صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2017

سلام
    کسی تحربه اینو داره که پدر و مادر باهم برن سفارت، مادر به کلیرنس احتیاج نداشته باشه. اما صبر کنه برای کلیر شدن همسرش. اما بعد ار مدتی پاسشو بفرسته و ویزا رو بگیره. این تاثیری روی روند کلیر شدن پدر نمی ذاره؟ من شنیدم که اگه این کار رو بکنیم، دیگه پدر رو کلیر نمکنن تا زمانی که مادر بره و برگرده!!! اگه موردی مشناسین که مادر اومده آمریکا و در طول زمانی که آمریکا بوده پدر هم کلیر شده لصفا به من اطلاع بدین. ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در س

من و پسر یکساله و همسرم هم ۱۳ مارچ وقت سفارتمون بود به من و پسرم دادن و چون شهری که میخوایم بریم توی زمستون سرده و باید حتما تابستون بریم من و پسرم ویزامون رو گرفتیم همه میگن قطعا تا برگردی کار همسرت درست نمیشه.مخصوصا صبر میکنن بری و برگردی بعد همسرت رو کلیر میکنن کسی تجربه مشابه نداره؟
    اگه بعد برگشتن ما کلیر بشن میتونن ویزا رو نگه دارن تا سال آینده یا اکسپایر میشه؟؟

Junior Member

دوستان کسی هست که جدیدا ویزای توریستی گرفته باشه ؟ الان توی فرودگاه برای چه مدت ویزا میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famot89 نمایش پست ها
    من و پسر یکساله و همسرم هم ۱۳ مارچ وقت سفارتمون بود به من و پسرم دادن و چون شهری که میخوایم بریم توی زمستون سرده و باید حتما تابستون بریم من و پسرم ویزامون رو گرفتیم همه میگن قطعا تا برگردی کار همسرت درست نمیشه.مخصوصا صبر میکنن بری و برگردی بعد همسرت رو کلیر میکنن کسی تجربه مشابه نداره؟
    اگه بعد برگشتن ما کلیر بشن میتونن ویزا رو نگه دارن تا سال آینده یا اکسپایر میشه؟؟
    از زمانی که کلیر میشید معمولا سه ماه فرصت دارید که ویزاتون رو پیکاپ کنید و از زمان پیکاپ سه ماه فرصت دارید وارد خاک آمریکا بشید. هر کدوم این ددلاین ها رو رد کنید ویزاتون اکسپایر میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    آفیسر ب پدر من گفته باید برسی‌ شی‌‌ بیشتر، که حدود ۱-2 ماه طول میکشه.

ولی‌ بهش برگ سفید دادن که زده مورد شما رد شده طبق بندِg ۲۲۱. برای همه کسایی که کلیرنس میخورن اینطوره؟ بعضی‌ دوستان می‌گفتن برگ آبی‌؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی‌ دارین خبر بدین.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rsm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آفیسر ب پدر من گفته باید برسی‌ شی‌‌ بیشتر، که حدود ۱-2 ماه طول میکشه.

ولی‌ بهش برگ سفید دادن که زده مورد شما رد شده طبق بندِg ۲۲۱. برای همه کسایی که کلیرنس میخورن اینطوره؟ بعضی‌ دوستان می‌گفتن برگ آبی‌؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی‌ دارین خبر بدین.

ممنون
    به همسر من هیچ کاغذ رنگی ندادن
    یه کاغذ سفید بود که روش آدرس سایت داده که اونجاییه که اگه کلیر بشن اسمشون میاد
    همین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famot89 نمایش پست ها
    به همسر من هیچ کاغذ رنگی ندادن
    یه کاغذ سفید بود که روش آدرس سایت داده که اونجاییه که اگه کلیر بشن اسمشون میاد
    همین
    ممنون از جوابتون، به پدر من هم برگ سفید دادن با آدرس همون سایت. ولی‌ بالای برگ نوشته ویزای شما "denied" شده تحت بند 221g . برای همسر شما هم همینو نوشته؟این یعنی‌ کلیرنس؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rsm نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، به پدر من هم برگ سفید دادن با آدرس همون سایت. ولی‌ بالای برگ نوشته ویزای شما "denied" شده تحت بند 221g . برای همسر شما هم همینو نوشته؟این یعنی‌ کلیرنس؟
    ممنون
    بله نوشته برای بررسی بیشتر تقاضاتون رد شده فک میکنم منظور اینه که بهشون بررسی بیشتر یا همون کلیرنس خورده

Junior Member

دوستان اخیرا کسی ویزای غیر تحصیلی کلیر شده؟
    یا حتی آپدیت شده آیا؟

Junior Member

ا سلام دوستان عزیز
    من دفعه قبل از آنکارا کلیر شدم ولی به دلیل دستور ترامپ پاسپورتم بدون ویزا برگشت خورد. الان یه افر دوباره فوا فاند برای فال دارم. به نظرتون دوباره برم آنکارا برا مصاحبه یا از سفارت های دیگه اقدام کنم؟
    با تشکر از لطفتون.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)