صفحه 105 از 231 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

منم دیشب سابمیت کردم
    برا من به جز ساعت باز شدنش که خیلی اتفاقی قبل خواب تو یه گروه تلگرامی فهمیدم یک نکته جالب دیگه هم داشت و اون اینکه تاییدیه wes من تازه دو روز پیش اومده بود که حوصلم هم نشده بود برم تو سایت cic و اکسپرس اینتری رو اپلای کنم! دیشب که دیدم باز شده تا ساعت 3 اول رفتم اکسپرس اینتری رو اپلای کردم و بلافاصله ساسکا ee. صبح هم که بیدار شدم دیدم پر شده، شانس آوردم واقعاً.
    راستی الآن که گفتم wes یادم افتاد یه چیزی بگم برا دوستانی که هنوز اقدام نکردن، تاییدیه wes نیازی به مهر دادگستری و امورخارجه نداره، من بدون این دو تا مهر معادلسازی کردم دو تا مدرکم رو و هیچ مشکلی هم نبود، پول الکی بابت این دو تا تاییدیه ندید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-water-KNTU university

سلام دوستان عزیز
    آیا OID هم باز شده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_222 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    آیا OID هم باز شده یا نه؟
    هم oid و هم ee دیشب باز شدن و بعد از چند ساعت بسته شدن

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh309 نمایش پست ها
    من دیشب نامینت شدم با ناک 2171

EE Applicstion Sent :12 OCt
    Fund Convert : 28 Dec
    Nominate : 4Jan
    تبریک میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    تبریک به دوستانی که دیشب موفق شدن سابمیت کنن
    فقط یه چیزی خیلی به نظرم مسخره اومد اونم اینکه در حالب که هنوز خیلی از اپلیکیشنهای اکتبر و نوامبر این پراسس هستن بدون هیچ فیدبکی تا الان ، یه سری از اپلیکیشن های دیشب به محض سابمیت این پراسس شدن!!! خدایی اول نباید ماهارو تعیین تکلیف کنن ازین سردرگمی دربیایم؟! اصلا نمیتونم این کارشونو درک کنم!

نه اتفاقا ! من برعکس شما فکر میکنم باز شدن سهمیه های جدید، نشون دهنده اینه که میخوان پرونده های قبلی رو جمع کنن. اگه الان دقت کنید برگشتن دارن بچه های اکتبر رو تعیین تکلیف میکنن میان جلو. به امید خبر های خوب برای هممون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط conjed نمایش پست ها
    منم دیشب سابمیت کردم
    برا من به جز ساعت باز شدنش که خیلی اتفاقی قبل خواب تو یه گروه تلگرامی فهمیدم یک نکته جالب دیگه هم داشت و اون اینکه تاییدیه wes من تازه دو روز پیش اومده بود که حوصلم هم نشده بود برم تو سایت cic و اکسپرس اینتری رو اپلای کنم! دیشب که دیدم باز شده تا ساعت 3 اول رفتم اکسپرس اینتری رو اپلای کردم و بلافاصله ساسکا ee. صبح هم که بیدار شدم دیدم پر شده، شانس آوردم واقعاً.
    راستی الآن که گفتم wes یادم افتاد یه چیزی بگم برا دوستانی که هنوز اقدام نکردن، تاییدیه wes نیازی به مهر دادگستری و امورخارجه نداره، من بدون این دو تا مهر معادلسازی کردم دو تا مدرکم رو و هیچ مشکلی هم نبود، پول الکی بابت این دو تا تاییدیه ندید.

تبریک میگم بابت سابمیت.

در مورد مهر دادگستری و وزارت خارجه، دانشگاه آزاد لازم میدونه این دو مهر رو.

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

متاسفانه Express Entry هم دیشب از دست ما رفت

من میخوام هر چه زودتر کارم انجام بشه حالا چه OID‌چه EE ولی از اونجایی که پروسه EE سریعتر هست، نمیدونم آیا صبر کنم تا EE‌ بعدی باز بشه یا اینکه اگر OID زودتر باشد اینو سابمیت کنم و بعدش که EE‌ اومد اون رو هم ثبت نام کنم؟!

میدونم که در اینده اگر دو پروفایل داشته باشیم ایمیل میزنن که یکیشو انتخاب کن،
    اما به عنوان مثال اگر پرونده OID‌ زودتر جلو رفت ولی من EE‌ رو برای ادامه کار انتخاب کنم آیا بلافاصله پروفایل EE من رو برای ادامه کار در جریان می‌اندازن یا اینکه باید صبر کنم روال عادی EE طی بشه (انگار نه انگار که قبلا OID داشتم و کارم جلو رفته بوده)؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza85 نمایش پست ها
    متاسفانه Express Entry هم دیشب از دست ما رفت

من میخوام هر چه زودتر کارم انجام بشه حالا چه OID‌چه EE ولی از اونجایی که پروسه EE سریعتر هست، نمیدونم آیا صبر کنم تا EE‌ بعدی باز بشه یا اینکه اگر OID زودتر باشد اینو سابمیت کنم و بعدش که EE‌ اومد اون رو هم ثبت نام کنم؟!

