صفحه 144 از 261 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 2604

موضوع: سفارت انگلستان در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

سلام دوستان
    اگه ممکنه منو راهنمایی کنید ممنونم
    برای والدین بنده دعوت نامه فرستادن از انگلستان
    تاریخ اقامتشون در دعوت نامه مشخص نشده ولی خود دعوت نامه تاریخ ثبت داره آیا این اشکال داره یا نه؟
    با توجه به صحبت دوستان متوجه شدم که سایت برای وقت تهران فقط روزهای سه شنبه ساعت 13 به مدت کوتاهی باز میشه که امروز بعد از سه هفته امتحان کردن تقویم و داخل سایت دیدم ولی نمی شد انتخاب کرد
    حالا بالفرض تونستیم وقت بگیریم برای پرداخت هزینه چهکاری میشه انجام داد با توجه به اینکه مستر کارت نداریم؟
    مراحل بعد از book appoinment چی هست؟

ممنونم

Junior Member

سلام.
    تاریخ تولد 21 مارس رو قبول نمیکنه سایت! روز قبل و بعدش رو میپذیره اما 21 مارس رو خیر. تا این تاریخ رو وارد میکنم (با تقویمش یا دستی) میپره. کسی نظری داره؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tsz نمایش پست ها
    سلام.
    تاریخ تولد 21 مارس رو قبول نمیکنه سایت! روز قبل و بعدش رو میپذیره اما 21 مارس رو خیر. تا این تاریخ رو وارد میکنم (با تقویمش یا دستی) میپره. کسی نظری داره؟ ممنونم.
    کافیه مرورگرت رو عوض کنی درست میشه .

Junior Member

سلام دوستان من امروز وقت دفتر vfs خیابان یزدان پناه داشتم، اولا نه عکس 3.5 در 4.5 خواستن، نه اونهمه کپی، فقط ترجمه مدارک که خودشون کپی ضمیمشونو و مگر نخواین اصل مدرکی رو بدین مثل پاسپورت قدیمی که کپی شو بدین، در هر صورت اگر اصل پاسپورت قدیمی رو هم بدین همراه پاسپورت فعلی، بعدا هر دو رو براتون می فرستن، اینجور که به من گفتن، ولی کپی تمام صفحات پاسپورت(چه خالی و چه پر) حتی اون صفحه اولی که زمینه سبز رنگ داره و مال همه یه چیز نوشته می خواستن، (بر خلاف اونچه تو سایت گفته بود فقط صفحات مهر و ویزا دار) که مجبور شدم تا سر ولیعصر برای کپی تند برم و برگردم کپی هر مدرک اصلی که میدین مگر بخواین برای خودتون نگهدارین مثل تاییدیه تمکن مالی و گرنه نمی خوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

سلام دوستان من هم دوشنبه 5 دسامبر وقت سفارت تهران داشتم
    دقیقا تجربه مشابه rmndara داشتم . سفارت تهران هیچ مدرک اصلی به غیر از پاسپورت و اصل پرینت حساب بانکی یا تمکن مالی رو نمیخواد و اگر مدرک اصلی رو بدید دیگه برنمیگردونن پس اگر ترجمه هاتون رو لازم دارید قبلش به صورت کامل از همه اش کپی بگیرید و اصلش رو ندید
    هیچ عکسی از من نخواستن .در مقابل از تمام صفحات پاسپورت کپی خواستن از اولین تا آخرین برگ اش. یه مطلب دیگه اینکه من فکر میکردم همون روز که وقت رو گرفتم با من مصاحبه میشه ولی اشتباه کردم اون روز که وقت داشتم فقط مدارک رو ازم گرفتن به اضافه اثرانگشت و گفتن که بهت خبر میدیم که مصاحبه لازم داری یا نه و حتما باید ایمیل ات رو مرتب چک کنی.
    مدارک کلی که از من گرفتن شامل این موارد بود :
    1. فرم پر شده دستی appendix8 و vaf9
    2.نامه CAS دانشگاه
    3. کپی مدرک IELTS
    4. کپی از ترجمه و اصل مدرککارشناسی اصلی (نه مدرک موقت) به همراه ریزنمرات
    5. Appointment confirmation (ازطریق پروفایل خودتون که وقت رو گرفتید قابل پرینت هست و اولین مدرکی هسن که از شما میخوان)
    6. Visa Application Form + VFS registrationconfirmation letter + checklist form. برگه چک لیست رو خودشون پر میکنن و علامت میزنن با توجه به مدارکی که دارید، احتیاجی نیست خودتون پر کنید.این برگه رو وقتی در vfs ثبت نام میکنید به اسم شما صادر میکنن که باید با همون برگه vfs یه کپی ازش بگیرینو تحویل بدین. اپلیکیشن فرم هم امضا کنید و تاریخ بزنید .
    7. پرینت حساب بانکی
    8. پاسپورت
    9. کپی ایمیل دانشگاه در مورد تعلق گرفتن اسکالرشیپ به من
    من ایمیل هایی رو که سفارت بعد از گرفتن وقت و پرداخت هزینه برام فرستاده بود رو هم کپی گرفته بودم که 2 تا از برگه ها رو برداشت و گذاشت همراه مدارکم . عنوان این 2 تا ایمیل رو نوشتم
    your immigration surcharge reference number
    your immigration health surcharge payment
    علاوه بر موارد بالا برای اثبات منشا مالی از اونجایی که پدر من فوت شدن .کپی ترجمه شده گواهی فوت پدرم به همراه گواهی حصروراثت و گواهینامه واریز مالیات بر ارث که شامل لیست دارایی های پدرم و لیست وراث بود ارائه دادم .علاوه بر این نامه وکالت تام الاختیار یه ملک رو که مادرم به من داده بود هم ترجمه کردم و ارائه کردم .کپی کارت عضویت اتاق بازرگانی هم دادم به عنوان مدرکی برای اثبات فعالیتم در زمان بعد از فارغ التحصیلی تا الان. ترجمه شناسنامه خودم و مادرم هم دادم برای اثبات رابطه من و مادرم که اسمشون در بعضی از مدارکم بود

