صفحه 120 از 145 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام. حقیقتش من دانشجو کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم ، ترم یک. می خواستم دوستان اساتید راهنمایی بفرمایند:
    1. برای پذیرش دکترای مستقیم بعد از کارشناسی باید تمرکز فقط رو معدل باشه یا مقاله هم مهمه؟
    2. اگر معدل بالا + جی مت و تافل با نمره خوب + یک مقاله داشته باشیم میتونیم ایا امیدوار باشیم که پذیرش فول فاند در مقطع ارشد یا دکترای مستقیم بگیریم؟ از کانادا یا امریکا
    ممنون میشم راهنمایی کنید سوال خیلی از بچه هاس

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ajdjjdrd نمایش پست ها
    سلام. حقیقتش من دانشجو کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم ، ترم یک. می خواستم دوستان اساتید راهنمایی بفرمایند:
    1. برای پذیرش دکترای مستقیم بعد از کارشناسی باید تمرکز فقط رو معدل باشه یا مقاله هم مهمه؟
    2. اگر معدل بالا + جی مت و تافل با نمره خوب + یک مقاله داشته باشیم میتونیم ایا امیدوار باشیم که پذیرش فول فاند در مقطع ارشد یا دکترای مستقیم بگیریم؟ از کانادا یا امریکا
    ممنون میشم راهنمایی کنید سوال خیلی از بچه هاس
    اصولا از کسی در مقطع در کارشناسی و حتی در طول دوره فوق انتظار نمیره، مقالع داشته باشن. بخصوص برای کارشناسی که خیلی غیر عادی درمیاد.
    از ایران دکتری مستقیم؟ من بعید میدونم.
    برای ارشد شما نمرات زبان خوب داشته باشی بله شانس همراه با فاند هم هست.معدل دروس تخصصی و ریاضی در اولویت هستش.
    وضعیت این روزهای ویزا دادن برای آمریکا رو هم توجه کنید.
    به دکترای مستقیم فکر نکن!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها

اگر هم واقعاً هدفت استادی دانشگاهه باید به دانشگاه‌های حداکثر رتبه ۱۰-۱۵ فکر کنی‌، چون بازار کار آکادمیک به شدت رقابتیه، مخصوصاً تو رشته‌های حرفه یی که شامل مدیریت می‌شه. البته نمیگم اگر از دانشگاه رتبه ۲۰ م دکترا بگیری ممکن نیست کار آکادمیک گیرت بیاد، ولی‌ شانس خیلی‌ کمتری داری، مخصوصاً اگر ویزا کاری هم لازم داشته باشی‌.
    چنین چیزی حقیقت نداره، در واقع به خاطر اینکه پذیرش محدود در دکتری رشته های خانواده مدیریت، وضع بازار آکادمیک این رشته ها خیلی خوبه اگه کسی از دانشگاهای با رنک های بد هم دکتری در یکی از رشته های مدیریت استراتژیک، OB، فاینانس، مارکتینگ و حسابداری بگیره، خیلی راحت می تونه استاد دانشگاه بشه، فقط دانشگاه خوب نمی تونه بره.
    من و همکلاسی هامون با وجود اینکه توی دانشگاه تاپ درس نمی خونیم نگرانی از بابت پیدا کردن کار نداریم، امیدوارم این پست کسی رو ناامید نکرده باشه، این بحث اینکه کار آکادمیک پیدا کردن سخته مربوط به سایر رشته ها مثل مهندسی ها میشه که ورودی phd به بازار کار خیلی بالاست.
    ویرایش توسط AFTER : December 10th, 2016 در ساعت 05:27 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلام ، من مهندسی برق و الکترونیک و MBA HR از هندوستان دارم. چه رشته های مدیریتی برای PhD در کانادا توصیه می کنید و از کدوم دانشگاه ها ؟ وجود فاند نسبتا ضروری هست البته . تشکر

با سلام

می خواستم ببینم با 680 جی مت جایی برای قبول شدن توی فایننس هست یا نه. Q 49/ V32.
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FinanceSharif نمایش پست ها
    با سلام

می خواستم ببینم با 680 جی مت جایی برای قبول شدن توی فایننس هست یا نه. Q 49/ V32.
    با تشکر
    چرا شانس هست، نمره بدی نیست، توی کانادا دانشگاه های تورنتو، و مک گیل و بریتیش کلمبیا رو کنار بذاریم توی بقیه شانس هست حالا بعضی جاها مثل کلگری کمتر بعضی جاها مثل مک مستر بیشتر.
    توی آمریکا جاهای زیادی هست که با این نمره میشه پذیرش گرفت.
    البته باید نمره تافل یا آیلتس باشه، و فرض کنیم معدلها هم بد نباشن

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    چرا شانس هست، نمره بدی نیست، توی کانادا دانشگاه های تورنتو، و مک گیل و بریتیش کلمبیا رو کنار بذاریم توی بقیه شانس هست حالا بعضی جاها مثل کلگری کمتر بعضی جاها مثل مک مستر بیشتر.
    توی آمریکا جاهای زیادی هست که با این نمره میشه پذیرش گرفت.
    البته باید نمره تافل یا آیلتس باشه، و فرض کنیم معدلها هم بد نباشن
    How about having some publications as well as having high GPA?

