صفحه 68 از 70 نخستنخست ... 1858596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 692

موضوع: سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    کسی که جواب ایمیل شما رو در سفارت میده یک کارمند محلیه نه افسر ویزا. توضیحات کلی رو که در اون لینک نوشتم و تاریخهای دقیق رو با توجه به شرایط شما گفتم. می تونید خودتون یک تقویم بردارید و بازه های ۹۰ روزه و ۳۰ روزه رو با توجه به شرایط خودتون محاسبه کنید. اگه ویزای شما زودتر از ۱۷ اپریل صادر بشه و سینگل باشه، با اون ویزا با توجه به تاریخ I20 جدیدتون نمی تونید وارد آمریکا بشید. سینگل و مالتیپل بودن ویزا هم از قبل صدورش قابل پیش بینی نیست.
    چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید. اینکه میگن 30 روز یا 90 روز یعنی اینکه از 14 آگوست تا 15 آگوست رو یک روز محاسبه کنم یا 15 آگوست رو یک روز حساب کنم؟
    سوال دوم اینکه ب من تو ایمیل گفته بودن اگه بخوای میتونیم مجدداً کلیرنست رو شروع کنیم، به نظرتون اگه بخوام اینکارو کنم اول صبر کنم نتیجه همسرم بیاد و بعد ازشون بخوام یا اینکه کیس همسرم یه چیز جداست و به من مربوط نمیشه؟
    سوال بعدی اینکه به نظرتون اصلا این کارو نکنم و صبر کنم 18 آپریل پاسپورت رو بفرستم تا ببینم نتیجه چی میشه؟
    وقتی I-20 جدید رو بهشون میدیم افسر با توجه به اون محاسبه میکنه و ویزا رو صادر میکنه، درسته؟ یعنی اگه ببینه از تاریخ صدور ویزا تا شروع کلاسها بیشتر از 120 روز باشه صادر نمیکنه و دوباره وارد کلیرنس میکنه؟ به همین خاطر میگم اگه بخوام 19 آپریل دوباره برم تو کلیرنس و تازه بررسی دوباره شروع بشه، بهتر نیست ازشون بخوام که الان این کارو کنن تا اینکه تا اون موقع نتیجه مشخص شه؟
    سوال آخر اینکه وقتی میگن انقضای ویزا مثلا 18جولای هست یعنی اینکه تا ساعت 24 اون روز میتونیم وارد آمریکا شیم و اینکه 30 روز قبل کلاسها وارد آمریکا شیم یعنی مثلا از ساعت 24 به بعد 16 جولای میتونیم وارد شیم، درسته؟
    ببخشید انقد سوالام زیاد شد. واقعا ممنون.

آیا درست است که تا یک ماه گذشته از تاریخ I-20 هم میشود با آن ویزا پیک آپ کرد؟
    اگر درست است در صورتی که از تاریخ I-20 کمتر از یک ماه بگذرد و کلیر شویم ( مثلن 20 روز بعد از تاریخ I-20) و دانشگاه بگوید به ترم بعد دیفر شده اید و تا ترم بعد نیایید ، آیا لازم است به سفارت خبر بدهیم که به ترم بعد دیفر کرده ایم و فعلن تا چند ماه دیگر برای پیک آپ نمی آییم؟ آیا لازم است اسکن I-20 جدید برای ترم بعد را به سفارت بفرستیم؟
    یا اینکه اقدامی لازم نیست و فقط باید در انتهای فرصت 120 روزه برای پیک آپ اقدام کنیم ؟
    آیا بی خبر ول کردن ویزا برای چند ماه در سفارت، احتمال ریکلیرنس را زیاد میکند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    آیا درست است که تا یک ماه گذشته از تاریخ I-20 هم میشود با آن ویزا پیک آپ کرد؟
    اگر درست است در صورتی که از تاریخ I-20 کمتر از یک ماه بگذرد و کلیر شویم ( مثلن 20 روز بعد از تاریخ I-20) و دانشگاه بگوید به ترم بعد دیفر شده اید و تا ترم بعد نیایید ، آیا لازم است به سفارت خبر بدهیم که به ترم بعد دیفر کرده ایم و فعلن تا چند ماه دیگر برای پیک آپ نمی آییم؟ آیا لازم است اسکن I-20 جدید برای ترم بعد را به سفارت بفرستیم؟
    یا اینکه اقدامی لازم نیست و فقط باید در انتهای فرصت 120 روزه برای پیک آپ اقدام کنیم ؟
    آیا بی خبر ول کردن ویزا برای چند ماه در سفارت، احتمال ریکلیرنس را زیاد میکند؟
    از برخی دوستان من شنیدم حتما باید سفارت را از قصد خودتون مبنی بر دیفر مطلع کنید تا پرونده شما را نبنند . در مورد I-20 هم تچربه شخصی من این بود گه پس از سپری شدن 10 روز از تاریخ ای 20 نه نامه لیت اریوال خواستن نه چیزی دیگر! ویزا را به راحتی صادر کردند. در صورتی که دانشگاه با دیر اومدن من مخالفت کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad782001 نمایش پست ها
    از برخی دوستان من شنیدم حتما باید سفارت را از قصد خودتون مبنی بر دیفر مطلع کنید تا پرونده شما را نبنند . در مورد I-20 هم تچربه شخصی من این بود گه پس از سپری شدن 10 روز از تاریخ ای 20 نه نامه لیت اریوال خواستن نه چیزی دیگر! ویزا را به راحتی صادر کردند. در صورتی که دانشگاه با دیر اومدن من مخالفت کرد.
    دوست عزيز شما مطمئن هستيد كه بايد سفارت را به ديفر كردن مطلع كنيم؟
    من ترم spring رو ديفر كردم به fall و اطلاع ندادم به سفارت كه وقتي پروسس كليرنسم تموم شد با i-20 جديد pick up كنم
    يعنى الان پرونده من را بستن؟ فكر نكنما

