صفحه 140 از 174 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط pamisiii نمایش پست ها
    ایلتس .من ۲ بار تافل دادم و حالا می دونم ایلتس راحت تره
    اتفاقا تافل بهتره. هرکسی هرچی داده فکر میکنه اونیکی بهتره!! ولی واقعیتش ایمه که اگه زبان شما خوبه تافل بده و آیلتس بیشتر کسب مهارته یکی با زبان کاملا معمولی وفقط با تکنیک میتونه 7 بگیره و یکی با زبان خیلی خوب و بدون مهارت 6 هم نمیتونه بگیره. از این لحاظ تافل بهتر سطح زبان شمارو میسنجه. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط pourazizi نمایش پست ها
    اتفاقا تافل بهتره. هرکسی هرچی داده فکر میکنه اونیکی بهتره!! ولی واقعیتش ایمه که اگه زبان شما خوبه تافل بده و آیلتس بیشتر کسب مهارته یکی با زبان کاملا معمولی وفقط با تکنیک میتونه 7 بگیره و یکی با زبان خیلی خوب و بدون مهارت 6 هم نمیتونه بگیره. از این لحاظ تافل بهتر سطح زبان شمارو میسنجه. موفق باشید
    من هم تا حدودی موافقم ایلتس امتحان بسیار تکنیکی هست هر بخش از هر اسکیل چهار گانه تکنیک ها و روش های خاص خودشو داره.
    با این هم کاملا موافقم که هر کس هر امتحانی داده میگه اون یکی آسونتره در حالیکه هر دو سطح زبان شما رو به خوبی آزمایش میکنند.

سلام دوستان عزیز
    از همتون بابت مطالب آموزندتون تشکر میکنم
    چند تا سول دارم که خواهشمندم راهنماییم فرمایید:
    1- من توی امتحانات شفاهی شدیدا استرس و لکنت زبان میگیرم. واسه همین فکر میکنم speaking واسم خیلی مشکل ایجاد کند. آیا تافل فقط کتبی و تستی است یا بخش شفاهی هم دارد؟
    2- من توی چه زمانی میتونم خودم را برای تافل با نمره خوب آماده کنم و چه جزواتی را باید بخونم؟ راستشو بخواهید از یادگیری زبان مایوس شده ام. اونقدر کلاسهای مختلف رفته ام و بدلیل نحوه تدریس بدشان ترکشون کردم دیگه نمیخواهم راه اشتباه را بروم.
    لطفا اطلاعات و تجربیاتتون را با من مطرح نمایید.
    با تشکر فراوان

سلام دوستان.
    من 25 اکتبر 2016 دوسال اعتبار مدرک آیلتسم تموم میشه ومتاسفانه هنوز اپلای نکردم. خیلی نگرانم بنظرتون بهترین کار چیه، و اینکه تا کی میتونم از این مدرکم استفاده کنم برای اپلای؟
    مثلا میتونم برای اپلای برای پاییز 2017 از این مدرک استفاده کنم؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید..
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

Junior Member arash201 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 25 اکتبر 2016 دوسال اعتبار مدرک آیلتسم تموم میشه ومتاسفانه هنوز اپلای نکردم. خیلی نگرانم بنظرتون بهترین کار چیه، و اینکه تا کی میتونم از این مدرکم استفاده کنم برای اپلای؟
    مثلا میتونم برای اپلای برای پاییز 2017 از این مدرک استفاده کنم؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید..

با سلام
    اینکه تا چه موقع مدرک زبانتون معتبر هست به دانشگاه مربوط میشه. من تو سایت بعضی از دانشگاهها دیدم که اشاره شده مدارک زبان تا سه سال معتبرند. بهترین کار اینه که
    1-سایت دانشگاهی که میخواهید اپلای کنید رو چک کنید قسمت مدارک مورد نیاز جهت اپلای
    2-و یا یه ایمیل ساده در حد یک خط به دانشگاه(به admission office) مربوطه بزنید و جویا شوید.(اصولا دانشگاهی که اشاره به زمان انقضاء مدرک زبان نمیکنه منظورش همان زمان دو سال برای مدرک زبان هست).

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من همیشه آزمون آیلتس دادم.تمام اسکیلهام بالای 6 و 6.5 جز ریدینگ.
    به نظرتون اگر شیفت کنم روی تافل ممکنه این شرایط بهتر بشه؟
    تغییر از آیلتس به تافل چقدر زمان برای آمادگی می خواد؟برای من که به اون سیستم عادت کردم سخته؟

Junior Member

بچه ها کتاب essential word تافل و ايلتس خیلی باهم فرق داره ؟
    مثلا منی که ميخوام تافل بدم اگه essential word ايلتسو خونده باشم فرقی داره ؟

پ.ن : بحثم فقط و فقط کتاب essential word بود ، نه کتاب گرامر و ....

Junior Member

سلام و خسته نباشید به شما .
    دو سوال داشتم.
    1. میخواستم بپرسم که شخص مقابل در آزمون آیلتس و تافل چه کسی است ؟ منظورم اینه که در مقابل ، یک شخص حقیقی قرار دارد یا یک کامپیوتر ؟ ( اگزمینر کیست ) ؟
    2. در لیسینیگ آیلتس و تافل ، صدا از طریق هدفون به گوش شما میرسد و یا اسپیکر ؟

با تشکر از شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به شما .
    دو سوال داشتم.
    1. میخواستم بپرسم که شخص مقابل در آزمون آیلتس و تافل چه کسی است ؟ منظورم اینه که در مقابل ، یک شخص حقیقی قرار دارد یا یک کامپیوتر ؟ ( اگزمینر کیست ) ؟
    2. در لیسینیگ آیلتس و تافل ، صدا از طریق هدفون به گوش شما میرسد و یا اسپیکر ؟

با تشکر از شما.
    سلام،
    1. در آیلتس فرد مقابل شما، یک انسان هستش که با شما مصاحبه می‌کند، در TOEFL شما در میکروفون (متعلق به Headset) صحبت می‌کنید و صدای شما ضبط می‌شود و بعد یک نفر انسان در آمریکا، به صدای شما گوش می‌دهد و نمره‌ی شما را معین می‌کند.

2. در Listening امتحان IELTS، صدا از بلندگوی مستقر در اطاق یا سالن پخش می‌شود، در TOEFL صدا از طریق Headset که بر روی گوش شما است پخش می‌شود.

قابلی نداشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط saraxoxo نمایش پست ها
    بچه ها کتاب essential word تافل و ايلتس خیلی باهم فرق داره ؟
    مثلا منی که ميخوام تافل بدم اگه essential word ايلتسو خونده باشم فرقی داره ؟

پ.ن : بحثم فقط و فقط کتاب essential word بود ، نه کتاب گرامر و ....
    سلام،
    خیر، اصل اسم کتاب Essential Words For The TOEFL هستش، اما برای IELTS هم همین کتاب رو برای افزایش دایره لغات باید مطالعه کنید. دوست عزیز، ما کتابی تحت عنوان Essential Words For The IELTS نداریم.

موفق یاشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)