صفحه 180 از 381 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Based on the information before me, including your declared available funds, your business plan and related research, and your past experience, I am not satisfied you have the intent and ability to purchase and manage a farm in Canada. I am not satisfied that you have the required knowledge and experience, and sufficient funds available to create an employment opportunity for yourself, maintain yourself and make a significant economic contribution to Canadian society in the field of farming. أينم دليل رد كردن پرونده كه جناب اقاي پارسايي مثلا ٣٠٠٠ دلار گرفتم واسه بيزينس پلن كهبه خاطر همون پرونده رجيكت شده يعني مقصر اصلي وكيل بوده و بش الان هم زير بار نميره كه بله ما اشتباه كرديم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    Based on the information before me, including your declared available funds, your business plan and related research, and your past experience, I am not satisfied you have the intent and ability to purchase and manage a farm in Canada. I am not satisfied that you have the required knowledge and experience, and sufficient funds available to create an employment opportunity for yourself, maintain yourself and make a significant economic contribution to Canadian society in the field of farming. أينم دليل رد كردن پرونده كه جناب اقاي پارسايي مثلا ٣٠٠٠ دلار گرفتم واسه بيزينس پلن كهبه خاطر همون پرونده رجيكت شده يعني مقصر اصلي وكيل بوده و بش الان هم زير بار نميره كه بله ما اشتباه كرديم
    والا برادر جناب پارسای که ما پارسال باهاش شروع کردیم به کار همش میزد به تخته و قسم میخورد که ما حتی تاحالا یک پرونده ریجکتی هم نداریم. و قدرت خودشو توی قسمت بیزینس پلن میدونست.بعد از اومدن فایل نامبر مون و تسویه پولها همون برادرشون جواب سلاممونم ندادن
    ولی من پیشنهاد میکنم ازشون شکایت کنید.من یک دوستی داشتم که چند سال پیش از طریق وکیل ابروانی اقدام کرد و نشده بود و وکیل گرفت و قسمتی از پولش حداقل زنده شد.اخه نمیشه که یکنفر توی اتلیه عکاسی بشینه پرزنت کنه و قول 100% بده بعد هم اینجورر.....

بله دقيقا اين پارسايي ميگه ما اصلا رجيكتي نداشتيم در صورتي كه همه پرونده هلش رجكت شده

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

این بنگاه های مهاجرتی کاری جز سو استفاده بلد نیستند راستش نمی دونم چی بگم که شاید بتونه از ناراحتی شما کم کنه، در هر صورت فکر می کنم که برای کشاورزان این روش خیلی سخته هم سرمایه زیاد می خواد هم بیزنس پلن عالی، من فکر می کنم با اصلاح بیزنس پلن تون بشه دوباره اقدام کرد شاید قیمت ها و اطلاعاتی که دادید با واقعیت فاصله زیادی داشته، بهتره تحقیق بیشتری در مورد کشاورزی در کانادا مثل قیمت زمین در شهر های مختلف و ابزار الات کشاورزی و بازار فروش محصول کشاورزی انجام بدین و با چشم باز و یک بیزنس پلن واقعبینانه و سرمایه کافی دوباره اقدام کنید

Junior Member

دوست عزیز اصلا بحث بیزینس پلن و .... نیست این روش کلا قاعده خاص و با نظمی نداره چون همه رو ه ریجت میکنند میزنه
    I am not satisfied that you have the required knowledge and experience
    حالا طرف 20 سال هم سابقه داشته باشه بازم گیره ولی تو روش های دیگه هم سال و امتیاز معلومه و هیچ شبهه ای نداره
    آقا mohsen_rahimi تحصیلات شما چی بود ؟ با چند سال سابقه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط noushien63 نمایش پست ها
    ,
    سلام،واقعا متاسفم بابت ریجکت شدنتون.میشه بفرمایید وکیلتون کی بوده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا بحث بیزینس پلن و .... نیست این روش کلا قاعده خاص و با نظمی نداره چون همه رو ه ریجت میکنند میزنه

حالا طرف 20 سال هم سابقه داشته باشه بازم گیره ولی تو روش های دیگه هم سال و امتیاز معلومه و هیچ شبهه ای نداره
    آقا mohsen_rahimi تحصیلات شما چی بود ؟ با چند سال سابقه ؟

من ليسان دارم و اينكه با نامه جهاد ثابت كردم دقيقا ٥ سال قبل حدودا از سال ٨٩ به بعد مشغول كشاورزي حرفه اي بودم حتي براي هر سال فاكتور و تراز مالي از حسابدار رسمي داشتم ولي ميدونيد اين روش خيلي ريزه كاري داره كه متاسفانه ما گول اين وكيل رو خورديم.

