صفحه 234 از 240 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghf نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 2 الی 3 ماهه دیگ عازم کبک هستم ... دانشگاه ک کورسش انگلیسی مشکلی نیس ولی بهر حال دونستن فرانسه خیلی مهمه... گفتن اونجا قرار کلاس فرانسه برامون رایگان بذارن...حالا تو این فرصت بنظرتون خودم زبان فرانسه بخونم میتونه بم کمک بکنه؟!
    در حد فقط یکم فهمیدن ... چون صفر هستم
    اگ ممکنه مناسبترین راه پیشنهاد کنید؟؟

ممنونم
    برای گرامر مقدماتی
    grammaire progressive du français niveau débutant
    برای لغت مقدماتی
    vocabulaire progressive du français niveau débutant
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

سلام
    دوستان یک سوال دارم ممنون می‌شم نظرتون رو بگید. یک پوزیشی هست در دانشگاه مارسی، نوشته: Working languages in the Laboratory are French and English. Support for French language courses is also available.
    من انگلیسی مشکل ندارم (ارشد انگلستان بودم) ولی هیچی فرانسه نمی‌دونم. آیا به نظر شما مثلاً تووی 4-5 ماه می‌شه فرانسوی یاد گرفت؟ یا بیخیال شم اپلای نکنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال دارم ممنون می‌شم نظرتون رو بگید. یک پوزیشی هست در دانشگاه مارسی، نوشته: Working languages in the Laboratory are French and English. Support for French language courses is also available.
    من انگلیسی مشکل ندارم (ارشد انگلستان بودم) ولی هیچی فرانسه نمی‌دونم. آیا به نظر شما مثلاً تووی 4-5 ماه می‌شه فرانسوی یاد گرفت؟ یا بیخیال شم اپلای نکنم ؟
    به نظر من تا B1 رو تو ایران یا هرجای دیگه که هستین بخونید و برای سطوح بالاتر به فرانسه برید.برای یادگرفتن یک فرانسه خوب،با یک تلاش عالی،حداقل 2 سال زمان لازمه.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی

سلام دوستان . من برنامم هست که تا 2 سال دیگه برای پذیرش تو یکی از دانشگاههای فرانسه زبان اماده بشم ، دارم کلاس آیلتسو به صورت حضوری میرم و نمیخوام برای فرانسه کلاس حضوری برم ، یعنی فرصتشو ندارم ولی سرکار میتونم با آموزشهای غیرحضوری یا با نرم افزار پیش برم. حدودا یک ماهه که از کتاب کافه کغم دارم خودم با یکی از کانالهای تلگرام پیش میرم و نرم افزار Tell me more رو هم تازه نصب کردم . آیا به نظرتون با این دو تا خودم پیش برم میتونم تا دو سال دیگه مسلط بشم یا لازمه حتما کلاس حضوری برم ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط minamir نمایش پست ها
    سلام دوستان . من برنامم هست که تا 2 سال دیگه برای پذیرش تو یکی از دانشگاههای فرانسه زبان اماده بشم ، دارم کلاس آیلتسو به صورت حضوری میرم و نمیخوام برای فرانسه کلاس حضوری برم ، یعنی فرصتشو ندارم ولی سرکار میتونم با آموزشهای غیرحضوری یا با نرم افزار پیش برم. حدودا یک ماهه که از کتاب کافه کغم دارم خودم با یکی از کانالهای تلگرام پیش میرم و نرم افزار Tell me more رو هم تازه نصب کردم . آیا به نظرتون با این دو تا خودم پیش برم میتونم تا دو سال دیگه مسلط بشم یا لازمه حتما کلاس حضوری برم ؟
    سلام
    با کفه کغم و این نرم افزار که ذکر کردید شما اصلا تسلط پیدا نمی کنید و فقط در حد آشنایی به شما کمک می کنند. کلاس غیرخصوصی یا خصوصی (هر طور که با برنامه شما تناسب داره) لازم هست تا شما بتونید صحبت کنید و اغل رو تقویت کنید و همچنین اکخی رو براتون تصحیح کنند. اکوت رو میتونید خودتون کار کنید. ابتدا چند جلسه خصوصی بگیرید فکر کنم مفید باشه. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

