صفحه 402 از 587 نخستنخست ... 302352392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412452502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,011 تا 4,020 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaazad نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس علوم آزمایشگاهی بالینی تبریز 16.6
    ارشد ایمونولوژی بالینی کرمان 16.98
    فعلا بدون مقاله
    فعلا بدون زبان
    فاند کامل
    کدوم کشور اروپایی پذیرش میده برای شرایط فوق و شانسم چقدره؟
    سلام. برای کشور های اروپایی در مقطع دکترا فاند لازم ندارید اگر پزیشن داشته باشند همراه با حقوق هست لذا کشورهای سوییس، آلمان، بلژیک، سوئد، هلند، فنلاند، ایتالیا، اسپانیا، ایرلند، اطریش، دانمارک و فرانسه رو می دونم که دوستان اپلای کردند.انگلستان مطمئن نیستم و همینطور ولز و اسکاتلند.اروپای شرقی هم توصیه نمی کنم.بقیه کشورها هم خیلی نشنیدم مثل لوکزامبورگ یا ایسلند.نمره زبان؟حداقل یک مقاله به شما کمک میکنه.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

دوستان لطفا اگر امکانش هست در مورد رزومه من یه نظری بدن لطفا

1- کارشناسی عمران - آزاد نجف اباد - 17.3

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : lisrening score:7 . reading score:7.5. writing score:6 .speaking score:6.5. overall score:7

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) : یک مقاله ISI و یکی هم در حال اماده سازی که تا سال دیگه حتما اماده میشه.تا اون موقع مجموعا دوتا

5- رشته مورد نظر برای اپلای: ارشد عمران/زلزله

6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: یکی از کشورای امریکای شمالی/اروپا/استرالیا

7- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : همکاری با استاد اما صرفا در حد ترجمه/همکاری با دانشجوی ارشد جهت تکمیل پایان نامه (می تونم از اساتید معرفی نامه بگیرم)/اگر رتبه کنکور ارشد می تونه در اخذ پذیرش موثر باشه با توجه به ازمون های ازمایشی می تونم رتبه خوبی (در حد قبولی در همین رشته در دانشگاه های تهران) کسب کنم.

8- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): نیاز به فاند ندارم و فقط پذیرش می خوام
    (دوستان مطلع اگر امکانش هست در دو زمینه نیاز به راهنمایی دارم: اول اینکه برای چه کشوری بهتره که اقدام کنم و در حدود چه رنکی از دانشگاه را می تونم انتظار داشته باشم و دوم اینکه ایا رتبه کنکور ارشد می تونه کمکی بکنه؟)

Junior Member

Smile پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Eithan989 نمایش پست ها
    نمره زبان شما برای دریافت TA کمی پایین هست،اما برای RA شانس دارید، نمره AW هم کمه!
    اما در مجموع شانس متوسطی دارید اماخیلیا با همین رزومه فاند گرفتن، منظورتون از فاندی که باهاش بشه زندگی کرد میشه فول فاند که باید بگردید و استاد مرتبط پیدا کنید و اپلای کنید. شانس شما متوسط به بالا هست
    موفق باشید
    واقعا از راهنماییتون سپاسگزارم.
    من اگه بشه دوتا دانشگاه رنک متوسط آمریکا اپلای میکنم. اروپا هم هرجا پوزیشن خالی داشته باشن تلاش میکنم. فقط نمیدونم این نمره GRE، واسه رزومه ای که میخوام برای اروپایی ها بفرستم پوینت مثبت حساب میشه؟ بزارم توی رزومه یا نه؟
    اگه جوابی گرفتم دوستان رو در جریان قرار میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_sln نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگر امکانش هست در مورد رزومه من یه نظری بدن لطفا

1- کارشناسی عمران - آزاد نجف اباد - 17.3

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : lisrening score:7 . reading score:7.5. writing score:6 .speaking score:6.5. overall score:7

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) : یک مقاله ISI و یکی هم در حال اماده سازی که تا سال دیگه حتما اماده میشه.تا اون موقع مجموعا دوتا

5- رشته مورد نظر برای اپلای: ارشد عمران/زلزله

6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: یکی از کشورای امریکای شمالی/اروپا/استرالیا

7- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : همکاری با استاد اما صرفا در حد ترجمه/همکاری با دانشجوی ارشد جهت تکمیل پایان نامه (می تونم از اساتید معرفی نامه بگیرم)/اگر رتبه کنکور ارشد می تونه در اخذ پذیرش موثر باشه با توجه به ازمون های ازمایشی می تونم رتبه خوبی (در حد قبولی در همین رشته در دانشگاه های تهران) کسب کنم.

8- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): نیاز به فاند ندارم و فقط پذیرش می خوام
    (دوستان مطلع اگر امکانش هست در دو زمینه نیاز به راهنمایی دارم: اول اینکه برای چه کشوری بهتره که اقدام کنم و در حدود چه رنکی از دانشگاه را می تونم انتظار داشته باشم و دوم اینکه ایا رتبه کنکور ارشد می تونه کمکی بکنه؟)
    به نظرم وققتون رو برای استالیا تلف نکنید ، شانس کمی برای اونجا دارید. اروپا هم تاحدودی همین داستان هست ولی نه به اندازه ی استرالیا (دنبال پوزیشن باشید و اگر خواستید اقدام کنید، اپلیکیشن فی نداره ). برای کانادا میتونید اپلای کنید، ایمیل بزنید و از جاهایی که جواب داشتید اپلای کنید. برای آمریکا هم شانس خواهید داشت با کسب نمره GRE مناسب .
    *** Never Give Up ***

شانس بالای دارید. من نظر خودمو میگم. حرفی از کانادا نزدید و شانستون برای کانادا هم بسیار خوبه ،بودجه دانشگاه ها در کانادا بهتر از اروپا هست و شانس بیشتری برای دریافت فاند دارید، حتی از دانشگاه های بسیار خوب کانادا. با این رزومه با کسب نمره GRE مناسب شانس بسیار خوبی هم برای آمریکا خواهید داشت. نمی دونم برنامتون چیه ولی میتونید مستقیما برای دکترا اقدام کنید (البته اگر برنامتون این نیست که مستر بگیرید و وارد بازار کار بشید). برای اروپا هم میتونید اقدام کنید و باتوجه به اینکه اپلیکیشن فی ندارند می تونید گزینه های زیادی اپلای کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط armank73 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

کارشناسی / مهندسی نرم افزار - دانشگاه دولتی شهرستان - معدل کل ۱۹ (شاگرد اول ورودی نرم افزار + شاگرد دوم ورودی دانشکده مهندسی)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل IBT : 95
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان ندادم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله ISI با فکتور 0.8
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یک کنفرانس فارسی داخلی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد کامپیوتر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    دانشگاه های اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    TA سه استاد
    از ۴ تا استاد ریکام دارم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فقط فول فاند

دوستان ممنون میشم نظرتون را در مورد پذیرش فول فاند مستر از اروپا بفرمایین.
    به نظرتون شانس فول فاند برای مستر دارم؟ از چه دانشگاهی؟
    ممنون.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-عمران، آزاد-شهرقدس، 12/18
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-سازه های دریایی، علوم و تحقیقات تهران- 16/29
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : امتحان ندادم ، حدود فعلی TOEFL R:22 L:21 S:23 W:24 Overall:90
    4- نمرۀ حی آر ای امتحان ندادم ولی حدود GRE Q:160 V:150 AW:3
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PhD-Construction Management
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : 1-آمریکا و ترجیحا ایالت تکزاس دانشگاه آرلینگتون و دالاس 2-استرالیا،ملبورن یا بقیه ایالت ها
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    هشت سال سابقه کار با بیمه در نفت و گاز بعنوان PDMS ADMINISTRATOR-پروانه اشتغال اجرا نظام مهندسی، مسلط به نر افزارهای تخصصی از جمله PDMS،ٍETABS،SACS،SAFE
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):ترجیحا فاند هر جورش اگر نشد هم پذیرش بدون فاند

دوستان عزیز ممنون میشم پرونده من رو هم بررسی بفرمایید چون واقعا نمیدونم اصلا شانسی هست برای آمریکا در شرف گرفتن مدرک زبانمم و واقعا وضعیتم رو نمیدونم.
    سپاس

