صفحه 106 از 117 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1167

موضوع: اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

با سلام.چندتا سوال داشتم
    1-برای سفر جهت سفارت ایا بهتره تور بگیریم یا هتل و هواپیما؟
    2-اینکه بلیط هواپیما رو از خود شرکت های اصلی بگیریم ارزونتره یا از اژانس ها یا فرقی نمیکنه؟
    3- باتوجه به ابنکه تاریخ برگشت مشخص نمیشه از الان, ایا باز هم بهتره بلیت رفت و برگشت رو باهم خرید؟و بعدا تاریخشو عوض کرد؟
    باتشکر

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام
    ممنون
    اگر بتونی از سفارت و فضای اون و رفتار ها و باید و نباید هاش بگی خیلی خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    تجربیات سفر من به ارمنستان

دوستان اگه نکته خاصی مد نظرتون هست بگین تا این فایل رو اصلاح کنم که بهتر بشه.

Never Give In, Never Give Up

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad17666 نمایش پست ها
    ممنون ولی تو همین سایت booking هم برای رزرو کردن بایستی مستر کارت یا ویزا کارت داشت. یه شماره کارت میخواست . مگه اینکه راه دیگری برای رزرو کردن باشه اگه بگید ممنون میشم
    نه خیلی از هتل ها که پول از قبل نمیخوان مسترکارت لازم نیست
    یا حق ...

Junior Member mehdi_eng60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

هزینه ویزا برای ورود به ارمنستان رو میشه آنلاین پرداخت کرد؟
    خیلی بده که آدم برای بدست آوردن چیزی که میخواد مجبوره از چیزایی که داره از دست بده .......

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    نه خیلی از هتل ها که پول از قبل نمیخوان مسترکارت لازم نیست

دوستان ما از booking.com هتل رزرو کردیم بدون مسترکارت...پرینتش رو بردیم هتل و اتاقمون رو دادن. البته تو سایت چیزایی نوشته بودن که تو واقعیت خبری نبود...مثلا تخت مخصوص بچه...بعد که رفتیم درخواست کنیم گفتند از کاناپه ی تو اتاق و پتوی تو کمد استفاده کنید!!!
    ضمنا اطلاعات برای شاتل فرودگاهی هم گرفته بودند اما ما وقتی رسیدیم خبری نبود... بعد گفتند booking ها شاتل نداره.....

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    با سلام.چندتا سوال داشتم
    1-برای سفر جهت سفارت ایا بهتره تور بگیریم یا هتل و هواپیما؟
    2-اینکه بلیط هواپیما رو از خود شرکت های اصلی بگیریم ارزونتره یا از اژانس ها یا فرقی نمیکنه؟
    3- باتوجه به ابنکه تاریخ برگشت مشخص نمیشه از الان, ایا باز هم بهتره بلیت رفت و برگشت رو باهم خرید؟و بعدا تاریخشو عوض کرد؟
    باتشکر
    دوست عزیز من در حد اطلاعات خودم جوابتون رو بدم
    ما زیاد وقت تحقیق نداشتیم که کدوم بهتره، اما خودمون بلیت گرفتیم از آژانس و هتل رو هم از booking.com رزرو کردیم.بلیت رو دو سه روز قبل عید گرفتیم پرواز ماهان نفری 860. اما اطلاعاتمون کم بود اون موقع. 4 5 روز به حرکت که 13 اپریل بود زنگ زدیم برای یک بلیت دیگه، همون آژانس گفت یک میلیون و بیست، اما نمایندگی ماهان تو فرودگاه امام همون روز گفت 720!!! این فرق تهیه ی بلیت از آژانس و مستقیم.....
    هتل هم خیلی سایت ها و هتل ها تخفیف های خوبی می زنن...ما هزینه ی 4 شب هتل 3ستاره مون 273 دلار شد. 3 تا آدم بزرگ و یک بچه یک ساله بودیم.
    فکر می کنم بلیت رو اگه رفت و برگشت بگیرین بهتره... من دقیق نمی دونم اما شنیدم اگه بلیت تک سفره بگیرین قیمتش خیلی نزدیک بلیت رفت و برگشت در میاد...به نظرم می تونین یه بازه ی مشخصی رو در نظر بگیرین و تو همون بازه بلیت رفت و برگشت بگیرین. ضمنا تاریخ برگشت تقریبیا مشخصه.من نمی دونم چرا می گین مشخص نیست....

سلام

دوستانی که برای ویزای1 J به ارنستان رفتن حدودا چقدر زمان برد تا ویزاتون اومد و تکلیف مشخص شد؟ خیلی زمان برد؟
    سوال دیگه اینکه میشه اسم هتلهای نزدیک به سفارت آمریکا رو بگیدلطفا؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenly1357 نمایش پست ها
    ما زیاد وقت تحقیق نداشتیم که کدوم بهتره، اما خودمون بلیت گرفتیم از آژانس و هتل رو هم از booking.com رزرو کردیم.بلیت رو دو سه روز قبل عید گرفتیم پرواز ماهان نفری 860. اما اطلاعاتمون کم بود اون موقع. 4 5 روز به حرکت که 13 اپریل بود زنگ زدیم برای یک بلیت دیگه، همون آژانس گفت یک میلیون و بیست، اما نمایندگی ماهان تو فرودگاه امام همون روز گفت 720!!! این فرق تهیه ی بلیت از آژانس و مستقیم.....
    هتل هم خیلی سایت ها و هتل ها تخفیف های خوبی می زنن...ما هزینه ی 4 شب هتل 3ستاره مون 273 دلار شد. 3 تا آدم بزرگ و یک بچه یک ساله بودیم.
    فکر می کنم بلیت رو اگه رفت و برگشت بگیرین بهتره... من دقیق نمی دونم اما شنیدم اگه بلیت تک سفره بگیرین قیمتش خیلی نزدیک بلیت رفت و برگشت در میاد...به نظرم می تونین یه بازه ی مشخصی رو در نظر بگیرین و تو همون بازه بلیت رفت و برگشت بگیرین. ضمنا تاریخ برگشت تقریبیا مشخصه.من نمی دونم چرا می گین مشخص نیست....
    ممنون.برای این گفتم تاریخ برگشت نامشخصه که اگر ایشالا ویزا درجا بشه بمونیم و خودمون بگیریمش.اگه میشه اسم هتلتون رو هم بگید لطفا.و اینکه بنظرتون ریسکه بلیط را دیرتر بگیریم شاید ارزونتر دربیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenly1357 نمایش پست ها
    نفری 800 ؟ چه خبره ؟ الان که میبینم تو سایتش پروازا حول و حوش 500 هستن؟! جریان چیه ؟

کسی از booking.com اپارتمان گرفته ؟؟
    من رزرو کردم یک ایمیل اومد با شماره طرف. بدون هیچ پولی و درخواست credit card
    ولی ایشون متاسفانه نمی تونست نه فارسی نه انگلیسی بحرفه.
    حالا من چجوری می تونم مطمئن شم که اون موقع میریم خونه رو نداده باشن به کسه دیگه ای ؟
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)