صفحه 96 از 187 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering / University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط N_ziayee نمایش پست ها
    یه سوال دیگه. دوستان اگه من برای ویزا اقدام کنم. و در حین پروسه اش بخوام یکی رو به عنوان پارتنر ببرم چه جوری می شه؟ آیا به اونم ویزا می دن ؟ یعنی ویزامون همزمان می شه؟! یا مال من میاد بعد باید واسه اون اقدام کنم؟
    سلام
    هر وقت که خواستین می تونین برای پارتنرتونم اقدام کنین یعنی قبل از اینکه ویزاتون بیاد هم میشه
    ولی ممکنه ویزای ایشون بعد از شما بیاد شایدم با شما بیاد این و نمی دونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط S_siavosh نمایش پست ها
    سلام ، ممنونم دوستان ، حتما خوشحال ميشم اگر رفتم بتونم به دوستان ديگه كمك كنم ، خدمت دوست عزيزي كه در مورد مدرك و كارت پايان خدمت ...سوال كردند ، بنده چون معاف از خدمت بودم ، اشاره به خدمت سربازي در پر كردن فرمها نكردم و اونها هم چيزي نخواستند .
    بله با مدرك مرقت اقدام كردم و ترجمه اون رو ارائه دادم ، خوشبختانه مشكلي پيش نيومد
    ممنونم دوست عزیز
    ممکنه توضیح بدید برا ترجمه مدرک موقتتون کجا رفتید؟ و چه جور ترجمه ای رو ارائه دادید (روی سربرگ رسمی با مهرناتی یا سربرگ مترجم با مهر ناتی؟)، ظاهرا روی سربرگ رسمی کسی قبول نمیکنه ترجمه کنه مدرک موقت رو و اگرم قبول کنن جاییشو دست کاری نمیکنن (اون پاراگراف آخر که میگه ارزش ترجمه ندارد)، ممنون میشم اگر توضیحاتی در این زمینه بدید و اینکه اون پاراگراف اخر رو براتون گذاشتن یا نه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    سلام...دوستان کسی میدونه که این ویزا تا کی هستش؟ آخه دوستان میگفتن که قراره ماه جون برداشته شه... بنظرتون ممکنه برداشته شه؟
    سلام دوست عزیز
    ظاهرا کسی دقیق راجع به این قضیه نمیدونه من چندجا رفتم دنبالش ولی همه بی اطلاع بودن و گفتن فعلا به ما گزارشی مبنی براین قضیه ندادن ولی من خودمم ریسک نمیکنم و اخر می ماه اقدام میکنم.

Junior Member

دوستان پست پایین مریوط به دوستانمون هست. من لینکو نتونستم باز کنم. بنا به صحبت های قبلی گوبا از june امسال یه پروپوزال دادن که این ویزا ممکنه برداشته بشه. کسی لینک و رفرنس یا خبری داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    با اجازه اقا امیر.
    http://www.immi.gov.au/pub-res/Docum...aper_dec14.pdf

این پروپوزالشون هست، نمیشه گفت 100 درصد برداشته میشه ولی وقتی داخل پروپوزال بهش اشاره شده و گفته شده استقبال م بوده! احتمااال بسیار قوی برش میدارن