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1pper11 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما مطمئن هستيد كه بايد سفارت را به ديفر كردن مطلع كنيم؟
    من ترم spring رو ديفر كردم به fall و اطلاع ندادم به سفارت كه وقتي پروسس كليرنسم تموم شد با i-20 جديد pick up كنم
    يعنى الان پرونده من را بستن؟ فكر نكنما
    فکر می کنم این رو یکی از دوستان گفته بود! اگر اشتباه نکنم مهراد عزیز این را توصیه کرده بوده اند. در هر صورت ایمیل زدن و اپدیت نگه داشتن سفارت ضرری ندارد به نظر من !

Junior Member

من ایمیل زدم و پرسیدم در مورد رد شدن تاریخ شروعی که توی I20 هست و تاثیری که روی پروسه کلیرنس داره. جوابشون این بود:
    Your administrative processing and I-20 start dates are unrelated

و در مورد این که آیا من باید I20 جدید بفرستم که پرونده من از جریان خارج نشه:
    That isn’t required, but it would be helpful.

پرسیده بودم می تونم اول صبر کنم کلیر بشم بعد از دانشگاه درخواست دیفر کنم؟
    Yes

Junior Member

سلام دوستان كسي نميدونه ري كليرنس f2 چقد طول ميكشه؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazbanooo نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي نميدونه ري كليرنس f2 چقد طول ميكشه؟؟؟؟؟؟
    فرقی با اف 1 نداره. حداقل یک هفته ممکنه ولی حداکثر رو خدا میدونه.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyberozoc نمایش پست ها
    من ایمیل زدم و پرسیدم در مورد رد شدن تاریخ شروعی که توی I20 هست و تاثیری که روی پروسه کلیرنس داره. جوابشون این بود:
    Your administrative processing and I-20 start dates are unrelated

و در مورد این که آیا من باید I20 جدید بفرستم که پرونده من از جریان خارج نشه:
    That isn’t required, but it would be helpful.

پرسیده بودم می تونم اول صبر کنم کلیر بشم بعد از دانشگاه درخواست دیفر کنم؟
    Yes
    شما می تونید هر وقت خواستید تقاضای دیفر کنید از دانشگاه. ولی هر چه زودتر این کار رو بکنید بهتره. توضیح بیشتر رو در FAQ مربوط به late arrival و defer بخونید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1333208

دیفر کردنتون رو هم هر چه زودتر به سفارت اطلاع بدید. اگه کلیر نشده باشید، تاثیر منفی بر پروسه کلیرنس نداره. ولی اگه کلیر شده باشید و به سفارت اطلاع ندید که دیفر کردید، ممکنه پرونده شما رو ببندن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شبكه هاي كامپيوتري - امير كبير

سلام دوستان یه سوالی داشتم
    من به تازگی از F1 کلیر شدم و میخوام رفتنم رو یکسال عقب بندازم آیا ریکلیرنس میخورم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)