صفحه 50 از 98 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon2535 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    سابقه کار حتما باید با بیمه باشه. در مورد امتیاز همسر میشه به نمره زبان و رشته تحصیلی ایشون اشاره کرد. شما میتونید از این آدرس www.border.gov.au تمام اطلاعات مورد نیاز رو کسب کنید.
    تمام سازمان های اسس بیمه الزامی نیست! برای خود من یک سال و نیم از سابقه کارم بدون بیمه بود و وت اسس قبول کرد.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان من شرایط خودم و همسرم رو میگم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه و بگه ایا ما واجد شرایط هستیم یا خیر؟ و امتیازمون رو بگه
    همسرم 33 ساله لیسانس مترجمی زبان و ارشد اموزش زبان و شش سال سابقه کار داره و سه سالش فقط با بیمه همراه بوده سابقه اش در زمینه تدریس بوده و نه مترجمی
    ایلتس 7 7 7.5 7.5 داره

خودم لیسانس ادبیات انگلیسی و ایلتس 6.5 و سابقه کارم بدون بیمه بصورت پارت تایم بوده و سی ساله هستم
    Thank God for attaining my goal

Junior Member

سلام.رشته همسر من مهندسی مواد-متالوژی هست.متالوروژیست از رشته ها حذف شده. ولی مهندسی مواد تویه لیست هست. حالا آیا همسر من شرایطش رو داره یا خیر؟

ممنون میشم جوابمو بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba81 نمایش پست ها
    سلام.رشته همسر من مهندسی مواد-متالوژی هست.متالوروژیست از رشته ها حذف شده. ولی مهندسی مواد تویه لیست هست. حالا آیا همسر من شرایطش رو داره یا خیر؟

ممنون میشم جوابمو بدین
    اگر سابقه کارش مرتبط با مهندسی مواد هست حتما شرایطش رو داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    اگر سابقه کارش مرتبط با مهندسی مواد هست حتما شرایطش رو داره.
    سلام امکانش هست جواب من رو بدید؟ سوالم اون بالا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان من شرایط خودم و همسرم رو میگم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه و بگه ایا ما واجد شرایط هستیم یا خیر؟ و امتیازمون رو بگه
    همسرم 33 ساله لیسانس مترجمی زبان و ارشد اموزش زبان و شش سال سابقه کار داره و سه سالش فقط با بیمه همراه بوده سابقه اش در زمینه تدریس بوده و نه مترجمی
    ایلتس 7 7 7.5 7.5 داره

خودم لیسانس ادبیات انگلیسی و ایلتس 6.5 و سابقه کارم بدون بیمه بصورت پارت تایم بوده و سی ساله هستم

با سلام. در صفحات قبل اطلاعات لازمه به طور کامل توضیح داده شده بود و با یک مطالعه ساده می توانستید خودتون امتیاز خودتون را محاسبه بفرمایید. در هر صورت تقدیم میشود...

همسر شما:

• 33 سال = 25 امتیاز
    • فوق لیسانس = 15امتیاز
    • سابقه کار( به شرط آنکه پس از اخذ فارغ التحصیلی فوق لیسانس باشد) = 5/0 امتیاز ( در مورد این 5 امتیاز شک دارم. چون سابقه کار مرتبط نبوده است، ممکن است که امتیاز تعلق نگیرد.چون تا جایی که می دونم ، تدریس جزو سابقه کار محسوب نمی شود. و چون رشته ی همسر شما مترجمی هست، حتما باید کار مرتبط با مترجمی انجام داده باشند )
    • زبان = 10 امتیاز

در صورتی که 5 امتیاز سابقه کار به همسر شما تعلق بگیرد، ایشان واجد شرایط هستند که تحت ویزای 190 اقدام بفرمایند( حتما باید اسپانسرشیپ پیدا بفرمایید)

خود شما:
    سن = 30 امتیاز
    تحصیلات = 15 امتیاز
    سابقه کار=0 امتیاز

زبان = 0 امتیاز

شما به تنهایی واجد شرایط نیستید.
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

همسر من ارشد اموزش زبان دارند خب رشته ارشدشون مرتبط با سابقه کارشون هست

میشه به جای پیدا کردن اسپانسرشیپ ازمون ناتی بده؟ از کجا میتونم بفهمم دقیقا قضیه ی این اسپانسرسیپی چی هست؟