من ليسان دارم و اينكه با نامه جهاد ثابت كردم دقيقا ٥ سال قبل حدودا از سال ٨٩ به بعد مشغول كشاورزي حرفه اي بودم حتي براي هر سال فاكتور و تراز مالي از حسابدار رسمي داشتم ولي ميدونيد اين روش خيلي ريزه كاري داره كه متاسفانه ما گول اين وكيل رو خورديم.
    خیلی متاسف شدم
    میشه تایم لاین خودتون رو بگید ؟ کی مدارک ارسال کردید ؟ کی فایل نامبر گرفتید؟ آپ دیت داشتید؟ و کی نتیجه نهایی اعلام شد
    یک پیشنهاد دارم شما اگر کارتون از طریق کشاورزی هست به برنامه کشاورزی استان آلبرتا و ساسکاچوان توجه داشته باشین . کلا این روش متاسفانه رو هواست که منم از همین روش اقدام کردم .
    باز خوبیش اینه که تکلیفتون روشن شده و میتونین راه دیگه ای واسه خودتون پیدا کنید.
    Waiting for the miracle!

Junior Member

والا برادر جناب پارسای که ما پارسال باهاش شروع کردیم به کار همش میزد به تخته و قسم میخورد که ما حتی تاحالا یک پرونده ریجکتی هم نداریم. و قدرت خودشو توی قسمت بیزینس پلن میدونست.بعد از اومدن فایل نامبر مون و تسویه پولها همون برادرشون جواب سلاممونم ندادن
    ولی من پیشنهاد میکنم ازشون شکایت کنید.من یک دوستی داشتم که چند سال پیش از طریق وکیل ابروانی اقدام کرد و نشده بود و وکیل گرفت و قسمتی از پولش حداقل زنده شد.اخه نمیشه که یکنفر توی اتلیه عکاسی بشینه پرزنت کنه و قول 100% بده بعد هم اینجورر.....

سلام
    متاسفانه ما هم ریجکت شدیم
    امیدوارم این اخرین خبری ریجکتی باشه تو این سایت

سلام
    متاسفانه ما هم ریجکت شدیم
    امیدوارم این اخرین خبری ریجکتی باشه تو این سایت
    چه اخبار بدی . خوب در این روش رو تخته کنین .مردم رو سر کار گذاشتن
    شما هم میشه تایم لاین مدارک رو بگین و کمی توضیح بدین و در صورت امکان نامه ردی رو واسمون بذارین
    Waiting for the miracle!

Junior Member

راستش زیاد حال خوبی ندارم که بتونم دقیقا زمانها را یادم بیاد ولی اگه اشتباه نکنم 27 خرداد سال 94 شروعش کردیم(با اقای پارسای -وکیل) اواخر مرداد(فکر کنم) پروندمون ارسال شد. بدون کوچکترین ایرادی و برگشتی (از سوی وکیل) در نهایت فایل نامبرمون دقیقا 55 روزه تاریخ 27 مهر 94 صادر شد.
    اگه اشتباه نکنم اواخر دی ماه 94 داکیومنت ریکوست شدیم و اسفند ماه مدارکمونو کامل فرستادیم اونم بدون کوچکترین ایرادی از سوی وکیل عزیز ارسال شد به سفارت و دیروز که خیر ریجکت شدن اومد.

برای اطلاع بیشترتون من و همسرم از طریق موسیقی اقدام کردیم . همسرم تقریبا 10 سال سابقه خود اشتغالی داره. گفتن دو سالش ثابت کنید با مدارک و مستندات قابل قبول و محکم و ترجیحا صورت مالی حسابرسی شده.
    ما 6 سال را اثبات کردیم به همراه صورت های مالی و حسابرس قسم خورده حسابرسیش و تایید کرده بود یک صورت مالی کامل و خوب. مدرک ایلتس داشتیم ، کلی عکس و ... از استودیو و تدریس ،کنسرت و کپی قراردادهای اهنگسازی ،شعر و تدریسش ،گردش بانکی خوب و مانده حسابمونم تقریبا صد تا ،علاوه بر اون وکیل رسمی دادگستری نرخ خانه هم ارزیابی کرده بود و بپیوست گذاشتیم .

وکیلمون هم (اقای پارسای) بیزینس پلن و ستلمن پلن ضمیمه مدارکمون گذاشت.
    هرچند که ایشون همیشه افتخاررررررشون و ادعاشون این بود که حتی یک پرونده ریجکت شده هم ندارن ولی متاسفانه ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)