صفحه 313 از 353 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

یکی از دوستان پیام دادند که، اگه کمبریج 11 رو تحلیل کنیم و کامل زیر رو روش کنیم. بعضی از دوستان که میگن کمبریج 11 رو بزارین برای ماه آخر! اگه از الان کار کنیم برای تست ماه آخر چه کنیم؟
    چون ممکنه سوال دوستان دیگه هم باشه اینجا توضیح میدم، هر چند فقط و فقط نظر شخصی بر اساس تجربه شخصیم هست:
    کانتنت کمبریج 11 بسیار شبیه امتحان اصلی آیلتس هست. لغت ها، کالوکیشن ها، ساختار ها و ... ممکنه بخش های از این کتاب تو امتحان اصلی بیاد. یعنی ممکنه یک سکشن از لیسینینگ تو قسمت ریدینگ بیاد یا به عکس، همچنین برای سایر مهارت ها ممکنه این اتفاق بیفته.
    واسه همینه که میگم اگه روزی یک سکشن لیسینینگ و یک سکشن ریدینگ کمبریج 11 رو کار کنید. حداقل دو هفته زمان نیاز داره که یکبار تحلیلش کنید!
    خب برای تست هفته های آخر، تست از کجا بیاریم؟ از کتاب آفیشال گاید. که دو کتابه رسمی خود IELTS.ORG هست.
    پیروز باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوست گرامی،
    منابع هم برای آیلتس زیاد هست. کلیتشون فرقی نداره! ولی کتاب های Vocabulary for IELTS و Grammar for IELTS و کتاب های Complete IELTS که انتشارات کمریج هستند، کتاب های مناسبی هستند.
    نمره رایتینگ و اسپیکینگ شما نزدیک به نمره تارگتتون هست. اگه انگیزه کافی برای مهاجرت دارین مطمئن باشید با خوندن، درگیر شدن، زحمت کشیدن و وقت گذاشتن میتونید به نمره تارگتتون برسید. البته زمان رسیدن (دو ماه، 3 ماه، 6 ماه و یا 9 ماه و ...) بستگی به کیفیت کارتون داره.
    برای لیسینینگ:
    هر روز نیم ساعت اکتیو، نیم ساعت پسیو کار کنید. علاوه بر اون ترانسکرپیت 4 تا کمبریج آخر رو اینقدر کار کنید تا استادش بشید. تو سه ماه میتونید لیسینینگ 4 تا کتاب اخر کمبریج (8-11) رو تحلیل کنید. تو مسیر رفتن به خونه، اداره ... لیسینینگ گوش کنید.
    برای ریدینگ:
    هر روز یک ساعت سایت های خبری (CNN,Guardian,BBC,Time) و یا مجلات (The Economist) و یا سایت های MSN, Yahoo و ... رو بخونید!
    روزی حدود 10 لغت جدید رو تو متن های ریدینگ پیدا کنید و اکتیو کار کنید(مترادف و متضاد اون کلمه، جمله های ساده و جذاب برای اون کلمه، نوع واژه: فعل، صفت، قید، اسم و ...).
    روزی یک ریدینگ رو تحلیل کنید. (آفیشال گاید، کمبریج 8-11) برای تحلیل و تست خوب هستند.
    برای رایتینگ و اسپیکینگ هم همین راهی که اومدین رو ادامه بدین
    موفق باشید
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    سلام
    به این منبع موثقتان بفرمایید که آزمون آیلتس در اساس در سه مرکز اصلی طراحی شده است که عبارتند از
    British Council
    IDP Australia
    و Cambridge Language Assessment

هیچ کدام از این مراکز در «کانادا» قرار ندارند. در اساس دو مرکز مهم و تعیین کننده در آزمون آیلتس در بریتانیا قرار گرفته اند و اساسا تنها تغییر مهم در مورد آزمون آیلتس در سال های اخیر با توجه به حساسیت اداره مهاجرت بریتانیا IELTS for UKVI بوده است. چنین قانونی در مورد کانادا و استرالیا اجرا نشده است.
    در ضمن اگر قرار باشد همه فرم های آزمون به مراکز ارسال گردد، این همه مرکزی که از یکی از سه مرکز اصلی مجوز برگزاری و نمره دهی و Assessment دریافت کرده اند، باید «پروانه» شان رسما باطل شود.

