صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    مرسی سام عزیز
    ولی مشکلی که هست اینه که وقتی بیمه ی دانشجویی میخوایم بگیریم کسایی که تو سایت swisscare زده cover میشن دانشجو هستن فقط ولی همسر من دانشجو نیست. حالا کسی بوده که تجربه ی خرید بیمه برای همسرش رو داشته باشه و بگه چه نوع بیمه ای برای همسرش که دانشچو نبوده خریده؟!
    من برای همسرم زمانی که دانشجو نبود swisscare خریدم و اتفاقا موردی پیش اومد که مجبور شدیم استفاده کنیم خوشبختانه هم بیمارستان هزینه ویزیت و آزمایش نگرفت و هم پول دارویی که بعدا با نسخه پزشک تهیه کردیم رو بیمه کامل کاور کرد و برگردوند به حسابمون. اتفاقا با این که دانشجو نبود واکسن آنفولانزا هم رایگان براشون تزریق کردند در حالیکه برا من با اینکه دانشجو بودم کلینیک دانشگاه هزینه واکسنو تقبل نکرد و حدود ۱۵ یورو (یا بیشتر اگه اشتباه نکنم) از داروخونه خریدم.

Junior Member

دانشجویان دکترا که فاند دارند و به عنوان محقق اقدام میکنند هم باید بیمه رو تهیه کنند؟ پس اون استخدام کننده چکارس؟ هزینه سفارت چی؟ سفارت آلمان بخاطر اینکه من فاند داشتم 60 یورو رو ازم نگرفت. اینجا اینجوری نیست؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

اگه فاند دارید، خودتون تحت پوشش بیمه هستید اتوماتیک و لازم نیست بنیمه تهیه کنید. هزینه سفارت اتفاقا برای فاند دار ها بیشترە. دانشجو بدون فاند ٣٣٠ یورو پرداخت میکنه و فاند دار ٥٠٠ یورو.

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJJJ نمایش پست ها
    دانشجویان دکترا که فاند دارند و به عنوان محقق اقدام میکنند هم باید بیمه رو تهیه کنند؟ پس اون استخدام کننده چکارس؟ هزینه سفارت چی؟ سفارت آلمان بخاطر اینکه من فاند داشتم 60 یورو رو ازم نگرفت. اینجا اینجوری نیست؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

درود
    از دوستان ، کسی اطلاع داره برای همراه دانشجو چه نوع بیمه ای باید خرید .
    الزامی به خرید از swisscare هست ؟
    اگر نمونه ای هست ، لطفا معرفی کنید.
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    از دوستان ، کسی اطلاع داره برای همراه دانشجو چه نوع بیمه ای باید خرید .
    الزامی به خرید از swisscare هست ؟
    اگر نمونه ای هست ، لطفا معرفی کنید.
    سلام، برای گرفتن اقامت همراه نیازی به بیمه ندارید اما خب داشتن بیمه بسیار ضروری و مهمه. میتونید از شرکتهای مختلف بین المللی بخرید. من برای همسرم swiss care خریدم و چند بار هم از خدماتش استفاده کردیم که همه هزینه ها رو پوشش دادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط maldar نمایش پست ها
    سلام، برای گرفتن اقامت همراه نیازی به بیمه ندارید اما خب داشتن بیمه بسیار ضروری و مهمه. میتونید از شرکتهای مختلف بین المللی بخرید. من برای همسرم swiss care خریدم و چند بار هم از خدماتش استفاده کردیم که همه هزینه ها رو پوشش دادند.
    سپاس
    من سوالم رو بد نوشتم.
    ما فنلاند هستیم ، اینجا به غیر از swisscare ، نمونه ی دیگه ای هم هست که شما یا دوستان استفاده کرده باشند. اگر هست معرفی کنید لطفا.
    خاطرتون هست هزینه بیمه همسرتون چقدر شد ؟
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    سپاس
    من سوالم رو بد نوشتم.
    ما فنلاند هستیم ، اینجا به غیر از swisscare ، نمونه ی دیگه ای هم هست که شما یا دوستان استفاده کرده باشند. اگر هست معرفی کنید لطفا.
    خاطرتون هست هزینه بیمه همسرتون چقدر شد ؟
    در مورد غیر swiss care اطلاعی ندارم. میتونید از healthcare center دانشگاهتون یا از اینترنشنال آفیس سوال کنید،
    بیمه همراه swiss care دقیقا مشابه بیمه دانشجو و به همون قیمت هست.

Junior Member

500 یورووو؟! اینو زمان مصاحبه میگیرن؟ چقدر زیاد! مگه 90 نیست؟ توی راهنماش زده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    اگه فاند دارید، خودتون تحت پوشش بیمه هستید اتوماتیک و لازم نیست بنیمه تهیه کنید. هزینه سفارت اتفاقا برای فاند دار ها بیشترە. دانشجو بدون فاند ٣٣٠ یورو پرداخت میکنه و فاند دار ٥٠٠ یورو.

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

اون واسه ویزای شنگنه مثلا ویزای توریستی. برای کارت اقامت اونا هزینه هاشه. همون روز مصاحبه و تحویل مدارک هم باید کل پول رو بپردازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJJJ نمایش پست ها
    500 یورووو؟! اینو زمان مصاحبه میگیرن؟ چقدر زیاد! مگه 90 نیست؟ توی راهنماش زده بود
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

گویا به تازگی امکان خرید swisscare از داخل ایران و با کارتهای اعتباری که اینجا هست وجود نداره، کسی با این مشکل مواجه شده؟ من این هفته از چند تا شرکت خواستم تا این بیمه رو برام بگیرن و گفتن جدیدا نمیشه با کارتهایی که اینها دارن سرویس swisscare رو خریداری کرد