Junior Member

کارشناسی / مهندسی نرم افزار - دانشگاه سراسری شیراز - معدل کل ۱۷.۲

R:25 , L:29, S:24, W:22
    Q:168 , V:138, W:3
    -
    -

MSc. computer science (Data mining , Machine Learning)
    دانشگاه های امریکا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    سابقه ۲ ترم TA
    جز ۱۰ نفر برتر ورودی های سال
    سابقه کار ۱ ساله در شرکت مرتبط با IOT و Data mining

فاند ، ترجیجا فول فاند یا حداقل در حد شهریه دانشگاه

میخواستم نظرتون را راجب به ریتینگی که برای اپلای برای من بهتره بدونم و درصد احتمال فاند

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mellodi نمایش پست ها

کارشناسی / مهندسی نرم افزار - دانشگاه سراسری شیراز - معدل کل ۱۷.۲

R:25 , L:29, S:24, W:22
    Q:168 , V:138, W:3
    -
    -

MSc. computer science (Data mining , Machine Learning)
    دانشگاه های امریکا و کانادا
    سابقه ۲ ترم TA
    جز ۱۰ نفر برتر ورودی های سال
    سابقه کار ۱ ساله در شرکت مرتبط با IOT و Data mining

فاند ، ترجیجا فول فاند یا حداقل در حد شهریه دانشگاه

میخواستم نظرتون را راجب به ریتینگی که برای اپلای برای من بهتره بدونم و درصد احتمال فاند

سلام دوست عزیز. شرایط معقولی دارید. نمره ی رایتینگ تافل شاید یک مقدار وزن بقیه ی نمره ها رو پایین بیاره. همینطور نمره ی اسپیک هم اگه بالای 25 بود بهتر بود اما در کل خوبه. در مورد GRE، کوانتتون خوبه، اما وربال پایینه، شاید مشکل ساز بشه. با این اوصاف شانس پذیرشتون رو بالا میبینم. در مورد فاند هم احتمالا باید اوایل خودتون هزینه کنید تا برید اونجا و حضوری برای موقعیت های TA و RA اقدام کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

نقل قول نوشته اصلی توسط jaberbk نمایش پست ها
    1- رشتۀ
    کاردانی: مهندسی تکنولوژی نرم افزار – نام دانشگاه:دانشگاه فنی و حرفه ای گرگان – معدل نهایی:14.06
    کارشناسی :
    مهندسی تکنولوژی نرم افزار– نام دانشگاه:دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد – معدل نهایی:15.42

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    : آیلتس 6.5 ولی میخوام دوباره امتحان بدم

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    :-----

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    -----

5- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    :-----

6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    :Software Engineering or Related to Computer

7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    :کانادا- آلمان ( هنوز واقعا نمیدونم کجا انتخاب کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید نسبت به رشته و آینده شغلی ،همچنین سیتیزن شدن )

8- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)
    :

9- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    : فکر میکنم تا 120 بتونم هزینه کنم! اصلا آیا منطقیه اینقدر پول هزینه کردن؟؟ نظرتون لطفا بگین ! شما چیکار میکردید ؟
    تا جایی که من اطلاع دارم کانادا رو با این مبلغ نمیشه رفت (باز دقیقش رو از سایت دانشگاه مورد نظر استخراج کنید) . برای آلمان میتونید اقدام کنید و اون مقدار هم کفایت میکنه. تصمیم رو خودتون باید بگیرید دوست من کسی نمی تونه جای شما تصمیم بگیره. ولی اگر قصد رفتن دارید ارشد آلمان میتونه شروع خوبی باشه (البته این نظر منه) و پس از اون هم خیلی راحت تر می تونید برای مقاطع بعدی یا بازار کار هومنجا اقدام کنید.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام
    1. مهندسی عمران-دانشگاه تبریز-15
    2.
    3. 90 به بالا
    4. 300 به بالا
    5.
    6.کنفرانس داخلی (تحقیقات ازمایشگاهی)
    7.کارشناسی ارشد سازه
    8.امریکا
    9. 3 سال سابقه کار مربوط
    10. Full funded

علاقه مندی ها (Bookmarks)