صفحه 77 از 120 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

نقل قول نوشته اصلی توسط Persia_Boy نمایش پست ها
    1. پروفایل رو که دارید به اسم جدید باز میکنید، مدرک ارشدتونم که جدیده. ترجمه ها رو هم که همه رو به اسم جدید دارید ارائه میدید دیگه نگرانی نداره! حالا خیلی حساسین ترجمه مدارک توضیحات تغییر نام رو با یک کاور لتر همراه مدارکتون ارسال کنید. وگرنه من لزومی نمیبینم. در هر زمان لازم باشه خود WES مدارک بیشتری میخواد. یا حتی اصل مدرک رو جهت رویت درخواست میکنه.
    2. با همون 7 دلار میاد ایران برای اطمینان بیشتر میتونید از پست TNT استفاده کنید که البته هزینش کمی متفاوته، 85 دلار
    3. ترجمه در هیچ زمان قدیمی نمیشه مگر موارد خاص مانند تغییر در اطلاعات اصل مدرک یا مهر های خورده شده و صادر کننده
    4. اگر منظور شما فرم Academic Records Request Form هست که در چه زمان از طرف تارنمای WES ارائه میشه: اگر هنگام انتخاب نام داشگاه ارائه نشد در جدول مدارک مورد نیاز ایران فرم رو میتونید بارگیری کنید. خودتون پر کنید و بدید بخش بین الملل دانشگاهتون مهر کنند.

پیروز باشید

ممنون از راهنماییتون. نوشتید اصل مدرک رو اگه بخوان درخواست میکنن، مگه بهر حال کپی مدارک دانشنامه رو توی پاکت نمیفرستیم؟ اون سوال من هم در خصوص نام فامیلی بهمین دلیل بود. فرمایش شما صحیح بود اما گفتم شاید کپی فارسی مدارک رو که نگاه میکنن به نحوی متوجه مغایرت بشند از اونطرف هم نمیدونم وقتی اون فرم
    Academic Records Request Form رو به امور بین الملل دانشگاه میدم با مدارک تطبیق میده و متوجه مغایرت اسم میشه و ...؟
    یه سوال دیگه هم دارم، اصل ریز نمرات هم باید ارسال بشه؟ یعنی اگر از ترجمه و ریزنمرات کپی بگیریم نمیشه ارسال کرد؟ من فقط یه نسخه دارم نمیخوام دوباره برم بگیرم و تایید هزار جا ....

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. نوشتید اصل مدرک رو اگه بخوان درخواست میکنن، مگه بهر حال کپی مدارک دانشنامه رو توی پاکت نمیفرستیم؟ اون سوال من هم در خصوص نام فامیلی بهمین دلیل بود. فرمایش شما صحیح بود اما گفتم شاید کپی فارسی مدارک رو که نگاه میکنن به نحوی متوجه مغایرت بشند از اونطرف هم نمیدونم وقتی اون فرم
    Academic Records Request Form رو به امور بین الملل دانشگاه میدم با مدارک تطبیق میده و متوجه مغایرت اسم میشه و ...؟
    یه سوال دیگه هم دارم، اصل ریز نمرات هم باید ارسال بشه؟ یعنی اگر از ترجمه و ریزنمرات کپی بگیریم نمیشه ارسال کرد؟ من فقط یه نسخه دارم نمیخوام دوباره برم بگیرم و تایید هزار جا ....
    شما باید کپی ترجمه ریز نمرات وکپی ترجمه مدارک کاردانی/کارشناسی/ارشد/دکتراو کپی پارسی آنها را بفرستید (از تمام ترجمه ها و اصل مدارکتون کپی بگیرید بدید دانشگاه کپی ها رو مهر کنه و بگذاره توی پاکت دانشگاه و درب پاکت رو مهر کنه، همه پاکتها رو باهم توی یک پاکت بزرگ، خودتان با karapost یا DHL بفرستید-اگر خود دانشگاه نمیفرسته). برخی دانشگاه ها خودشان تمام این کارها را انجام می دهند و نسخه انگلیسی هم می دهند. مدارک به زبان انگلیسی و فرانسه از هر کشوری که باشند نیاز به ترجمه دوباره ندارد.
    اگر کار شما قانونی بوده و تغییر نام و ترجمه رسمی انجام شده دیگه نگران نباشید. بله اونها همه رو می بینند و در صورت لزوم از شما مجدد مدارک بیشتر میخوان. (که احتمالش بسیار پایینه و من بعید می دونم) اینقد حساس نباشید.
    فرم رو بر اساس نام فعلیتون باید پرکنید و دانشگاه مهر کنه دیگه مغایرت نداره وقتی اینکار قانونی انجام شده! (اصل تمام مدارک دانشگاهی و مدارک تغییر نام و شناسنامه همارهتون باشه)
    خواهشمندم صفحات موضوع رو دقیقتر و بیشتر مطالعه کنید-سوالات قبلا پاسخ داده شده اند و دوستان تمام این توضیحات رو بارها گفتند. سپاس