موفق باشید.

دوست عزیز مرکز ایرسافام رسما اعلام کرد که تمامی برگه ها توسط IDP تصحیح خواهد شد و نمرات 3 نوامبر بر همین الان 2 روز پیش اعلام شد که خب بسیاری از بچه ها اعتراض دادن به نمرات پایین رایتینگ.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط lianaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز مرکز ایرسافام رسما اعلام کرد که تمامی برگه ها توسط IDP تصحیح خواهد شد و نمرات 3 نوامبر بر همین الان 2 روز پیش اعلام شد که خب بسیاری از بچه ها اعتراض دادن به نمرات پایین رایتینگ.

بله و IDP اساسا متعلق به استرالیاست. لطفا نوشته را کامل بخوانید. آزمون آیلتس مربوط به دو کشور استرالیا و بریتانیا است و نه کانادا. در ضمن هر گونه خبر باید در سایت رسمی آزموناعلام شود. در خبری که بنده آن را نقل قول کرده ام، از ارسال برگه ها به «کانادا» صحبت شده بود که کانادا جزو مراکز اصلی و تصمیم گیرنده آزمون نیست.

کم بودن نمره رایتنیگ به دلیل عدم تسلط بر نوشتن آکادمیک است و نه مرکز اصلاح کننده متن های ارسالی. در این صورت اعتراض به این مسئله اندکی دور از ذهن و غیرواقعی خواهد بود.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان
    با سطح زبان متوسط رو به بالا وچهار ماه با حداقل روزی 6 ساعت وقت،چه منابعی رو برای رسیدن به نمره 7 تا 7.5 پیشنهاد می کنید؟
    راستش من حدود 200 ص تاپیک رو خوندم برای انتخاب منابع ....اما بیشتر سردرگم و گیج تر شدم....
    اگر ممکنه منابع رو برای هر 4 مهارت به طور مجزا بفرمایید.......
    با تشکر فراوان

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian95 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با سطح زبان متوسط رو به بالا وچهار ماه با حداقل روزی 6 ساعت وقت،چه منابعی رو برای رسیدن به نمره 7 تا 7.5 پیشنهاد می کنید؟
    راستش من حدود 200 ص تاپیک رو خوندم برای انتخاب منابع ....اما بیشتر سردرگم و گیج تر شدم....
    اگر ممکنه منابع رو برای هر 4 مهارت به طور مجزا بفرمایید.......
    با تشکر فراوان
    دوست عزیز مسلما برای آزمونی به فراگیری آیلتس منابع بسیاره، اما اینکه فکر کنید فقط منابع خاصی شما رو به هدف میرسونه منطقی نیست. اگه صفحات رو مطالعه کرده باشید با کتابهایی که بیشتر معروف هست هم آشنا شدید. از همین کتاب ها شروع کنید و با روزی شش ساعت وقت خوبی دارید که منابع زیادی رو مطالعه کنید. شما می تونید از یکی از کتابهایی که برای آشنایی با آیلتس هست شروع کنید (مثل Focus on IELTS) که به خوبی به شما میگه تو هر مهارت چی مد نظر هست و وقتی یکی از این کتابها رو تموم کنید دیگه می تونید برید سراغ کمبریج ها، چون مسئله اول آشنایی با کلیت آیلتس هست و بعد انجام تست های مختلف و آشنایی با کلمات و موضوعات مرتبط. میتونید از فیلم های آموزشی ABC Australia هم استفاده کنید که سه فصل هست، هر فصل حدود 22 قسمت 15 دقیقه ای که شما رو از ابتدا با آیلتس آشنا می کنه و تمرین هم داره (توی سایتش هم فیلم و هم PDF ها رو میشه دانلود کرد)
    خلاصه اینکه وقتون رو سر منبع تلف نکنید. برای 7 تا 7.5 باید تمام کمبریج ها رو با دقت بخونید.
    موفق باشید
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

