر همزمان در ارتباط باشید.
    حالا هم اگر اینجوری که میفرمایید زمینه کاری این دو استاد به هم نزدیکه و با هم همکاری دارند به نظرم مشکلی نخواهید داشت و حتما لازم نیست که یکی رو بپرونین و بد نیست اگه نشون بدید که به کار با هردو علاقه مندید. حالا اینکه چجوری باید این قضیه مطرح بشه واقعا من در حدی نیستم که بگم یا متنی بنویسم و باید دوستان باتجربه تر کمک کنند.

بازم اگر دوستان نظر دیگه ای دارند بفرمایند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک شریف

Thanks for your interests. You are welcome to apply for our graduate programs. I will consider your application carefully once we received.

به نطرتون با این ایمیل که دریافت کردم اپلای کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

این جوابیه که اخیرا خیلی از استادا میدن
    چند تا هدف دارن
    ۱-از رزومتون خوشش اومده
    ۲- نمیخوان از دستت بدن ولی دنبال دانشجوی بهتر هست
    ۳-یک سری استادا تمپلیت امادشون ازین حرفا میزنن چون تصیمیم گیرنده ی اصلی کمیته هست فقط میتونن به مورد شما علاقه نشون بدن
    راهکاری که داری تو ایمیلای بعدی در مورد کارش بفهم واقعا پیگیر اپلیکیشنت هست یا نه!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط atroqrdl نمایش پست ها
    چند تا هدف دارن
    ۱-از رزومتون خوشش اومده
    ۳-یک سری استادا تمپلیت امادشون ازین حرفا میزنن چون تصیمیم گیرنده ی اصلی کمیته هست فقط میتونن به مورد شما علاقه نشون بدن
    راهکاری که داری تو ایمیلای بعدی در مورد کارش بفهم واقعا پیگیر اپلیکیشنت هست یا نه!!!
    تجربه شخصی من این بود: استادی که واقعا تو رو ۱۰۰ درصد میخواد پیگیر کارات هست! یعنی بوده استادی که من ۷ ماه قبل بهش پیام دادم و ایشون هر چند وقت یک بار میپرسید که چی شد! اپلای نکردی! آخرشم من گفتم فعلا نمیام !!!
    تجربه بعد اینکه استادی که نظرش در مورد شما مثبت باشه معمولا بهمون میگن یادآوری کن! خودشون! یعنی میگن اپلای کن و فلان موقع دوباره به من یادآوری کن!
    یک سری استادها هم که به صراحت دنبال افراد بهتری هم هستند! مثلا یک استادی از آلبرتا به من گفت اپلای کن! اگه خیلی خوشمون بیاد از رزومت که تو چند روز بهت میگیم بیا! اگه نه که باید صبر کنی! منم دارم صبر میکنم!
    یک تجربه از دوستان! دانشگاهی شاید قبول بشی که هیچ استادی بهت حتی جواب هم نداده!!
    تو بخش نتایج پذیرش من کل نتایج رو زدم تو یک فالی اکسل و در اختیار همگان قرار دادم! بنظرم مهمتر از ایمیل زدن مقایسه رزمومه افراد قبول شده با رزومه خودمون باشه! بیشتر ۳۳۰۰ تا نتیجه هست الان! برید از اونجا یک سری دانشگاه انتخاب کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghii نمایش پست ها
    Thanks for your interests. You are welcome to apply for our graduate programs. I will consider your application carefully once we received.

به نطرتون با این ایمیل که دریافت کردم اپلای کنم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط atroqrdl نمایش پست ها
    چند تا هدف دارن
    ۱-از رزومتون خوشش اومده
    لزوما این طور این نیست که خوشش اومده باشه یا حتی اصلا نگاه کرده باشه. تنها چیزی که میشه فهمید اینه که دنبال دانشجو هست و در ماه های آتی احتمالا کسی رو انتخاب میکنه. حالا با توجه به شرایط اگر فکر می کنید شانس دارید برای اونجا میتونید اپلای کنید بدون اینکه انتظار خاصی داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)