ممنونم از پاسخگوییتون

میشه به جای پیدا کردن اسپانسرشیپ ازمون ناتی بده؟ از کجا میتونم بفهمم دقیقا قضیه ی این اسپانسرسیپی چی هست؟

ممنونم از پاسخگوییتون
    ببینید بحث امتیاز دهی سابقه کار چندتا قانون داره تا امتیاز حاصل بشه. اول اینکه فقط تمام سوابق کاری که پس از اخذ مدرک فوق لیسانسشون که با بیمه به دست آمده ، امتیاز دهی میشود. ممکن است مجموعا 6 سال سابقه کار داشته باشند اما 2 سال اینها پس از اخذ مدرک فارغ التحصیلی به دست آمده باشد. بنابرین فقط همان 2 سال مورد ارزیابی قرار می گیرد. یکسری از دوستان می فرمایند که کاره پاره وقت، نصف حساب می شود . من البته منبع دقیقی برای این گفته نتونستم پیدا کنم بنابرین روی این مورد نمی تونم قضاوت کنم. بحث بیمه و اینها هم خودش داستان جدا دارد. بعضی از Assesment ها، به سوابق بیمه و قرارداد و فیش های حقوقی حساس هستند و بعضی نه. ولی با توجه به اینکه همسر شما فقط 3 سال از 6 سال را بیمه داشته است، (طبیعتا و طبق قانون) ایشان فقط 3 سال، کار کردند و فقط 3 سال مورد بررسی فرار می گیرد.
    برای آشنایی با اسپانسرشیپی، باید انواع ویزای استرالیا شامل 189 و 190 را مطالعه بفرمایید. در صفحات قبل به طور مفصل در مورد این ویزاها و روش های انجامش به طور کامل توضیح داده شده است.
    اینجا رو هم می تونید ملاحضه بفرمایید.

https://www.visamondial.com/%D9%85%D...4%DB%8C%D8%A7/

در مورد امتحان ناتی، بنده اطلاعاتی ندارم. تا جایی که من می دونم پیدا کردن اسپانسرشب ( ویزای 190) راحت تر از امتحان ناتی هست. لینکی که ارسال کردم رو مطالعه بفرمایید تا اطلاعات لازمه رو بدست بیارید.
    موفق باشید
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

ممنونم از پاسخگوییتون
    همسر شما برای چه شغلی می خواد اقدام کنه؟ فکر کنم شغل مترجمی بهترین گزینه باشه برای ایشون با توجه به ایالت هایی که اسپانسر میشن براش.
    سازمان ناتی هم سازمان اسسور شما خواهد بود.
    با توجه به اینکه رشته شما و همسرتون فقط در لیست CSOL هست- شما فقط میتونید برای ویزای 190 و یا 489 اقدام کنید و این یعنی حتما باید اسپانسر داشته باشید.

آزمون ناتی هم برای همسر شما آسان خواهد بود اگر بخواهند شرکت کنند و حدود 5 میلیون هزینه خواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    همسر شما برای چه شغلی می خواد اقدام کنه؟ فکر کنم شغل مترجمی بهترین گزینه باشه برای ایشون با توجه به ایالت هایی که اسپانسر میشن براش.
    سازمان ناتی هم سازمان اسسور شما خواهد بود.
    با توجه به اینکه رشته شما و همسرتون فقط در لیست CSOL هست- شما فقط میتونید برای ویزای 190 و یا 489 اقدام کنید و این یعنی حتما باید اسپانسر داشته باشید.

آزمون ناتی هم برای همسر شما آسان خواهد بود اگر بخواهند شرکت کنند و حدود 5 میلیون هزینه خواهد داشت.
    پس یعنی هم باید اسپانسر داشته باشه هم ازمون ناتی رو بده؟
    خب با توجه به اینکه سوابق کاریش در زمینه تدریس هست مگه میتونه با رشته مترجمی اقدام کنه؟خب اگر برای مترجمی اقدام کنه امتیاز سابقه کارش رو نمی گیره نه؟ اگر از طرف کارش تو گواهی سابقه کار بنویسن مترجم بوده ممکنه براش مشکل ساز بشه؟
    دوستان خیلی ممنونم از پاسخگوییتون من صفحات قبل رو مطالعه می کنم اگر برام ابهامی وجود داشت مزاحمتون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)