نمیدونم مدارکم کامل بوده یا نه فعلا که هیچ خبری نگرفتم از سفارت ولی حتما نتیجه رو اینجا اعلام میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar777 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم دوشنبه 5 دسامبر وقت سفارت تهران داشتم
    دقیقا تجربه مشابه rmndara داشتم . سفارت تهران هیچ مدرک اصلی به غیر از پاسپورت و اصل پرینت حساب بانکی یا تمکن مالی رو نمیخواد و اگر مدرک اصلی رو بدید دیگه برنمیگردونن پس اگر ترجمه هاتون رو لازم دارید قبلش به صورت کامل از همه اش کپی بگیرید و اصلش رو ندید
    هیچ عکسی از من نخواستن .در مقابل از تمام صفحات پاسپورت کپی خواستن از اولین تا آخرین برگ اش. یه مطلب دیگه اینکه من فکر میکردم همون روز که وقت رو گرفتم با من مصاحبه میشه ولی اشتباه کردم اون روز که وقت داشتم فقط مدارک رو ازم گرفتن به اضافه اثرانگشت و گفتن که بهت خبر میدیم که مصاحبه لازم داری یا نه و حتما باید ایمیل ات رو مرتب چک کنی.
    مدارک کلی که از من گرفتن شامل این موارد بود :
    1. فرم پر شده دستی appendix8 و vaf9
    2.نامه CAS دانشگاه
    3. کپی مدرک IELTS
    4. کپی از ترجمه و اصل مدرککارشناسی اصلی (نه مدرک موقت) به همراه ریزنمرات
    5. Appointment confirmation (ازطریق پروفایل خودتون که وقت رو گرفتید قابل پرینت هست و اولین مدرکی هسن که از شما میخوان)
    6. Visa Application Form + VFS registrationconfirmation letter + checklist form. برگه چک لیست رو خودشون پر میکنن و علامت میزنن با توجه به مدارکی که دارید، احتیاجی نیست خودتون پر کنید.این برگه رو وقتی در vfs ثبت نام میکنید به اسم شما صادر میکنن که باید با همون برگه vfs یه کپی ازش بگیرینو تحویل بدین. اپلیکیشن فرم هم امضا کنید و تاریخ بزنید .
    7. پرینت حساب بانکی
    8. پاسپورت
    9. کپی ایمیل دانشگاه در مورد تعلق گرفتن اسکالرشیپ به من
    من ایمیل هایی رو که سفارت بعد از گرفتن وقت و پرداخت هزینه برام فرستاده بود رو هم کپی گرفته بودم که 2 تا از برگه ها رو برداشت و گذاشت همراه مدارکم . عنوان این 2 تا ایمیل رو نوشتم
    your immigration surcharge reference number
    your immigration health surcharge payment
    علاوه بر موارد بالا برای اثبات منشا مالی از اونجایی که پدر من فوت شدن .کپی ترجمه شده گواهی فوت پدرم به همراه گواهی حصروراثت و گواهینامه واریز مالیات بر ارث که شامل لیست دارایی های پدرم و لیست وراث بود ارائه دادم .علاوه بر این نامه وکالت تام الاختیار یه ملک رو که مادرم به من داده بود هم ترجمه کردم و ارائه کردم .کپی کارت عضویت اتاق بازرگانی هم دادم به عنوان مدرکی برای اثبات فعالیتم در زمان بعد از فارغ التحصیلی تا الان. ترجمه شناسنامه خودم و مادرم هم دادم برای اثبات رابطه من و مادرم که اسمشون در بعضی از مدارکم بود

