صفحه 55 از 135 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1345

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2017

دوست عزیز
    اولا ممنون از جوابتون
    منتها میخوام مطمئن بشم که آیا چنین تجربه ای داشتید؟ بهرحال اصل موضوع این هست که تو سایت سفارت ایروان اصلا اشاره ای به bank statement نشده. مساله اصلی من اینه که بنا بدلایلی سفارتی که برا مصاحبه انتخاب کردم مربوط به یک کشور دیگست که بالطبع هیچ راهنمایی در مورد ایرانیان تو سایتش نیست. ضمنا تو سایتش راجع به تمکن مالی فقط به sponsor اشاره کرده( دقیقا مثل سفارت تو ایروان). برای همینه میخوام بدونم که آیا کسی تجربه مصاحبه تو ایروان رو داشته تا بتونم مقایسه کنم.
    ضمنا به سفارتی که میخوام برم هم زنگ زدم ، منتها جواب دادند تا موقعی ک فرم 260 من دستشون ندسه هیچ جوابی ندارند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amininsun نمایش پست ها
    دوست عزیز
    هیچ تفاوتی ندارد
    هر سه سفارت هم از گواهی بانک جز ء مدارک درخواست میکنند و هم از اسپانسر
    پیشنهاد میشود گواهی بانک ارائه دهید
    دوست عزیز
    اولا ممنون از جوابتون
    منتها میخوام مطمئن بشم که آیا چنین تجربه ای داشتید؟ بهرحال اصل موضوع این هست که تو سایت سفارت ایروان اصلا اشاره ای به bank statement نشده. مساله اصلی من اینه که بنا بدلایلی سفارتی که برا مصاحبه انتخاب کردم مربوط به یک کشور دیگست که بالطبع هیچ راهنمایی در مورد ایرانیان تو سایتش نیست. ضمنا تو سایتش راجع به تمکن مالی فقط به sponsor اشاره کرده( دقیقا مثل سفارت تو ایروان). برای همینه میخوام بدونم که آیا کسی تجربه مصاحبه تو ایروان رو داشته تا بتونم مقایسه کنم.
    ضمنا به سفارتی که میخوام برم هم زنگ زدم ، منتها جواب دادند تا موقعی که فرم 260 من دستشون ندسه هیچ جوابی نمیتونند بدهند.

گواهی تمکن مالی خیلی بهتر از اسپانسر هست. همه سفارت ها هم روالوشون یکیه. به نظر منم سفارت ایروان از همه بهتر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط modichan نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اولا ممنون از جوابتون
    ضمنا به سفارتی که میخوام برم هم زنگ زدم ، منتها جواب دادند تا موقعی ک فرم 260 من دستشون ندسه هیچ جوابی ندارند .
    EDV Selection 2017
    کیس نامبر: 2017AS5xxx

.
    سفارت: ایروان

سلام دوستان نازنین
    من در حال طی کردن پروسه پناهندگی در ترکیه هستم و از اقلیت های دینی میباشم.چند روز پیش متوجه شدم در لاتاری گرین کارت امریکا قبول شدم و خداوند بزرگ لطفش شامل حال من شده و حال باید فرم اول اطلاعات خودم رو بفرستم براشون تا وقت مصاحبه در سفارت امریکا در ترکیه دریافت کنم.اطلاعات و فرم هایی که مربوط به یو ان و اثباط اینکه پناهجو هستم موجوده.کیس من مذهبی هستش و مورد تایید هم است وحال ازتون چند تا سوال دارم و تقاضا میکنم برادرانه راهنمایی کنید

ایا پروسه پناهجو بودنم تاثیر مثبت یا منفی در قبول شدنم در سفارت امریکا خواهد داشت

با توجه به اینکه دارای کیس مذهبی و همچنین تایید شده از داخل ایران هستم و در مراحل ابتدایی پروسه پناهندگی میباشم و همچنین دسترسی به سابقه کاری و شغلی خودم در داخل ایران ندارم ومدرک تحصیلی دیپلم کار و دانش دارم که در سفارت مورد قبول نیست و بالاتر میخوان چه کنم
    مدارک شناسایی و مدرک دیپلم و مدارک سربازی و غیره رو همه رو دارم و فقط دسترسی به سابقه کاریم در ایران رو ندارم

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad13641364 نمایش پست ها
    سلام دوستان نازنین
    من در حال طی کردن پروسه پناهندگی در ترکیه هستم و از اقلیت های دینی میباشم.چند روز پیش متوجه شدم در لاتاری گرین کارت امریکا قبول شدم و خداوند بزرگ لطفش شامل حال من شده و حال باید فرم اول اطلاعات خودم رو بفرستم براشون تا وقت مصاحبه در سفارت امریکا در ترکیه دریافت کنم.اطلاعات و فرم هایی که مربوط به یو ان و اثباط اینکه پناهجو هستم موجوده.کیس من مذهبی هستش و مورد تایید هم است وحال ازتون چند تا سوال دارم و تقاضا میکنم برادرانه راهنمایی کنید
    ایا پروسه پناهجو بودنم تاثیر مثبت یا منفی در قبول شدنم در سفارت امریکا خواهد داشت

