صفحه 178 از 262 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام به همه دوستان
    سوالی داشتم در مورد اقدام برای ویزا.از دو دانشگاه در ایتالیا و اسپانیا پذیرش دارم می خواستم اول برای یکی از اونا اقدام کنم.می خواستم بدونم اگر رجکت شدم بعد از چه مدت می تونم برای کشور دوم درخواست ویزا بدم؟مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

سلام.

دوستان شنیده ام که در صورت پایین بودن هزینه ی دانشگاه گرفتن ویزا خیلی سخت و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. درسته؟

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی عزیزان ،
    ممنون میشم به سوال بنده پاسخ دهید ، خیلی برام مهم هست و زمان چندانی ندارم !
    بنده در شرف اعزام به کشور روسیه ( رشته ی پزشکی یا دندانپزشکی ) می باشم ، از آنجایی که روسیه نه جزو اتحادیه ی اروپا هست و نه جزو شینگن ، چند سوال از خدمتتون داشتم ، ممنون میشم سریعا پاسخ بنده رو ارسال نمایید :
    1 . آیا به صورت معمولی میشه ویزای شینگن گرفت ( به طور مثال ، آماده داشته باشم تا در موقع لزوم از اون استفاده کنم ، مثلا در آینده برای تحصیل )
    2 . من اگر برم یک کشوری که عضو شینگن هست برای همیشه بهم ویزای شینگن رو میدن و دیگه میتونم برم هر کشوری که عضو شینگن باشه .
    3 . من چون شرایط خاصی دارم و مشکلاتی سر راهم هست ، مجبورم روسیه برم که عضو شینگن نیست ، وگرنه خیلی تمایل داشتم شینگن داشته باشم و بتونم هر جا ( عضو شینگن برم )
    خلاصه ی صحبتم اینه که من خیلی دوست دارم ویزای شینگن بگیرم ، نمیدونم چجوریه ، با توجه به روسیه فک کنم نمیشه ! اگر هر چیزی میدونید که برای رسیدن به شینگن عالی هست و همچنین به سودم هست ، خواهش میکنم تجربیات و پاسخ هاتون رو هر چه سریع ارسال کنید .
    بسیار بسیار ممنون
    ویرایش توسط MMoHH : May 7th, 2016 در ساعت 07:14 PM دلیل: حذف اطلاعات تماس

Junior Member

سلام ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند. من برای گرفتن وقت سفارت هلند ایمیل زدم، چند دقیقه بعدش دوتا ایمیل اومد با چنین متنی:
    ایمیل اول:
    Appointments for visa applicants scheduled to travel within 3 months can be asked

for via TEH-APP@minbuza.nl
    Due to the high number of requests, we cannot accommodate appointment requests at short notice.
    Please send an e-mail (in English) with :
    1. date of your scheduled travel
    2. purpose of your scheduled visit (visit to family/friends – business visa – tourist visa)
    3. family name
    4. given names
    5. passport number
    6. telephone number where you can be reached

Please send your e-mail only once
    For your information:
    - If the requested information (number 1-6) is not complete, you will NOT receive an appointment date and time.
    - The appointment date and time that you will receive can NOT be changed. Please mention preferred dates for your appointment in your e-mail message.

For general questions regarding required documents for the visa application we kindly refer you to our website: http://iran.nlembassy.org/consular-affairs

OTHER CONSULAR AFFAIRS
    If you want to make an appointment for MVV, Dutch travel documents, consular statements, legalizations please send an e-mail (in English) toTEH-APP@minbuza.nl with :
    1. requested consular service (MVV – Dutch passport – consular statement – legalisation)
    2. family name
    3. given names
    4. passport number
    5. telephone number where you can be reached

Please send your e-mail only once.
    For your information:
    -
    If the requested information (number 1-5) is not complete, you will NOT receive an appointment date and time.
    - The appointment date and time that you will receive can NOT be changed. Please mention preferred dates for your appointment in your e-mail message.

و ایمیل دوم

Dear Sir/Madam,

We regret to inform you that due to the processing time of an application (a minimum of 15 days) and the available time slots in the appointment system (all slots have already been booked) your applications cannot be completed in time.

With kind regards,

من حالا باید چکار کنم؟ اینا یعنی چی؟ اگر وقت پره پس کی خالیه که اقدام کنم؟ راهی وجود داره که بتونم سریعتر وقت بگیرم. ممنون میشم سریعتر جواب بدید

Junior Member

دوستان من قبلا ویزلی شینگن گرفتم الان می خوام ویزای مالتی شینگن و بگیرم باید چی بگم برای چی می خوام؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamburg نمایش پست ها
    دوستان من قبلا ویزلی شینگن گرفتم الان می خوام ویزای مالتی شینگن و بگیرم باید چی بگم برای چی می خوام؟؟؟؟
    قبلا چند بار ویزای شنگن دریافت کردید؟ آیا توریستی بود؟

