نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 403 از 651 نخستنخست ... 303353393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413453503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,021 تا 4,030 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام
    همسره من بریتیش هست (ایرانی نیست)و من با ویزا ۶ ماهه نامزدی آمدم، ویزا ۲ سال و نیم گرفتم
    ماهه دگه ویزا ۲ سال و نیم تموم میشه میخواستم بدونم که الان برای چه ویزا باید اقدام کنم.
    دوباره برای ۲ سالو نیم دگه ؟ حضوری هزینه میشه حدوده ۱۹۰۰ پوند و با پست میشه ۱۴۰۰ پوند. که با پست نوشته تا هشت هفته طول میکشه.......
    ؟ قوانین برای British spouse تفاوتی نداره ? mamnoon

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام اقا هومن
    من حدود ١٠ ماه ازدواج كردم ، همسرم ايراني و أقامت انگليس داره ، ٢٠ سال اونجاست ، الان سفارت تعطيله ، وكيلم تو انگليس گفته بايد مدرك زبان انگليسي واسش بفرستم ، نميدونم كجا بايد برم واسه امتحان زبان ، زبان هم در حد خيلي كم بلدم ، از هر كي ميپرسم يه جواب ميده واقعا نميدونم چكار كنم ، يك ماه ديگه همسرم مياد ايران ، شنيدم ارمنستان جواب ميده ، خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Somi1360n نمایش پست ها
    سلام اقا هومن
    من حدود ١٠ ماه ازدواج كردم ، همسرم ايراني و أقامت انگليس داره ، ٢٠ سال اونجاست ، الان سفارت تعطيله ، وكيلم تو انگليس گفته بايد مدرك زبان انگليسي واسش بفرستم ، نميدونم كجا بايد برم واسه امتحان زبان ، زبان هم در حد خيلي كم بلدم ، از هر كي ميپرسم يه جواب ميده واقعا نميدونم چكار كنم ، يك ماه ديگه همسرم مياد ايران ، شنيدم ارمنستان جواب ميده ، خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد .
    مدرك زبان فقط از موسسه ايرسافام ميتونيد بگيريد سطح a1
    و اينكه تا جايى كه ميدونم براى ايرانيها فقط از تركيه و دبى ميشه اقدام كرد و نه ارمنستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh1 نمایش پست ها
    سلام
    همسره من بریتیش هست (ایرانی نیست)و من با ویزا ۶ ماهه نامزدی آمدم، ویزا ۲ سال و نیم گرفتم
    ماهه دگه ویزا ۲ سال و نیم تموم میشه میخواستم بدونم که الان برای چه ویزا باید اقدام کنم.
    دوباره برای ۲ سالو نیم دگه ؟ حضوری هزینه میشه حدوده ۱۹۰۰ پوند و با پست میشه ۱۴۰۰ پوند. که با پست نوشته تا هشت هفته طول میکشه.......
    ؟ قوانین برای British spouse تفاوتی نداره ? mamnoon
    هزینه ۱۴۰۰ تا ۱۹۰۰ پونده؟
    ویزای ۲/۵ اولی که اونقدر نبود

Junior Member

سفارت انگليس در تركيه ميگن تعطيله البته اخبار ايران إعلام كرده ، به نظرتون من برم دبي ، دبي ميتونم همين مدرك زبان از موسسه ايرسافام رو آرائه بدم ؟ مدرك a1 در چه سطحي هست كه امادگي داشته باشم ، ممنون كه راهنمايي ميكنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Somi1360n نمایش پست ها
    سفارت انگليس در تركيه ميگن تعطيله البته اخبار ايران إعلام كرده ، به نظرتون من برم دبي ، دبي ميتونم همين مدرك زبان از موسسه ايرسافام رو آرائه بدم ؟ مدرك a1 در چه سطحي هست كه امادگي داشته باشم ، ممنون كه راهنمايي ميكنيد
    از هرجا كه اقدام كنيد مدرك زبان همينو ميخوان فرقى نداره.شما با ايرسافام تماس بگيرين راهنماييتون ميكنن.آزمون خيلى راحته در سطح مقدماتى .

Junior Member

نه، دقیق یادم نیست والی فکر کنم حدوده ۶۰۰ پوند بود برای اینکه ۱ روزه تصمیم بگیرند. میخام بدونم که فرقی نداره که بریتیش باشه همسر یا سیتیزن؟ تا چند ماهه دگه میشه ۳ سال که اینجا زندگی کردم...
    ۸۱۱ پوند به اضافی خدمات درمانی که ۵۰۰ پوند هاست که تا ۸ هفته طول میکشه .... و
    و اگه همون روز ویزا رو تحویل بدان میشه ۱۳۱۱ پوند به اضافی ۵۰۰ پوند .....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    هزینه ۱۴۰۰ تا ۱۹۰۰ پونده؟
    ویزای ۲/۵ اولی که اونقدر نبود

نه، دقیق یادم نیست والی فکر کنم حدوده ۶۰۰ پوند بود برای اینکه ۱ روزه تصمیم بگیرند. میخام بدونم که فرقی نداره که بریتیش باشه همسر یا سیتیزن؟ تا چند ماهه دگه میشه ۳ سال که اینجا زندگی کردم...
    ۸۱۱ پوند به اضافی خدمات درمانی که ۵۰۰ پوند هاست که تا ۸ هفته طول میکشه .... و
    و اگه همون روز ویزا رو تحویل بدان میشه ۱۳۱۱ پوند به اضافی ۵۰۰ پوند .....

Junior Member

Thumbs up پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام
    من امروز ویزا گرفتم
    5 آبان از استانبول اقدام کردم امروز پاسپورتم رو از سفارت برام گرفتن انشالله تا آخر هفته میرسه دستم
    توی ویزا نوشته تا سوم فوریه باید وارد انگلستان بشم
    انشالله کار همه ی بچه ها درست شه و به همه ویزا بدن
    ممنون از همه اطلاعاتی که تو این مدت از شماها گرفتم

دوست عزیزsomi 1360 همانطور که دوستان گفتن سطح امتحان پایینه و در سطح A1 هستش که فقط امتحان در موسسه ایرسافام نزدیک میدان فردوسی تهران برگزار میشه
    با توجه به اینکه میگین سطحتون خیلی پایینه و عجله دارین این موسسه یه سری کارگاه یه روزه و همچنین کلاس آمادگی امتحان لایف اسکیل داره که به نظر من بهتره این دوره رو برین
    البته من خودم شرکت نکردم تو این دوره ها و خیلی اطلاعی ندارم و فقط از بچه هایی که روز امتحان اومده بودن شنیدم که یه همچین دوره هایی وجود داره
    در ضمن در همین فروم قسمت زبان انگلیسی/ielts/تجربیات ایلتس لایف اسکیل میتونید تجربیات دوستان رو بخونید
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)