دوستان دلیل اینکه آدم توی امتحاناتی که از خودش میگیره ریدینگ رو 7.5 یا 8 میزنه ولی توی امتحان اصلی 6 چی میتونه باشه و چه کتابی کمک میکنه؟
    برای رایتینگ چه کتابی پیشنهاد میکنید؟ ( به جز معمارزاده)
    ضمن اینکه من الان 2-3 ماه تا امتحان دارم

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    دوستان دلیل اینکه آدم توی امتحاناتی که از خودش میگیره ریدینگ رو 7.5 یا 8 میزنه ولی توی امتحان اصلی 6 چی میتونه باشه و چه کتابی کمک میکنه؟
    برای رایتینگ چه کتابی پیشنهاد میکنید؟ ( به جز معمارزاده)
    ضمن اینکه من الان 2-3 ماه تا امتحان دارم

اتفاقا برای من برعکس بود. توی امتحانای خونه 7، 7.5 میشدم اما توی امتحان واقعی 8 شدم. شاید شرایطی که از خودتون امتحان میگیرید دقیقا مطابق واقعیت نیست مثلا به خودتون زمان بیشتری میدید و یا اینکه استرس زیادی موقع امتحان اصلی دارید. در هر دو حالت پیشنهاد میکنم سه چهارتا امتحان ماک بدید. فکر نمی کنم ربطی به کتاب داشته باشه مگر اینکه کتابای غیر استاندارد استفاده کنید.
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    اتفاقا برای من برعکس بود. توی امتحانای خونه 7، 7.5 میشدم اما توی امتحان واقعی 8 شدم. شاید شرایطی که از خودتون امتحان میگیرید دقیقا مطابق واقعیت نیست مثلا به خودتون زمان بیشتری میدید و یا اینکه استرس زیادی موقع امتحان اصلی دارید. در هر دو حالت پیشنهاد میکنم سه چهارتا امتحان ماک بدید. فکر نمی کنم ربطی به کتاب داشته باشه مگر اینکه کتابای غیر استاندارد استفاده کنید.
    برای وکب کتاب بارونز و کمبریج رو خوندم
    برای لیسنینگ و ریدینگ کتاب official guide to ielts ضمن اینکه کتابای 9 تا 11 رو هم دارم بیشترین ایرادم تو ریدینگ توی t f ng هستش

سلام دوستان...من برای ایلتس شروع کردم...ازمون ازمایشی موسسه افرینش از7امتحان دادم..نمراتم L:5.5وR:4.5وS,R:3.5شدم اولین بار ازمون دادم ومیخام 6.5تا7اکادمیک رو بگیرم با هر اسکیل زیر6نباشه...تجربه ای ندارم از ایلتس کتابای 1تا10رو خوندم واولش قسمت شنیداری رو درحد6میزنم والی الان به 6.5تا7.5رسوندم تقریبا1.5ماه دارم کار میکنم....میتونم در عرض6ماه با خوندن مرتب به نمره6.5یا7اکادمیک برسم باهمین موسسه افرینش.؟؟؟....دوستان ممنون میشم نظر بدن...بیس زبانم خوبه متوسطه...بیشتر تو رایتنگ وگرامر لنگ میزنم ....میتونید کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان. کسی در مورد موسسه آریان پور اطلاعات دارهمیخوام برای ایلس کلاس برم لیسنینک و ریدینگو خصوصی. بنطرتون موسسه خوبیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)