نمیدونم مدارکم کامل بوده یا نه فعلا که هیچ خبری نگرفتم از سفارت ولی حتما نتیجه رو اینجا اعلام میکنم

واقعا ممنون که گفتین،من اصلا نمیدونستم باید از صفحات خالی پاسپورت هم کپی گرفت.من اصلا از ترجمه شناسنامه ام کپی نگرفتم.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط omidr1985 نمایش پست ها
    با توجه به صحبت دوستان متوجه شدم که سایت برای وقت تهران فقط روزهای سه شنبه ساعت 13 به مدت کوتاهی باز میشه که امروز بعد از سه هفته امتحان کردن تقویم و داخل سایت دیدم ولی نمی شد انتخاب کرد
    حالا بالفرض تونستیم وقت بگیریم برای پرداخت هزینه چهکاری میشه انجام داد با توجه به اینکه مستر کارت نداریم؟
    مراحل بعد از book appointment چی هست؟

ممنونم
    از آنجایی که وب سایت سفارت تهران هنوز به کد Captcha مجهز نیست، سوء استفاده کنندگان محترم و البته دائمی فرهنگ ما اقدام به گرفتن همه وقت ها از طریق روبات می کنند و بعدها آن ها را به قیمت های غیرواقعی و اساسا غیرعقلانی به دیگران می فروشند. گاها برخی شرکت ها حتی تقاضای مبالغی نظیر 5 میلیون تومان برای ارائه وقت به دیگران هم کرده اند که «بی اساس» است و سفارت غیر از هزینه بررسی پرونده شما، «برای گرفتن وقت» هیچ هزینه ای ندارد. باید ذکر کنم که با داشتن 5 میلیون تومان که معادل تقریبا هزار پوند انگلیس است، میتوانید به راحتی یک هفته در یک هتل سه ستاره در ابوظبی اقامت کنید و کارهای ویزایتان را هم همانجا انجام دهید.

برای پرداخت هزینه ها راه های مختلفی وجود دارد که بهترین و مطمئن ترین آن ها شرکت ها و افرادی هستند که در انجمن «کارت های اعتباری» و «پرداخت هزینه ها» حضور دارند. لطفا دقت کنید که فقط به افراد و شرکت هایی اطمینان کنید که قبلا دوستان تجربه های خوبی از آن ها داشته اند. در غیر این صورت برخی افراد کلاهبردار ممکن است پول شما را گرفته و هیچ خدماتی به شما ارائه ندهند.

بعد از این که وقت از سفارت گرفتید، فرم را تکمیل و مدارک خواسته شده را آماده کرده، در صورتی که به زبان انگلیسی نیستند، آن ها را ترجمه، از اصلشان یک کپی برای خود نگه داشته و بقیه را در روز تعیین شده تحویل سفارت یا شرکت Vfs Global در تهران و امارات و Teleperformance در ترکیه می دهید و منتظر نتیجه و ایمیل آن ها می شوید. عمدتا در ظرف دو هفته کاری (بدون سرویس های اولویت دار) و یک هفته کاری (سرویس های ویژه) می توانید پاسپورت و ویزا یا نامه رد ویزا را دریافت نمایید.

به همین سادگی!
    موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام
    يه سوال در مورد ترجمه مدارك ، لازمه ما كپي مداركمون كه در ادامه ترجمه اومده رو true copy مهر بزنيم و مترجم امضا كنه؟
    چيزي من تو قوانين نديدم اما گفتن كه اصل مدرك لازمه اما براي جايي مثل تهران كه اصل و نميگيره چطوري تاييد ميكنند كه اين اصله يا ايرادي ميتونن بگيرن؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه که بیمه‌ی مسافرتی برای سفارت انگلستان لازمه یا نه؟
    همچنین ترجمه کارت ملی؟

ممنونم.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض بیمه مسافرتی

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh89 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که بیمه‌ی مسافرتی برای سفارت انگلستان لازمه یا نه؟
    همچنین ترجمه کارت ملی؟

ممنونم.
    برای چه نوع ویزایی؟ ویزیتور، کاری، دانشجویی، یا سرمایه گذاری؟

برای ویزای کار Tier 2 شما مبلغ 960 دلار (از 1860 دلار هزینه بررسی پرونده) برای بیمه می پردازید، بنابراین نیازی به بیمه مسافرتی ندارید.
    ترجمه کارت ملی شما نیاز نمی باشد (برای ویزای نوع 2)
    تنها مدارکی که نیاز دارید پاسپورت و فرم تکمیل شده ویزا هستید. (مدارکی که نیاز دارید تماما در سایت Home office برای هر نوع ویزایی ذکر شده اند، لطفا قبل از هر گونه اقدام فایل های جامع راهنما را دانلود و به دقت مطالعه فرمایید.)

موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)