نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1832 از 2191 نخستنخست ... 83213321732178218221823182418251826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841184218821932 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,311 تا 18,320 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام،
    من میخوام بلیط رفت و برگشت تورنتو-تهران-تورنتو با ترکیش ایر لاینز رو بصورت انلاین بخرم اما موقع پرداخت هزینه متوجه این پیغام شدم که نشون میده موقع برگشت از تهران به استانبول، هواپیما در یک فرودگاه دیگه بنام " Sabiha Gokcen (SAW)" در استانبول توقف داره و از این فرودگاه تا فرودگاه اتاتورک 75 کیلومتر فاصله است و باید با تاکسی خودم رو به فرودگاه اتاتورک برسونم تا به پرواز استانبول-تورنتو برسم. در ضمن این فرودگاه رو من انتخاب نمیکنم ولی این پیغام رو میبینم:

You have choosen a Sabiha Gokcen (SAW) - Ataturk (IST) Airport connected flight!
    Sabiha Gökçen Airport, which you chose for your connection flight in Istanbul, is approximately 75 km away from Atatürk Airport. Transportation between these two airports takes around 3 hours with the shuttles from Taksim. For direct transportation, you can benefit from Secure Drive services. (Secure Drive call center: 444 0 806 – Calls from abroad: +90 212 444 0 806). We strongly recommend our passengers to carry out the necessary checks regarding the transit visa requirements which may affect them while changing airports, before their flights. You can contact our call center (via 444 0 849) or sales offices for further information.

قبلا این مشکل وجود نداشت ، اگر راه حلی هست لطفا راهنمایی بفرمایید.
    سپاسگزارم

الان متوجه شدم که پرواز 19:45 ساعته که دومین پرواز ترکیش از تهران به استانبول است همیشه مقصدش بجای فرودگاه اتاتورک فرودگاه " Sabiha Gokcen (SAW)" است . عذر میخوام، سعی کردم که سوالم رو حذف کنم اما نشد.

Junior Member

آقای پیرسون عزیز میشه بفرمایید برای من که قصد دارم مرداد یا شهریور سال آینده به کلگری سفر کنم بهترین آپشن چیه؟ آیا از همین حالا بلیط بخرم یا همان موقع؟ و اینکه تز آزانس های داخلی تهیه کنم یا سایت هایی مثل chaepoair یا سایت خود ایرلاین ها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    دوستان میشه بفرمایید چرا آپشن های ایر فرانس و وست جت و ایر کانادا که در سایت چیپوایر cheapoair بلیط های ارزونتری برای کانادا داره مطرح نیست اینجا؟ من البته برای تهران به کلگری چک کردم. کلا پاس ایرانی چه محدودیت هایی برای ما به وجود میاره؟
    سلام
    مسير هاي ارفرانس به تازگي توي سيستم رزرواسيون وارد شده اند و قيمت هاش هنوز فيكس نشده
    بايد كمي صبر كرد كه تعطيلات سال نو به پايان برسد

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،
    من میخوام بلیط رفت و برگشت تورنتو-تهران-تورنتو با ترکیش ایر لاینز رو بصورت انلاین بخرم اما موقع پرداخت هزینه متوجه این پیغام شدم که نشون میده موقع برگشت از تهران به استانبول، هواپیما در یک فرودگاه دیگه بنام " Sabiha Gokcen (SAW)" در استانبول توقف داره و از این فرودگاه تا فرودگاه اتاتورک 75 کیلومتر فاصله است و باید با تاکسی خودم رو به فرودگاه اتاتورک برسونم تا به پرواز استانبول-تورنتو برسم. در ضمن این فرودگاه رو من انتخاب نمیکنم ولی این پیغام رو میبینم:

You have choosen a Sabiha Gokcen (SAW) - Ataturk (IST) Airport connected flight!
    Sabiha Gökçen Airport, which you chose for your connection flight in Istanbul, is approximately 75 km away from Atatürk Airport. Transportation between these two airports takes around 3 hours with the shuttles from Taksim. For direct transportation, you can benefit from Secure Drive services. (Secure Drive call center: 444 0 806 – Calls from abroad: +90 212 444 0 806). We strongly recommend our passengers to carry out the necessary checks regarding the transit visa requirements which may affect them while changing airports, before their flights. You can contact our call center (via 444 0 849) or sales offices for further information.

قبلا این مشکل وجود نداشت ، اگر راه حلی هست لطفا راهنمایی بفرمایید.
    سپاسگزارم

سلام
    هميشه اين مسير وجود داشت و توصيه نميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    الان متوجه شدم که پرواز 19:45 ساعته که دومین پرواز ترکیش از تهران به استانبول است همیشه مقصدش بجای فرودگاه اتاتورک فرودگاه " Sabiha Gokcen (SAW)" است . عذر میخوام، سعی کردم که سوالم رو حذف کنم اما نشد.
    هر دو فرودگاه بايد يكي باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    آقای پیرسون عزیز میشه بفرمایید برای من که قصد دارم مرداد یا شهریور سال آینده به کلگری سفر کنم بهترین آپشن چیه؟ آیا از همین حالا بلیط بخرم یا همان موقع؟ و اینکه تز آزانس های داخلی تهیه کنم یا سایت هایی مثل chaepoair یا سایت خود ایرلاین ها؟
    اگر سفرتون آخر شهريور هست نياز به عجله نيست
    براي خريد بليت به صورت آنلاين اين ترد رو مطالعه فرماييد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2083319
    به صورت جنرال خريد بليت آنلاين در قيمت يكسان رو توصيه نميكنم چون حسني نداره

سلام آقای پیرسون
    پیشنهاد شما برای زمان خرید بلیط برای اواسط اردیبهشت(اواخر آپریل) به تورنتو یا ونکور چه زمانی است؟
    منظور این است که چقدر زودتر برای اون موقع من بلیط یک سره بخرم؟

ممنون
    ویرایش توسط madjidapply : January 3rd, 2016 در ساعت 01:13 PM

Junior Member

سلام
    من اواخر بهمن باید تورنتو باشم والا ویزام باطل میشه - من اگه از هواپیمایی ایران ایر استفاده کنم بلیطم رایگان میشه- حالا بنظرتون چه آپشنهایی دارم که بتونم از حالت رایگان ایران ایر هم استفاده کنم برای قسمت اول سفرم؟؟؟

Junior Member

سلام آقای پیرسون یک سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین. من از سایت ایرفرنس یک بلیط دو طرفه با قیمت خیلی خوب رزرو کردم که الان می خوام یکی از دوستانم با کارتش برام پرداخت کنه. با دفترشون دبی صحبت کردم و گفتن مشکلی نیست اگه شخص سومی پرداخت کنه. بعد از خرید بلیط برام ایمیل میشه. شما تو پست های قبلی گفتین کارت پرواز باید فیزیکی باشه؟ یعنی من اگه از این طریق بلیطمو بخرم به مشکل می خورم؟؟؟؟؟