میدونم که در اینده اگر دو پروفایل داشته باشیم ایمیل میزنن که یکیشو انتخاب کن،
    اما به عنوان مثال اگر پرونده OID‌ زودتر جلو رفت ولی من EE‌ رو برای ادامه کار انتخاب کنم آیا بلافاصله پروفایل EE من رو برای ادامه کار در جریان می‌اندازن یا اینکه باید صبر کنم روال عادی EE طی بشه (انگار نه انگار که قبلا OID داشتم و کارم جلو رفته بوده)؟
    آقا رضا اینجوری فرصت هاتو از دست میدی . اولویتت رو بذار رو جمع آوری مدارک.
    بعد هر کدوم زودتر باز شد رو ثبت نام کن.
    اگه شرایط EE رو دارید ارزش صبر کردن داره، اما یه نکته اجرایی:

میتونید فایل OID رو ثبت نام کنید (اگه زودتر باز شد) و مثلا نامه فاند رو آپلود نکنید تا پروندتون طولانی بشه، اما در این ضمن سایر مدارکتون رو بررسی میکنن (مثل نامه سابقه کار که مهمترین بخشه). در این بین قطعا EE باز میشه و کامل ثبت کنید و از OID انصراف بدید. چیزایی که میگم بحث بازه زمانی 3 ماه و چهار ماه هستا... نه یه هفته و دو هفته. میگم که بدونید زمانبره.

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    آقا رضا اینجوری فرصت هاتو از دست میدی . اولویتت رو بذار رو جمع آوری مدارک.
    بعد هر کدوم زودتر باز شد رو ثبت نام کن.
    اگه شرایط EE رو دارید ارزش صبر کردن داره، اما یه نکته اجرایی:

میتونید فایل OID رو ثبت نام کنید (اگه زودتر باز شد) و مثلا نامه فاند رو آپلود نکنید تا پروندتون طولانی بشه، اما در این ضمن سایر مدارکتون رو بررسی میکنن (مثل نامه سابقه کار که مهمترین بخشه). در این بین قطعا EE باز میشه و کامل ثبت کنید و از OID انصراف بدید. چیزایی که میگم بحث بازه زمانی 3 ماه و چهار ماه هستا... نه یه هفته و دو هفته. میگم که بدونید زمانبره.
    Beginner جان ممنون
    من امروز صورت حساب های بانکی رو هم گرفتم و مدارکم به جز نامه سابقه کار آماده است که اونم هفته دیگه ایشالا اوکی میشه.

این چیزی که شما گفتی خوبیش اینه که اگر OID بصورت ناقص سابمیت کنم و در نوبت بعدی EE به هر دلیلی نتونستم سابمیت کنم حداقلش اینه که OID رو دارم و اگر EE‌ هم بتونم سابمیت کنم در نهایت همین EE‌ رو نگه میدارم. به نظر شما خوبه؟

راستی من یه سوالی داشتم حمل بر بی ادبی نباشه، از تجربیاتتون میخواستم استفاده کنم، شما صرفا به این دلیل که نامه Fund‌تون یه مورد پیدا کرده بود و منتظر بودین، مجددا EE‌ سابمیت کردین؟ شما خودتون OID ثبت نام نکردین؟

Junior Member

سلام دوستانی که سابمیت ساسکاچوان انجام دادن از صفحه که باز میشه آیا اسکرین شات دارند..لطفا اگر اسکرین شات از صفحه باز شده OID دارید بزارید تا ما هم چک می کنیم آشنا باشیم با صفحه اش که باز شده..ممنون از دوستانیکه راهنمایی میکنن..انشالا همگی به خواستمون برسیم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza85 نمایش پست ها
    Beginner جان ممنون
    من امروز صورت حساب های بانکی رو هم گرفتم و مدارکم به جز نامه سابقه کار آماده است که اونم هفته دیگه ایشالا اوکی میشه.

این چیزی که شما گفتی خوبیش اینه که اگر OID بصورت ناقص سابمیت کنم و در نوبت بعدی EE به هر دلیلی نتونستم سابمیت کنم حداقلش اینه که OID رو دارم و اگر EE‌ هم بتونم سابمیت کنم در نهایت همین EE‌ رو نگه میدارم. به نظر شما خوبه؟

راستی من یه سوالی داشتم حمل بر بی ادبی نباشه، از تجربیاتتون میخواستم استفاده کنم، شما صرفا به این دلیل که نامه Fund‌تون یه مورد پیدا کرده بود و منتظر بودین، مجددا EE‌ سابمیت کردین؟ شما خودتون OID ثبت نام نکردین؟

من 22 نوامبر هم OID رو ثبت کردم ولی بعد نامه زدن و من گفتم همون اکتبر رو ادامه بدن. OID خیلی پروسه طولانی داره در مرحله CIC. روش EE ارزش صبر کردن رو داره.
    به هر حال تجربه نشون داده رویکرد سسکا در مورد نامه های بانکی متفاوت هست. گاهی اگه سه ماه هم پول تو حساب نباشه قبول میکنن، گاهی بعد 6 ماه میگن سه ماه قبلش نبوده پول تو حساب! اگه پست های کاربران در همین تاپیک رو یه مرور کنید ، میتونید پیداشون کنید.

من EE جدید رو ثبت کردم :

اگه تا تاریخ in process شدن ، خبری از از اکانت قبلی شد، که هیچ. تکلیف معلوم میشه.
    اگه به in process رسید این دور و نامه زدن برای انتخاب یکی، خب از قبلی انصراف میدم. چون به هر حال ایندفعه بیش از 4/5 ماه هست که مبلغ زیادی توی حساب نگه داشته شده.

تنها چیزی که میمونه نامه سابقه کار هست. مابقی فاکتورها روتین هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)