Junior Member

دوستان من از سفارت استرالیا در ایران پیگیری کردم برای این قضیه ندادن ویزا از جولای و متاسفانه کمکی نکردن. لطفا اگر کسی خبری داشت بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط amrsa نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    ممکنه توضیح بدید برا ترجمه مدرک موقتتون کجا رفتید؟ و چه جور ترجمه ای رو ارائه دادید (روی سربرگ رسمی با مهرناتی یا سربرگ مترجم با مهر ناتی؟)، ظاهرا روی سربرگ رسمی کسی قبول نمیکنه ترجمه کنه مدرک موقت رو و اگرم قبول کنن جاییشو دست کاری نمیکنن (اون پاراگراف آخر که میگه ارزش ترجمه ندارد)، ممنون میشم اگر توضیحاتی در این زمینه بدید و اینکه اون پاراگراف اخر رو براتون گذاشتن یا نه؟!
    بنده به دارالترجمه دکتر امیر شاهی مراجعه کردم ، همانطور در پست های قبلی گفتم هیچ مشکلی پیش نیومد ، شماره و آدرسشم اونجا گذاشتم ... روی سر برگ با مهر ناتی مدرک موقت رو ترجمه کردن ، بله پاراگراف آخرم نوشتن ، ببنید این قضیه کاملا به شانس بستگی داره ، ممکنه کیس آفیسر تون روی ترجمه حساس بشه و مدرک اصلی رو از شما بخواد و لی این اتفاق کمتر پیش میاد و تقریبا اکثرشون ترجمه موقت رو می پذیرند ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S_siavosh نمایش پست ها
    بنده به دارالترجمه دکتر امیر شاهی مراجعه کردم ، همانطور در پست های قبلی گفتم هیچ مشکلی پیش نیومد ، شماره و آدرسشم اونجا گذاشتم ... روی سر برگ با مهر ناتی مدرک موقت رو ترجمه کردن ، بله پاراگراف آخرم نوشتن ، ببنید این قضیه کاملا به شانس بستگی داره ، ممکنه کیس آفیسر تون روی ترجمه حساس بشه و مدرک اصلی رو از شما بخواد و لی این اتفاق کمتر پیش میاد و تقریبا اکثرشون ترجمه موقت رو می پذیرند ...
    ممنون از راهنماییتون
    مسبله اینجاست که دارالترجمه دکتر امیرشاهی روی سربرگ رسمی برا من ترجمه رو انجام ندادن بلکه روی سربرگ خودشون اینکارو کردن (بالای سربرگ اسم و رسم و ادرس خود دارالترجمه هست هم به فارسی هم به انگلیسی با مهر ناتی هم در قسمت بالا و هم در قسمت پایین) و اصل مدرک رو هم ضمیمش کردن. برا شما هم اینطوری بوده؟

Junior Member

سلام.
    من آرشیو و تا یه جاهایی مرور کردم ولی نتونستم یه توضیح جامع پیدا کنم از مراحل اقدام. میتونید بگید قدم به قدم چه مدارکی رو لازم داریم و چه مراحلی رو باید طی کنیم دقیقا؟

Junior Member

دوستان، کسی می دونه من اگه lodge کنم در واقع فقط هزینه رو پرداخت کنم تا چقدر بعد وقت دارم مدارک رو آپلود کنم؟
    با توجه به اینکه کیس آفیسر هم هنوز اختصاص داده نمی شه کی به من گه چه قد وقت دارم؟

هدفم اینه که پروسه گرفتن ویزام طولانی بشه! اما می خوام قبل جولای لاج کنم که مشکلی پیش نیاد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط N_ziayee نمایش پست ها
    دوستان، کسی می دونه من اگه lodge کنم در واقع فقط هزینه رو پرداخت کنم تا چقدر بعد وقت دارم مدارک رو آپلود کنم؟
    با توجه به اینکه کیس آفیسر هم هنوز اختصاص داده نمی شه کی به من گه چه قد وقت دارم؟

هدفم اینه که پروسه گرفتن ویزام طولانی بشه! اما می خوام قبل جولای لاج کنم که مشکلی پیش نیاد!

عزیز دل
    پرداخت هزینه ویزا به معنی لاج نیست
    لاج زمانی صورت می گیره که شما مدارک رو (از جمله رسید پرداخت ویزا رو) برای سفارت پست می کنید و شما بعد از مدتی یه کیس نامبر دریافت می کنید
    اگر هم مدارک رو ناقص بفرستید تا پروسه طول بکشه ممکنه ویزاتون اصلا رد بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)