پیروز باشید
    کار نیکو کردن از پر کردن است

Junior Member

دوستان چطور میتونم مدارکم رو توسط wes تایید کنم؟

Junior Member

دوستان، من لیسانسم دانشگاه آزاد هست و فوق لیسانسم دانشگاه شریف هست.
    لطفا امکانش هست راهنمایی کنید که برای هر کدوم از این دانشگاهها چه مدارکی را باید بفرستم؟
    اون فرم تو سایت رو باید چه کار کرد؟

Junior Member

سلام
    لطف میکنید بنده رو راهنمایی کنید
    من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم . همه واحد ها رو گذرونمدم اما هنوز برای نظام وظیفه اعلام فارق التحصیلی نشده.
    سوالم اینه: برای تایید wes اینطور که دستان میگن نیاز به ریز نمرات و دانشنامه هست. من فقط میتونم ریز نمرات از دانشگاه بگیرم و دانشنامه به هیچ عنوان بهم نمیدن.
    الان برای تایید wes باید چه کنم.فروم رو خوندم خیلی ها این مشکل رو داشتن اما کسی جواب مشخص نگرفته بود
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

سلام دوستان عزیزم یکی از کاربران انجمن گفته بود که این موسسه نمرات ردی و تک رو از کارنامه حذف میکنه و فقط از نمرات بالای ده میانگین میگیره و عملا اینطوری به معدل هم کمک میشه؛؛ این ادعا تا چه حد درسته؟

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم یکی از کاربران انجمن گفته بود که این موسسه نمرات ردی و تک رو از کارنامه حذف میکنه و فقط از نمرات بالای ده میانگین میگیره و عملا اینطوری به معدل هم کمک میشه؛؛ این ادعا تا چه حد درسته؟
    تو صفحات قبلی توضیح داده شده.

Junior Member

من یک سوال دیگم دارم
    دانشگاهی که میگه official translation میخواد و باید به تایید wes هم برسه منظوزش چیه؟
    یعنی هم من از سمت دانشگاه براش بفرسم و هم wes؟
    ممنون
    این لینکشه:http://www.brooklyn.cuny.edu/web/adm.../documents.php

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SiavashMo نمایش پست ها
    من یک سوال دیگم دارم
    دانشگاهی که میگه official translation میخواد و باید به تایید wes هم برسه منظوزش چیه؟
    یعنی هم من از سمت دانشگاه براش بفرسم و هم wes؟
    ممنون
    این لینکشه:http://www.brooklyn.cuny.edu/web/adm.../documents.php
    سلام،

نه عزیز من منظورشون این هست که شما باید مدارک رسمی (مدارک تحصیلیتون آزاد شده باشه+به تایید وزارت علوم رسیده باشه+ترجمه رسمی دادگستری شده باشه) سپس این طور مدارک رو برای وس بفرستین و (پس از تایید شدن توسط WES) برای دانشگاه بفرستین.
    دوستان معمولا خودشون مدارک رو برای WES میفرستن البته در پاکت های دانشگاه. این البته تجربه شنیده شده از طرف جمعی از کاربران است، می تونید خودتون در تاپیک یه نگاهی به ارسال ها و تجربیات سایر کاربران بندازید تا با خاطر جمع تر کارتون رو انجام بدین.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

نه عزیز من منظورشون این هست که شما باید مدارک رسمی (مدارک تحصیلیتون آزاد شده باشه+به تایید وزارت علوم رسیده باشه+ترجمه رسمی دادگستری شده باشه) سپس این طور مدارک رو برای وس بفرستین و (پس از تایید شدن توسط WES) برای دانشگاه بفرستین.
    دوستان معمولا خودشون مدارک رو برای WES میفرستن البته در پاکت های دانشگاه. این البته تجربه شنیده شده از طرف جمعی از کاربران است، می تونید خودتون در تاپیک یه نگاهی به ارسال ها و تجربیات سایر کاربران بندازید تا با خاطر جمع تر کارتون رو انجام بدین.

موفق باشید.
    من گیج شدم یه مقدار .منطورتون اینه که wes مدارک رو باز با پست برای من پس میفرسه و من خودم ارسال میکنم؟ wes برای دانشگاه چیزی نمیفرسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)