معمولا بعد از چند بار ویزای شنگن گرفتن و بموقع برگشتن، ویزای مالتی میدن، هرچند سلیقه ایه و به سفارت هم ربط داره. مثلا یونان خیلی خوب مالتی میداد تا سال قبل . اخیراً رو نمیدونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط DrMGudD نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی عزیزان ،
    ممنون میشم به سوال بنده پاسخ دهید ، خیلی برام مهم هست و زمان چندانی ندارم !
    بنده در شرف اعزام به کشور روسیه ( رشته ی پزشکی یا دندانپزشکی ) می باشم ، از آنجایی که روسیه نه جزو اتحادیه ی اروپا هست و نه جزو شینگن ، چند سوال از خدمتتون داشتم ، ممنون میشم سریعا پاسخ بنده رو ارسال نمایید :
    1 . آیا به صورت معمولی میشه ویزای شینگن گرفت ( به طور مثال ، آماده داشته باشم تا در موقع لزوم از اون استفاده کنم ، مثلا در آینده برای تحصیل )
    2 . من اگر برم یک کشوری که عضو شینگن هست برای همیشه بهم ویزای شینگن رو میدن و دیگه میتونم برم هر کشوری که عضو شینگن باشه .
    3 . من چون شرایط خاصی دارم و مشکلاتی سر راهم هست ، مجبورم روسیه برم که عضو شینگن نیست ، وگرنه خیلی تمایل داشتم شینگن داشته باشم و بتونم هر جا ( عضو شینگن برم )
    خلاصه ی صحبتم اینه که من خیلی دوست دارم ویزای شینگن بگیرم ، نمیدونم چجوریه ، با توجه به روسیه فک کنم نمیشه ! اگر هر چیزی میدونید که برای رسیدن به شینگن عالی هست و همچنین به سودم هست ، خواهش میکنم تجربیات و پاسخ هاتون رو هر چه سریع ارسال کنید .
    بسیار بسیار ممنون
    سلام. تاجایی که اطلاع دارم جواب میدم:

1- چیزی به عنوان ویزای آماده از قبل نداریم. شما برای گرفتن ویزای شنگن بایستی دلیل قانع کننده و همچنین مشخصات دقیق سفر (بلیطها، اقامت ، بیمه و ...) و ترجیحاً دعوتنامه معتبر داشته باشید و در تمامی مدارک شما تاریخ رفت و برگشت شما مشخص باشه تا ویزاتون هم طبق همون زمان ثبت بشه توی پاسپورت تون. مگر اینکه ویزای مالتی پِل بگیرید که اون هم واقعا سخته و برای اولین بار به متقاضی نمیدن
    2- همونطور که گفتم ویزای شنگن محدودیت زمانی داره. بله اگر ویزای شنگن یک کشور رو بگیرید، طی اون مدت محدود میتونید هر کشور عضو شنگن دیگه که خواستید سفر کنید (البته کشورهای اروپایی این حق رو برای خودشون قائل هستن که حتی در صورت داشتن ویزای شنگن از ورود افراد به خاک کشورشون جلوگیری کنند. هرچند مفهوم خاک و مرز در اروپا با اونجه که ما تو خاورمیانه دیدیم خیلی متفاوته!!!)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiraz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    سوالی داشتم در مورد اقدام برای ویزا.از دو دانشگاه در ایتالیا و اسپانیا پذیرش دارم می خواستم اول برای یکی از اونا اقدام کنم.می خواستم بدونم اگر رجکت شدم بعد از چه مدت می تونم برای کشور دوم درخواست ویزا بدم؟مرسی
    قبلا که شش ماه بود. فکر نمیکنم جدیدا تغییری کرده باشه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta9 نمایش پست ها
    سلام.

دوستان شنیده ام که در صورت پایین بودن هزینه ی دانشگاه گرفتن ویزا خیلی سخت و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. درسته؟
    بله سخت تر میشه، ولی غیر ممکن هرگز. خیلی از دانشگاههای اروپایی (مثل اغلب دانشگاههای فرانسه و ..) رایگان هستند و شهریه نمیخوان، ولی افرادی رو دیدم که ویزاشون رو هم گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    قبلا چند بار ویزای شنگن دریافت کردید؟ آیا توریستی بود؟

معمولا بعد از چند بار ویزای شنگن گرفتن و بموقع برگشتن، ویزای مالتی میدن، هرچند سلیقه ایه و به سفارت هم ربط داره. مثلا یونان خیلی خوب مالتی میداد تا سال قبل . اخیراً رو نمیدونم
    من پارسال با وی ای شینگن به اروپا سفر کردم همین یه شینگن و داشتم. حالا می خوام امسال وی ای مولتی بگیرم چون نی خوام حداقال سالی دو بار بتونم برم بیام. ولی نمی دونم تو سفارت چه دلیلی بیارم که قبول کنند. اصلا امکانش هست. چون هر بار شینگن گرفتن چند ناه باید وقت بزاری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)