صفحه 10 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

درسته، من از سایت زیر یه پروفایل ساختم و واسه ثبت نام خودش منتقل کرد به اون سایت

https://mygre.ets.org/greweb/login/login.jsp

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ghotbi نمایش پست ها
    درسته، من از سایت زیر یه پروفایل ساختم و واسه ثبت نام خودش منتقل کرد به اون سایت

https://mygre.ets.org/greweb/login/login.jsp
    چه جالب شد ... قبل اینکه شما کمک کنی من امروز رفتم و خودم از اینجا واسه خودم پروفایل ساختم ... من قبلاً این کار رو برای pbt که 10 آبان دادم کرده بودم ... ولی فکر کردم برای CBT نمیشه ...

حالا الان فقط یه سوال مونده برام ... عرض کردم آدرس رو تو پروفایلم تو prometric اشتباه وارد کرده بودم ...

الان که تو این قسمت واسه خودم پروفایل اوکی کردم ، آدرس رو دوباره و بطور صحیح وارد کردم ... حالا می خوام بدونم اون قبلی رو چه طور درستش کنم ؟؟؟ یعنی الان نمرۀ من به کچا فرستاده میشه ؟؟؟

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

درود ... من 4 ژانویه امتحان دادم ولی هنوز جوابش تو سایت نیومده ... عجیبه شده یکم ...

Junior Member hamid_m آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

سلام مجدد،
    میخواستم بدونم به فرض آماده بودن پاسپورت از ثبت نام تا فرستاده شدن نمره توسط ETS چه مدت طول میکشه؟ البته میدونید که من میخوام قبل از سپتامبر در ترکیه امتحان بدم. کلا زمانبندیم ریخته بهم !
    ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

دوستان عزیز

لطفا قبل از مطرح کردن سوالتون، تاپیک های مربوطه را به دقت بخونید. جواب خیلی از سوالات در فروم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m نمایش پست ها
    سلام مجدد،
    میخواستم بدونم به فرض آماده بودن پاسپورت از ثبت نام تا فرستاده شدن نمره توسط ETS چه مدت طول میکشه؟ البته میدونید که من میخوام قبل از سپتامبر در ترکیه امتحان بدم. کلا زمانبندیم ریخته بهم !
    ممنون
    دوست عزیز، نتیجه ی wirting در امتحان CBT معمولا 10-14 روز بعد امتحان تو سایت زده میشه، تقریبا تا 14 روز بعدش معمولا نمره ریپورت میشه، مگه اینکه ETS یکم تاخیر کنه در ریپورت فرستادن نمره.....

Junior Member hamid_m آواتار ها

دوست عزیز
    در مورد زمان اعلام نتایج در پستهای قبلی خوانده بودم. عرض بنده بیشتر برنامه ریزی برای سفر و زمان ثبت نام و عموما کارهای که قبل از روز امتحان وقت میگیره هستش. مثلا چند وقت قبل از امتحان نیاز به ثبت نام هست؟

Question کارنامه رسمی GRE CAT

من چطور می تونم درخواست کارنامه رسمی GRE CAT که در دبی دادم رو بکنم؟
    این کارنامه رو به ایران نمیارن؟
    توی پروفایل MYGRE جایی برای درخواست کارنامه نیست آیا کسی چیزی می دونه؟
    Before the Dawn

Junior Member

سلام
    آقا اشکان می گه که ریدنگها رو نخونده تا وقت کم نیاره. آیا شما امتحان کامپیوتری دادی؟
    مگه نمی گن که به سئوال قبل نمیشه باز گشت؟ آیا اگر به بعضی از سئوالات در امتحان کامپیوتری جواب ندهیم این وقت ذخیره می شه برای سئولات بعدی؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bmf نمایش پست ها
    سلام
    آقا اشکان می گه که ریدنگها رو نخونده تا وقت کم نیاره. آیا شما امتحان کامپیوتری دادی؟
    مگه نمی گن که به سئوال قبل نمیشه باز گشت؟ آیا اگر به بعضی از سئوالات در امتحان کامپیوتری جواب ندهیم این وقت ذخیره می شه برای سئولات بعدی؟

ممنون
    شما یه زمانی برای هر بخش وقت داری که میتونی کل این زمان رو بذاری روی سوال اول، میتونی پخشش کنی بین همه سوالها. معمولا هرکسی با توجه به قابلیتهاش این تقسیم بندی رو انجام میده. یکی کخ ریدینگش خوبه اون قسمتو رد نمیکنه، و یکی مثل من ترجیح میده رو ریدینگ وقت نذاره و قسمتهای بعدی اونو بزنه. در هر صورت نمیشه برگشت به سوالهای قبلی

پیش فرض پاسخ : کارنامه رسمی GRE CAT

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    من چطور می تونم درخواست کارنامه رسمی GRE CAT که در دبی دادم رو بکنم؟
    این کارنامه رو به ایران نمیارن؟
    توی پروفایل MYGRE جایی برای درخواست کارنامه نیست آیا کسی چیزی می دونه؟
    تا 5-6 ماه پیش که من این امتحانو دادم نمیشد آدرس ایران رو داد. من آدرس کسی رو تو آمریکا دادم و ایشون هم برای من اسکن کرد و فرستاد. توی همون قسمت پروفایلی که درست کردین بخش Order رو نمیبینین؟ زمان ما که تو همون بخش بود و سیستمش هم خیلی راحت بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)