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید ....خیلی فکرم مشغوله.....
    من مستر دومم را از یکی از 5 دانشگاه اول انگلیس دارم می گیرم (در حال دفاع از پایان نامه هستم) با معدل B و درجه merit
    می خوام برای دکتری فقط کانادا اقدام کنم
    ولی GRE ندارم برای اپلای کردن ولی تا 3 ماهه دیگه به راحتی می تونم بگیرم
    2 مقاله هم دارم که در حال accept هستند ولی تا 2 ماه دیگه
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید با این شرایط کدوم دانشگاه ها به من وقت می دهند تا 3 ماهه دیگه GRE رو بهشون برسونم؟؟
    سپاسگذارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tandis27 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید ....خیلی فکرم مشغوله.....
    من مستر دومم را از یکی از 5 دانشگاه اول انگلیس دارم می گیرم (در حال دفاع از پایان نامه هستم) با معدل B و درجه merit
    می خوام برای دکتری فقط کانادا اقدام کنم
    ولی GRE ندارم برای اپلای کردن ولی تا 3 ماهه دیگه به راحتی می تونم بگیرم
    2 مقاله هم دارم که در حال accept هستند ولی تا 2 ماه دیگه
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید با این شرایط کدوم دانشگاه ها به من وقت می دهند تا 3 ماهه دیگه GRE رو بهشون برسونم؟؟
    سپاسگذارم
    ببخشید سوالتون رو یکجا بپرسید، همه جا تکرارش نکنید، قطعا کسی که در مورد مدیریت و تحصیل توی کانادا اطلاع داره تاپیکهای مرتبط با سوال شما رو می بینه و سوال شما یک جا باشه می بینه و جواب میده، تکرار پست خلاف مقرارت فرومه
    هیچ دانشگاهی به شما وقت سه ماهه نمیده برای دادن جی آر ای. این نمره جیمت یا جی آر ای برای اینه که بتونند راحت بین تعداد زیاد اپلیکنت با بکگراندهای جور واجور از سیستم های آموزشی جور واجور مقایسه ای انجام بدن، یک لیست کوتاه تر تشکیل بدن، و باز هم تا آخرش که افراد یا فرد مورد نظر رو انتخاب می کنند خیلی روی نمره این آزمونها تکیه می کنند. البته به بقیه رزومه نگاه می کنند، ولی این باید باشه که تا حد زیادی بتونند افراد رو مقایسه کنند. داوطلب برای دکتری مدیریت توی آمریکا و کانادا کم نیست که بخوان معطل کسی بشن. این نمره نباشه نمی تونند شما رو با بقیه مقایسه کنند میذارنتون کنار!

Junior Member

ممنونم که جواب دادید. چشم سوالم رو دیگه تکراری نمی نویسم . صحبت شما در این باره کاملا درسته. ضمنا ممنون می شم بفرمایید دانشگاهی می شناسید در کانادا که برای ترم زمستان نه پاییز برا یدکتری مدیریت پذیرش داشته باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    ببخشید سوالتون رو یکجا بپرسید، همه جا تکرارش نکنید، قطعا کسی که در مورد مدیریت و تحصیل توی کانادا اطلاع داره تاپیکهای مرتبط با سوال شما رو می بینه و سوال شما یک جا باشه می بینه و جواب میده، تکرار پست خلاف مقرارت فرومه
    هیچ دانشگاهی به شما وقت سه ماهه نمیده برای دادن جی آر ای. این نمره جیمت یا جی آر ای برای اینه که بتونند راحت بین تعداد زیاد اپلیکنت با بکگراندهای جور واجور از سیستم های آموزشی جور واجور مقایسه ای انجام بدن، یک لیست کوتاه تر تشکیل بدن، و باز هم تا آخرش که افراد یا فرد مورد نظر رو انتخاب می کنند خیلی روی نمره این آزمونها تکیه می کنند. البته به بقیه رزومه نگاه می کنند، ولی این باید باشه که تا حد زیادی بتونند افراد رو مقایسه کنند. داوطلب برای دکتری مدیریت توی آمریکا و کانادا کم نیست که بخوان معطل کسی بشن. این نمره نباشه نمی تونند شما رو با بقیه مقایسه کنند میذارنتون کنار!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)