صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 130

موضوع: آزمون آیلتس در استانبول

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در استانبول

و البته حالا هم که دوباره خوارزمی کارش با بریتیش کانسیل در شرف قطع شدنه متاسفانه...و رقابت باز از بین میرره!!!!, IDP یکه تاز میشه!

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

دوستان با تجربه ممنون میشم اگر بفرمایید:
    بین IDP و BC کدوم کیفیت آزمون و نمره دهیشون بهتر و ثبت نام ساده تری دارن؟
    آیا امکان اینکه اگر BC باشیم ازشون بخوایم که Speaking رو در همون روز آزمون اصلی بگیرن هست؟
    و یه سوال که کمی عجیبه: آیا میشه با کپی برابر اصل پاس رفت واسه امتحان؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    دوستان با تجربه ممنون میشم اگر بفرمایید:
    بین IDP و BC کدوم کیفیت آزمون و نمره دهیشون بهتر و ثبت نام ساده تری دارن؟
    آیا امکان اینکه اگر BC باشیم ازشون بخوایم که Speaking رو در همون روز آزمون اصلی بگیرن هست؟
    و یه سوال که کمی عجیبه: آیا میشه با کپی برابر اصل پاس رفت واسه امتحان؟
    سپاس

سلام.
    من پارسال اسفند بریتیش کانسیل استانبول امتحان دادم که کیفیت امتحانش نسبتا خوب بود ولی خیلی هم خوب نمره نمیدند واقعا. من دو بار امتحان دادم اونجا که یه بار 6.5 و بار ذیگه 7 شدم ولی تو ایران یه ماه بعد دو بار 7.5 گرفتم. از من میشنوین همین ایران ثبت نام کنین واسه آیلتس و پول الکی ندین واسه این امتحان. در مورد سنترهای آی دی پی اطلاعی ندارم. محل برگزاری امتحان اصلی یکی از هتل های اطراف تکسیمه معمولا ، مگه این که زیاد شلوغ باشه که در این صورت امتحان اصلی تو دانشگاه شهر استانبول برگزار بشه که یه کمی دوره از تکسیم. در مورد پرداخت هزینه باید بگم که آی دی پی امکان پرداخت انلاین داره ولی بریتیش کانشیل نداره و حتما باید یه نفر شخصا پول رو به حساب بریزه.

واسه امتحان اسپیکینگ ایمیل بشون زدم که یه روزه مشخص باشه و اونها هم اکی کردن اون روز رو واسم. من چون زیاد موندم استانبول ترجیح میدادم امتحان اصلی با اسپیکینگم فاصله زمانی داشته باشه ولی شما که میخاهین همون روز امتحان اصلی امتحان اسپیکینگ رو هم بدین بعید میدونم همکاری نکنن.

واسه سوال آخرتون ، خب به فرض که این کار رو بشه کرد چطوری میخای از ایران خارج بشی؟

Junior Member

سلام دوستان من به امتحان های داخل ایران نرسیدم. می خوام برم ترکیه امتحان بدم هم اینکه یه سفری داشته باشم هم امتحان بدم. لطفا اگه کسی رفته منو راهنمایی کنه در مورد این روند.

Junior Member

سلام بچه ها تو سنتر استانبول از داوطلب ها اثر انگشت مي گيرند؟

سلام من میحوام ترکیه امتحان بدم از خود سایت بذیتیش کانسیل ثبتنام کنم مشکلی پیش نمیاد بعد برم اونجا بهترین حالت چطوریه میشه منو راهنمایی کنید با تور میشه تجربیاتتون رو بگید
    نمره دادنشون بهتره درسته
    من میخوام بخاطر نمره برم بخصوص رایتینگ که اینجا خیلی کم شدم ،

Would you please give me help how can I apply forielts test in turkey how can I use travel agency to help mergers

I do not know turkiesh
    How can I register and pay registeration fees
    How can I selectspeaking date

Please give me clear experesion

سلام يه سوال داشتم ! من چطوري مي تونم هزينه امتحان ايتلس براي بانك تو تركيه واريز كنم ! از طريق بانك هاي ايران ميشه ؟ ممكن يه نفر بگه چطوري هزينه رو واريز كنم ؟

Junior Member mersen آواتار ها

سلام دوستان، من می خوام برای IDP استانبول book کنم ولی در ایمیلی که واسه من اومده نوشته بخش speaking ممکنه از 4 روز قبل از قسمت نوشتاری تا 4 روز بعد باشه. تجربه دوستان در این مورد چیه؟> اینطوری برای اقامت در اونجا ممکنه مشکل پیش بیاد. و این کی مشخص می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mersen نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خوام برای IDP استانبول book کنم ولی در ایمیلی که واسه من اومده نوشته بخش speaking ممکنه از 4 روز قبل از قسمت نوشتاری تا 4 روز بعد باشه. تجربه دوستان در این مورد چیه؟> اینطوری برای اقامت در اونجا ممکنه مشکل پیش بیاد. و این کی مشخص می شه؟
    من چند هفته پیش امتحات آیلتس در IDP استانبول دادم و امتحان Speaking هم همون روز امتحان کتبی میگیرن.
    یک خانومی هم هست که هم میتونی زنگ بزنید بهش و هم ایمیل بزنید، سریع جواب میده اگر سوال مهم دیگه ای دارید: ielts.istanbul@idp.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)