با توجه به اینکه دارای کیس مذهبی و همچنین تایید شده از داخل ایران هستم و در مراحل ابتدایی پروسه پناهندگی میباشم و همچنین دسترسی به سابقه کاری و شغلی خودم در داخل ایران ندارم ومدرک تحصیلی دیپلم کار و دانش دارم که در سفارت مورد قبول نیست و بالاتر میخوان چه کنم
    مدارک شناسایی و مدرک دیپلم و مدارک سربازی و غیره رو همه رو دارم و فقط دسترسی به سابقه کاریم در ایران رو ندارم
    سلام
    پارسال یه نفر تو تاپیک لاتاری 2016 بود که تو ترکیه پناهنده بود و لاتاری برنده شد و مصاحبه هم رفت اما دیگه بعدش خبری ازش نشد و نیومد اینجا تا نتیجه رو بگه. احتمالاً ویزاشو گرفت و مث 99 درصد افراد که کارشون راه می افته و میرن و دیگه پیداشون نمی شه تا به بقیه هم کمک کنن ایشون هم دیگه نیاد اینجا. بهر حال ایشون کیس مذهبی نبود و تا اونجا که یادم میاد به دلیل داشتن وبسایت دانلود موسیقی و اینجور چیزا بود و ترک وطن کرده بود و رفته بود و پناهنده شد. خلاصه اینکه پناهنده بودن فکرنکنم تأثیر منفی داشته باشه.
    من آیدیش تو این سایتو واستون مسیج می کنم. بهش پیام بدید و از اونجاییکه ایمیل هم براش می ره شاید بیاد چک کنه و راهنماییتون کنه.
    اما در مورد سابقه کاری مطمئن شید که سابقه کاری شما مطابق با مینیمم مورد قبول سفارت باشه. تو سایت زیر شغلتونو سرچ کنید و باید SVP هفت یا بالاتر داشته باشه.
    http://onetonline.org/
    Never Say Never

سلام
    یکی از دوستانم تحصیلی دیپلم توی یک جای متفاوت بوده.
    یعنی اول یه جا
    دوم یه جا
    سوم هم یه یک جا
    تازه سال آخرش هم که چهارم بوده و نظام قدیم چند سال بعدش گرفته .
    حالا چطور اینها رو تو فرم وارد کنم ؟

با سلام به همه

من شغلم مدیر فروش هست توی ds260 قسمتی که می پرسه تو چه شغلی کارمیکنید من میزنم business حالا یه سوال دارم وقتی در اینجا http://www.onetonline.org سرچ می کنم اصلا مدیر فروش و مارکتینگ تو managmnet هست .ایا باز هم باید تو فرم انلاین گزینه business رو انتخواب کنم؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sonata2015 نمایش پست ها
    با سلام به همه

من شغلم مدیر فروش هست توی ds260 قسمتی که می پرسه تو چه شغلی کارمیکنید من میزنم business حالا یه سوال دارم وقتی در اینجا http://www.onetonline.org سرچ می کنم اصلا مدیر فروش و مارکتینگ تو managmnet هست .ایا باز هم باید تو فرم انلاین گزینه business رو انتخواب کنم؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید؟
    سلام
    ما شغلی به اسم بیزینس به اون صورت نداریم. تو ایران به کسی که تو کار خرید و فروش هست میگن بیزینس می کنه یا تو خارج ممکنه بگن بیزینس من هست. منظورم اینه که یه عنوان کلی هست. مثلاً مدیر فروش یه چیزی تو مایه های این لینک هست:
    http://www.onetonline.org/link/summary/11-2022.00

حالا اینکه تعریفی که اونا از مدیر فروش دارن با تخصص مورد نظر با تعریف شما یکی باشه نمی دونم. ضمن اینکه مارکتینگ می شه بازاریابی نه sales. من کسی رو نمی شناسم که از راه سابقه کار جلو رفته باشه وگرنه بهتر راهنماییتون می کردم. کلاً مسیر دیپلم یه مسیر راحت تر و بی دردسر تر هست.
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_ir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هرچه مشخصات خودم و همسرم میزنم پیغام timed out میاد
    چیکار باید کنم؟
    سلام
    یک دکمه save اون پایین هست، هر صفحه را که پرکردید، save کنید و بعد از شما می پرسه که میخواهید ادامه دهید و continue را بزنید
    اینطوری اگر باز هم time out بدهد و بیایید بیرون، می توانید ادامه اطلاعات قبلی را پرکنید و نمیخواهد کل اطلاعات از اول وارد شود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1980 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستانم تحصیلی دیپلم توی یک جای متفاوت بوده.
    یعنی اول یه جا
    دوم یه جا
    سوم هم یه یک جا
    تازه سال آخرش هم که چهارم بوده و نظام قدیم چند سال بعدش گرفته .
    حالا چطور اینها رو تو فرم وارد کنم ؟
    سلام
    جایی که دیپلم را گرفتید فکر می کنم مهم باشه و سالهای قبلش را نخواهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)