چند توصیه:
    -تجربه به من ثابت کرده کتاب های ترجمه شده،مثلا کتاب انگلیسی بوده به فرانسه ترجمه شده،متون آسان تری نسبت به زبان اصلی دارن.یعنی زمانی که می خواید یک کتاب رمان یا هرچیزی رو برای خوندن انتخاب کنید حتما مطمئن بشید که نویسنده فرانسوی و کتاب به فرانسه نوشته شده.
    -مانند هر زبان دیگر،در زبان فرانسه شما برای اینکه بتونید حیات زبان رو حفظ کنید باید سر سخت به یک موضوعی علاقه مند بشید.یعنی مثلا خود من هر روز عادت دارم فلسفه بخونم،علاقه خاصی به چند فیلسوف فرانسوی دارم.البته ادبیات فرانسه رو فراموش نکنیم که شمارو رو ابرها می بره!!
    مثالی بود برای اینکه نشون بدم مثلا اگر امروز بدترین روز من باشه و دست به کتاب،روزنامه یا سایت یا tv یا ... برای زنده نگه داشتن فرانسم نزنم،اون "اعتیاد"به فیلسوف های فرانسوی باعث میشه که حیات فرانسم حفظ بشه.زبان وسیله است!
    -حتما در مطالعه،به گوناگونی متون توجه کنید.یعنی مثلا دوست عزیزی عادت داره هر روز بره فلان سایت خبری یا روزنامه و فقط خبرهای مربوط به جنگ و اینا بخونه،در مدت کوتاهی کلمات اینطور خبرها رو یاد می گیره و میتونه مترجم فرمانده جنگ بشه،اما،باید خبرهای مختلف بخونه،دوست من،همون سایت،جز خبرهای جنگی خبرهای مربوط به هنر،محیط زیست،پزشکی و ... هم داره.باید متون مختلف خوند.

امیدوارم کمکی بکنه.موفق باشید

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان، من سطح زبان ايلتسم در حد ٤ هست وميخواستم همزمان هم فرانسه رو به صورت فشرده از صفر شروع كنم تا به b2 برسم و هم سطح ايلتسم رو به ٧ برسونم، به نظرتون اين كار در طول يك تا ٢ سال امكان پذير هست و اينكه اصلا اصولي هست؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط ammarn60 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان، من سطح زبان ايلتسم در حد ٤ هست وميخواستم همزمان هم فرانسه رو به صورت فشرده از صفر شروع كنم تا به b2 برسم و هم سطح ايلتسم رو به ٧ برسونم، به نظرتون اين كار در طول يك تا ٢ سال امكان پذير هست و اينكه اصلا اصولي هست؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    سلام
    4 خیلی پایینه،به نظر من شما اول انگلیسی بخونید و زمانی که حداقل به 6 رسیدید زبان فرانسه رو شروع کنید.

سلام دوستان من پذیرش از یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال دارم و فرانسه رو در حد مکالمه میخوام بدونم بنظرتون با نرم افزارها و کتب، خودم میتونم پیش برم یا خیر ؟اگر بله میشه منبع مناسبی بهم معرفی کنید؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام دوستان من پذیرش از یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال دارم و فرانسه رو در حد مکالمه میخوام بدونم بنظرتون با نرم افزارها و کتب، خودم میتونم پیش برم یا خیر ؟اگر بله میشه منبع مناسبی بهم معرفی کنید؟
    ممنونم
    سلام
    من نمی دونم منظور شما از "در حد مکالمه"چی هست.واقعا اگر می تونید معلم بگیرید و هدفتون B1 باشه.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)