صفحه 93 از 99 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط heeelia نمایش پست ها
    خيلي خيلي ممنونم از راهنماييتون، امكانش هست الان براي fall2017 دوباره اپلاي كنم و از پاييز سال بعد تو دانشگاه جديد شروع به تحصيل كنم؟ يا اگه متوجه شن تو دانشگاهي در امريكا در حال خوندن مستر هستم دچار مشكل ميشم؟
    اگر دوباره apply کنی‌ حتما باید وضعیت تحصیلیت رو توضیح بعدی، از جمله دانشجو بودنتو در دانشگاه فعلی‌ (چون احتمال دردسر ساز شدنش بعدا زیاده). البته من نمیدونم دوباره apply کردن چه تاثیری داره اگر دفعه اول به دلیل GRE پایین ردّ شدی (چون GRE هنوز همون نمرست مگر دوباره امتحان داده باشی‌). اگر واقعاً نظرت رو دانشگاه دومه بهترین راه اینه که نمره GRE رو بالا ببری.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    اگه بخواهم ترنسفر کنم، حتما باید به استاد دانشگاه دوم بگم که قبلا یه دانشگاه دیگه بوده ام و دارم ترنسفر میکنم یا لازم نیست؟
    من برای ترم دوم میخوام ترنسفر کنم به دانشگاهی که دیفر کرده بودم...
    ممکنه بعد از ترنسفر، از دانشگاه اول برام دردسر درست بشه (زیر آب بزنن!) و یا اصلا قبول نکنن سویس اول رو آزاد کنم و انتقال بدم به دانشگاه دوم (الان RA دارم)؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من ویزای j1 دارم و در حال گذراندن فرصت مطالعاتی هستم اما میخوام برم یه دانشگاه دیگر در شهر دیگر چون از شرایطم اینجا راضی نیستم. میخواستم در مورد مراحلش کمی برام تو ضیح بدین. یعنی اصلا شدنی هست یا نه و اگر شدنیه اینجا اول باید sevis رو ببندند
    ممنون

سلام
    من اکثر پست ها رو خوندم ولی کسی فکر کنم این سوال رو نپرسیده بود
    من الان TA هستم. میخوام ترم بهار برم یک دانشگاه دیگه که از اول ژانویه بهم فاند میده.
    الان به دلایلی (بر نداشتن کورس های ترم بعد) مجبورم به دپارتمانم بگم که من میخوام ترنسفر کنم (چون همش میپرسن چرا هیچی کورس برنداشتی)
    حالا سوالم اینکه واسه ماه نوامبر و دسامبر که من تو دانشگاه فعلی هستم ایا فاندم ممکنه یهو قطع شه؟

ممنون
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member saly_iut آواتار ها

سلام
    من برای دانشکده مکانیک یک دانشگاه ترم بهار پذیرش دارم. امکانش هست که ترنسفر کنم به دانشکده برق همون دانشگاه (بدون اینکه از دانشکده برق پذیرش داشته باشم)؟

Senior Member

سلام من دارم PHD میخونم و چون اصلا راضی نیستم میخوام ترنسفر کنم به مستر توی دانشگاه دیگه
    خواستم ببنیم اصلا میشه این کارو کرد؟ و مدت زمان ویزام براش مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام نیاز فوری به کمک

من الان در امریکا دانشجو هستم اما استادم ترم پیش رفت و من دوباره برا یه دانشگاه دیگه اپلای کردم در آمریکا و برای ترم بعد یعنی یه ماه دیگه باید اونجا باشم. اما الان این دانشگاه مقصد میگه برای ترنسفر ویزا (انتقال سویس) در داخل خاک آمریکا خیلی دیر شده و باید بری از آمریکا بیرون و دوباره بیای. آیا این که میگه درسته؟ من اصلا نمیدونسم میشه راهنماییم کنید. من الان روی ویزای F-1 هستم.

زود جواب بدید خواهش میکنم نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام نیاز فوری به کمک

من الان در امریکا دانشجو هستم اما استادم ترم پیش رفت و من دوباره برا یه دانشگاه دیگه اپلای کردم در آمریکا و برای ترم بعد یعنی یه ماه دیگه باید اونجا باشم. اما الان این دانشگاه مقصد میگه برای ترنسفر ویزا (انتقال سویس) در داخل خاک آمریکا خیلی دیر شده و باید بری از آمریکا بیرون و دوباره بیای. آیا این که میگه درسته؟ من اصلا نمیدونسم میشه راهنماییم کنید. من الان روی ویزای F-1 هستم.

زود جواب بدید خواهش میکنم نگرانم
    اگه همچین حرفی زدند و شما کاملا منظورتون رو درست بهشون گفتید دروغ محض گفتند. چون ترنسفر سویس کار یک ثانیه هست. شما باید به دانشگاه جدید بگید که دانشچوی ترنسفر هستید و نیاز به I20 جدید ندارید (این خیلی مهمه چون اگه i20 جدید داشته باشید باید از امریکا خارج بشید و دوباره واسه ویزا اقدام کنید.) بعد که مدارکتون رو فرستادن و همه چی اوکی بود (مثلا افیشال ادمیشن داشتید) میرید قسمت بین الملل دانشگاه فعلی و درخواست ترنسفر میکنید. مگه اینکه بخوان کارشکنی بکنند که خیلی بعیده ... چون اگه نذارن کارشون غیرقانونیه.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    اگه بخواهم ترنسفر کنم، حتما باید به استاد دانشگاه دوم بگم که قبلا یه دانشگاه دیگه بوده ام و دارم ترنسفر میکنم یا لازم نیست؟
    من برای ترم دوم میخوام ترنسفر کنم به دانشگاهی که دیفر کرده بودم...
    ممکنه بعد از ترنسفر، از دانشگاه اول برام دردسر درست بشه (زیر آب بزنن!) و یا اصلا قبول نکنن سویس اول رو آزاد کنم و انتقال بدم به دانشگاه دوم (الان RA دارم)؟
    ممنون
    سلام
    1- حتما نباید بگید، ولی‌ معمولاً برای هماهنگ کردن فرستادن ای-۲۰ میفهمن و ممکن ازتون بخوان که توضیح بدید چرا ترانسفر می‌کنید
    2- ترنسفر کردن حق دانشجوئه و دانشگاه اول قانونا نمی تونه از این کار جلوگیری کنه، حداکثر ممکنه کامل همکاری نکنن که فقط ممکنه که پروسه یک مقدار طولانی تر بشه که معمولا این اتفاق نمیفته

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    سلام
    من اکثر پست ها رو خوندم ولی کسی فکر کنم این سوال رو نپرسیده بود
    من الان TA هستم. میخوام ترم بهار برم یک دانشگاه دیگه که از اول ژانویه بهم فاند میده.
    الان به دلایلی (بر نداشتن کورس های ترم بعد) مجبورم به دپارتمانم بگم که من میخوام ترنسفر کنم (چون همش میپرسن چرا هیچی کورس برنداشتی)
    حالا سوالم اینکه واسه ماه نوامبر و دسامبر که من تو دانشگاه فعلی هستم ایا فاندم ممکنه یهو قطع شه؟

ممنون
    سلام
    اگر سال اول هستید، معمولا قراردادی که امضا کردید یک ساله هست. یعنی‌ حتی‌ احتمال اینکه ترم بعد هم اگر بمونید فاند داشته باشید زیاده. خیلی‌ بعید هست که فاندتون رو قطع کنند البته در صورتی‌ که کار TA که دارید رو انجام بدید