صفحه 326 از 377 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ممکنه به خاطر تموم شدن 300 مگ نباشه. لطفا این پست منو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2179843
    مرسی خوندم ..اما ...نه پیغام داده که شما 90% دستا رو تموم کردید اگه بیشتر نیاز دارید با 611 تماس بگیرید تا پلن مناسب رو بگیرید

hi its fido , you have used up 90% of your monthly data , if you think you'll need more , call 611 so we can find he best plan for you

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    مرسی خوندم ..اما ...نه پیغام داده که شما 90% دستا رو تموم کردید اگه بیشتر نیاز دارید با 611 تماس بگیرید تا پلن مناسب رو بگیرید

hi its fido , you have used up 90% of your monthly data , if you think you'll need more , call 611 so we can find he best plan for you
    میتونید به یکی از کمپانیهایی که پلن نامحدود دارند مثل ویند موبایل سویچ کنید. البته توجه کنید اینترنت موبایل در هر حال برای مصرف سنگین جواب نمیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    میتونید به یکی از کمپانیهایی که پلن نامحدود دارند مثل ویند موبایل سویچ کنید. البته توجه کنید اینترنت موبایل در هر حال برای مصرف سنگین جواب نمیده.
    من تازه 4 روزه این سیم کارت رو گرفتم و روز سوم اون مسج رو گرفتم ..هنوز 1 ماه مکالمه مونده و من باید در انتهای ماه 40 دلار پرداخت کنم و حتی نتونستم چک کنم مصرفم چقدر بوده !

ApplyAbroad Superstar

من تازه 4 روزه این سیم کارت رو گرفتم و روز سوم اون مسج رو گرفتم ..هنوز 1 ماه مکالمه مونده و من باید در انتهای ماه 40 دلار پرداخت کنم و حتی نتونستم چک کنم مصرفم چقدر بوده !
    به 611 تلفن کنید دقیقا بهتون می گه چقدر و در چه تاریخی مصرف کردید. یا اینکه اپ فایدو را نصب کنید بهتون آمار را خواهد داد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام ،
    دوستان برای استفاده در دو ایالت کبک و اونتاریو (مونترال و تورنتو بزرگ) کیفیت سرویس های پابلیک موبایل رو چطور می بینید؟ بنظر من قیمت هاش با توجه به سرویس هاش بد نیستند. از نظر کیفیت آنتن دهی و دیتا؟
    من قبلاً شنیده بودم تهیه گوشی از این اپراتور اجباریه ولی امروز که چک کردم دیدم گزینه "Bring your own phone" رو داره که IMEI گوشیم رو که زدم با تشخیص صحیح مدل ، ظاهراً تایید کرد که با شبکه اون مشکلی نداره.

ممنوم میشم نظرتون رو در مورد سرویس هاش ، کیفیتشون و در آخر اگر امکان داشت مقایسه مختصر با اپراتورهای دیگه مخصوصاً Chatr یا Fido داشته باشید.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    به 611 تلفن کنید دقیقا بهتون می گه چقدر و در چه تاریخی مصرف کردید. یا اینکه اپ فایدو را نصب کنید بهتون آمار را خواهد داد.

خیلی ممنون اپ رو نصب کردم و دیدیم فقط 295 از 300 Mb مصرف کردم ...جالبه که تو خود سایت مصرف منو نشون ممی داد اما اپلیکیشن نشون داد ! حالا هنوز موندم که اون 90% چی بوده ! راستی 611 گرفتم اصلا گویا شماره درستی نبود!

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنون اپ رو نصب کردم و دیدیم فقط 295 از 300 Mb مصرف کردم ...جالبه که تو خود سایت مصرف منو نشون ممی داد اما اپلیکیشن نشون داد ! حالا هنوز موندم که اون 90% چی بوده ! راستی 611 گرفتم اصلا گویا شماره درستی نبود!
    خب 295 مگ از 300 مگ یعنی بیشتر از نود درصد دیگه.
    611 شماره خدمات مشتریان فایدو است. البته باید با یک تلفن فایدو با اون شماره تماس بگیرید تا مجانی باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member baharina آواتار ها

دوستان اينترنت بغير از راجرز چه كمپاني توصيه ميكنيد؟ مصرف نهايتا ١٠٠ گيگ ماهيانه

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    دوستان اينترنت بغير از راجرز چه كمپاني توصيه ميكنيد؟ مصرف نهايتا ١٠٠ گيگ ماهيانه
    توی کدوم شهر/استان تشریف دارین ؟ در بی سی معروف ترین ها SHAW و TELUS هستن.
    PR : NOV 2013

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    توی کدوم شهر/استان تشریف دارین ؟ در بی سی معروف ترین ها SHAW و TELUS هستن.
    انتاريو ريچموندهيل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)