صفحه 774 از 1141 نخستنخست ... 274674724764765766767768769770771772773774775776777778779780781782783784824874 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,731 تا 7,740 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام از دوستان مکانیک کسی اینجا هست که سرباز امریه خاتم. باشه یا تازگی تموم کرده باشه؟؟
    اگه ممکنه یه ای دی تلگرام بذاره یه مشورت میخاستم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjary نمایش پست ها
    سلام. سوال داشتم از دوستان:
    1_ارگانهایی که تحت سپاه هستن اگر آنجاها سربازیمون را بگذرونیم امریه حساب میشیم یا دوره خدمت؟
    2_پروژه های کسری خدمت بر مدت خدمت در ارگانهای سپاه تاثیر دارد یا نه؟
    3_حقوق و مزایای این ارگانها چطوریه؟
    ممنون میشم پاسخ دهید.
    1- بطور مثال خاتم که امریه است دوره خدمت سربازی تو پادگان است
    2- بستگی به ارگان امریه دهنده دارد پادگان که باشید مشکلی از بابت اعمال کسری نیست امریه باشید باید با ارگان صحبت کنید
    3- صفحات قبل را بخوانید در مورد بطور مثال خاتم دوستان نکات زیادی اشاره کرده اند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط azadhosseini نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ممنون از پاسخ هاتون

من رشته ام اقتصاد انرژی گرایش نفت و گاز هست، معدلمم 19. اگر با امریه م توی شرکت نفت موافقت یشه به نظر شما منطقه خدمتم کجا می افته؟ من بومی تهرانم و رشته مم غیر فنیه (یعنی حوزه ی اداریه) احتمال داره همون تهران بیافتم یا میافتم مناطق نفت خیز؟ دوستانی که همچین موردی رو دیدن و آشنایی دارن سپاسگذار می شم منو راهنمایی کنند.
    همونطور که خودتون اشاره کردین رشتتون ستادی هست ولی بعید میدونم تهران بیوفتید، در بهترین حالت ستاد های شهرستان میوفتید، اهواز، آبادان، شیراز،ایلام و یا مشهد، تهران در حالت عادی خودشون کلی کارمند مازاد دارن ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

سلام دوستان
    من به یکی دو تا از ادارات دولتی همدان سر زدم برای امریه و گفتن که فعلا مجوز جذب سرباز ندادن بهمون (سال های قبل میگرفتن ولی برای امسال فعلا مجوزش صادر نشده از ستاد کل)

نامه درخواست امریه هم برده بودم براشون ولی قبول نکردن ازم گفتن که میگیریم امیدوار میشی بیخودی...

خواستم بدانم که راهی هست که بدانیم راست میگن یا خالی بندیه و نگه داشتن واسه آشناهاشون؟؟؟

سهمیه ادارات واقع در شهرستان برای سرباز رو ارگان اصلی توی تهران مشخص میکنه یا هر اداره توی شهرستان ها خودشان درخواست مجوز جذب n سرباز رو میدن??

دفترچه رو پست کردم و تاریخ اعزامم افتاده برج 6. ماه مناسبی برای امریه هستش؟؟ چون برای امریه 60 روز باید قبل اعزام مدارک رو بفرستن فکر کنم مناسب باشه؛ برای آموزشی هم از نظر هوا خوبه. و میتونم 2 ماه هم عقب و احتمالا جلو بندارم

Junior Member

سلام
    بنده دو تا سوال در مورد امریه شرکت نفت دارم، از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم که پاسخ بدهند.

۱- امریه شرکت نفت به شکلی هست که ارزش داشته باشه ۸ ماه کسری خدمت رو بی خیال شی و بری که ۲۴ ماه کار یاد بگیری؟ آیا اصلا اینجوری هست که این ۲۴ ماه مفید باشه یا باید نامه بر افراد یا منشی اونها بشی؟

۲- می خواستم بدونم که تو روند جذب قبول شدیم و بعدش پشیمون شدیم، راه برگشتی هست؟ یعنی میشه انصراف داد یا اینکه حتما باید ادامه داد....؟

با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr11111111 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.من ثبت نام کردم ولی تاحالا تماسی باهام نگرفتند
    سلام به من گفتن منتظر تماس یا پیامک باش

Junior Member

سلام از من مدارک خواستن فرستادم گفتن فعلا منتظر تماس یا پیامک باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

نقل قول نوشته اصلی توسط tactis نمایش پست ها
    سلام
    بنده دو تا سوال در مورد امریه شرکت نفت دارم، از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم که پاسخ بدهند.

۱- امریه شرکت نفت به شکلی هست که ارزش داشته باشه ۸ ماه کسری خدمت رو بی خیال شی و بری که ۲۴ ماه کار یاد بگیری؟ آیا اصلا اینجوری هست که این ۲۴ ماه مفید باشه یا باید نامه بر افراد یا منشی اونها بشی؟

۲- می خواستم بدونم که تو روند جذب قبول شدیم و بعدش پشیمون شدیم، راه برگشتی هست؟ یعنی میشه انصراف داد یا اینکه حتما باید ادامه داد....؟

با تشکر.
    سلام
    در جواب سوال اولتون، باید بگم که تقریبا تمام شرکت های زیر مجموعه ( به جز یکی دو تا شون) همه کارشون کاملا تخصصی هست و بر خلاف خیلی از امریه های دیگه، چایی خوردن و به عبارتی تنها ساده گذراندن سربازی نیست، در واقع اگر به قصد یادگیری و کسب تجربه مفید نیمده باشین، بعد یه مدت خسته میشین، چون برای کارتون پولی دریافت نمی کنید. ضمنا در صورت پذیرفته شدن، بستگی به خود فرد داره، بعضی ها همون اول به مسولش می گن، ما رو جای راحت بنداز فقط.
    سوال دوم رو نمیدونم متاسفانه
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin34 نمایش پست ها
    سلام از من مدارک خواستن فرستادم گفتن فعلا منتظر تماس یا پیامک باشید
    سلام دوست عزیز.شما تاریخ اعزامتون 1 تیره؟؟؟؟؟؟؟؟ کی باهاتون تماس گرفتند؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_d993 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی دو تا از ادارات دولتی همدان سر زدم برای امریه و گفتن که فعلا مجوز جذب سرباز ندادن بهمون (سال های قبل میگرفتن ولی برای امسال فعلا مجوزش صادر نشده از ستاد کل)

نامه درخواست امریه هم برده بودم براشون ولی قبول نکردن ازم گفتن که میگیریم امیدوار میشی بیخودی...

خواستم بدانم که راهی هست که بدانیم راست میگن یا خالی بندیه و نگه داشتن واسه آشناهاشون؟؟؟

سهمیه ادارات واقع در شهرستان برای سرباز رو ارگان اصلی توی تهران مشخص میکنه یا هر اداره توی شهرستان ها خودشان درخواست مجوز جذب n سرباز رو میدن??

دفترچه رو پست کردم و تاریخ اعزامم افتاده برج 6. ماه مناسبی برای امریه هستش؟؟ چون برای امریه 60 روز باید قبل اعزام مدارک رو بفرستن فکر کنم مناسب باشه؛ برای آموزشی هم از نظر هوا خوبه. و میتونم 2 ماه هم عقب و احتمالا جلو بندارم
    چرا برا سرباز معلمی ثبت نام نمیکنی شما ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)