صفحه 10 از 107 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

نقل قول نوشته اصلی توسط persianartmis نمایش پست ها
    امروز اپليكيشن آنلاينمون آپديت شده و براي همسرم توي قسمت additional documents نوشته "We need additional documents to process your application. Check your messages below for details." ولي هيچ پيام جديدي نيومده!!!
    ميخوام ايميل بزنم و موضوع رو پيگيري كنم. كسي ميدونه به چه آدرس ايميلي بايد ايميل بزنم؟
    سلام دوست عزيز،
    به آدرس re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca و ankra@international.gc.ca ايميل ارسال كنيد.

نتايج ويزا از دفتر آنكارا بين ساعت هاي ١١ صبح تا ٣ بعد از ظهر ارسال ميشه.
    دوستان كسي هست اين هفته جواب ويزا براش اومده باشه؟

Junior Member

پیش فرض نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

من ۲ ماه و نیمه از بیو می‌گذره. کیس فرستادم آنکارا گفتن تحت بررسی آژانسهای خارجی‌ و دست ما نیست. منظورش قاعدتاً سکوریتی چک هست. متاسفانه تحقیق که کردم متوجه شدم سکوریتی چک میتون طولانی‌ بشه و با نتیجه منفی‌ همراه باشه. کسی‌ اطلاعات بیشتری در مورد سکوریتی چک داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط geomechv نمایش پست ها
    من ۲ ماه و نیمه از بیو می‌گذره. کیس فرستادم آنکارا گفتن تحت بررسی آژانسهای خارجی‌ و دست ما نیست. منظورش قاعدتاً سکوریتی چک هست. متاسفانه تحقیق که کردم متوجه شدم سکوریتی چک میتون طولانی‌ بشه و با نتیجه منفی‌ همراه باشه. کسی‌ اطلاعات بیشتری در مورد سکوریتی چک داره؟
    من فقط تجریه خودمون رو میگم که برای همسرم دوسال پیش استادی پرمیت اش بیش از چهارماه طول کشیده بود

شما ايميل فرستادين يا تماس گرفتين؟ كجا بهتون جواب دادن؟
    براي من بيش از سه ماه هست كه از بايو مي گذره ...
    آخه سكيوريتي چرا بايد منفي باشه وقتي سابقه منفي در كار نبوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violet نمایش پست ها
    شما ايميل فرستادين يا تماس گرفتين؟ كجا بهتون جواب دادن؟
    براي من بيش از سه ماه هست كه از بايو مي گذره ...
    آخه سكيوريتي چرا بايد منفي باشه وقتي سابقه منفي در كار نبوده.
    من از طریق وب فرم CIC یک کیس درست کردم و جواب اوون رو فرداش سفارت آنکارا اینطور بهم داد:
    Dear Applicant,

Thank you for your e-mail enquiry regarding your application for a temporary visitor/study/work visa.
    Your application is still under review. Please note that this review is being done by outside agencies and hence, we do not control the processing time and are unable to expedite the file. As soon as the review is completed, we will be notified immediately and action the file for next steps.
    We do understand the situation but kindly request your patience in this matter.
    Thank you for your understanding.
    Kind regards

Immigration Section | Section de visa

Embassy of Canada | Ambassade du Canada
    Cinnah Caddesi 58, 06690, Çankaya, Ankara
    Government of Canada | Gouvernement du Canada

این یعنی سکیوریتی چک رفته پرونده. ظاهراً رشته های حساس مثل نفت و مکانیک گاهاً دچار این بدبختی سکیوریتی چک میشن که زمان بره.
    البته عرض کردم که میتونه حاوی حواب منفی باشه، نه این که حتماً اینطور خواهد شد (مثل کار در یک شرکت دولتی خاص)
    در انتها، خدا به ما صبر عنایت فرماید

Junior Member

دوستان کسی هست اسک نشده باشه ولی براش بک گراند چک زده باشه؟
    Background check We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.

من از طریق وب فرم CIC یک کیس درست کردم و جواب اوون رو فرداش سفارت آنکارا اینطور بهم داد:
    Dear Applicant,

Thank you for your e-mail enquiry regarding your application for a temporary visitor/study/work visa.
    Your application is still under review. Please note that this review is being done by outside agencies and hence, we do not control the processing time and are unable to expedite the file. As soon as the review is completed, we will be notified immediately and action the file for next steps.
    We do understand the situation but kindly request your patience in this matter.
    Thank you for your understanding.
    Kind regards

Immigration Section | Section de visa

Embassy of Canada | Ambassade du Canada
    Cinnah Caddesi 58, 06690, Çankaya, Ankara
    Government of Canada | Gouvernement du Canada

این یعنی سکیوریتی چک رفته پرونده. ظاهراً رشته های حساس مثل نفت و مکانیک گاهاً دچار این بدبختی سکیوریتی چک میشن که زمان بره.
    البته عرض کردم که میتونه حاوی حواب منفی باشه، نه این که حتماً اینطور خواهد شد (مثل کار در یک شرکت دولتی خاص)
    در انتها، خدا به ما صبر عنایت فرماید
    جالبه، من يك ماه پيش case enquiry رو ارسال كردم، بعد از ارسال يه پيغام روي صفحه ظاهر شد كه ميگفت جواب تا ٢٨ روز كاري براتون مياد !!!!
    و جوابي هم ارسال نشد. ديروز مجددا case enquiry فرستادم، همون موقع يه پيام خودكار به ايميلم اومد كه تا ١٠ روز كاري جوابتون رو مي ديم!!!
    به دفتر آنكارا هم مستقيم ايميل فرستادم كه ايميل رو همون روز خونده بودن و جواب دادن (يه ايميل خودكار) كه پرونده ها خيلي زياده و سرمون شلوغه، اگر موردي باشه ايميل ميزنيم بهتون.
    بنظر مياد خيلي سرشون هم شلوغ باشه.
    رشته من مهندسي برق -مخابرات بوده، مقالات و پايان نامم هم جزء موضوعات حساس نبود. پذيرشم براي ماه مي بود كه به خاطر طولاني شدن پروسه ويزا ديفر كردم براي سپتامبر.

Junior Member

سلام
    اين چك امنيتي فقط براي رشته هاي حساس نيست منم كه يك خانمم و براي ويزاي توريستي اقدام كردم و تو شركت دولتي هم كار نمي كنم فرستادن براي چك امنيتي!
    واقعا مشتاقم بدونم چي رو چك مي كنن كه اين قدر طولاني ميشه

Junior Member

سلام دوستان،
    بعد از خوندن چند پست آخر نگران شدم.
    من زمانی که مشغول تحصیل بودم به صورت پروژه ای تو یه مرکز تحقیقاتی دولتی کار میکردم. فکر میکنید برام مشکل ساز میشه و ویزام طول میکشه؟ کار مرکز تحقیقاتی کلا مهندسی برق بود و هیچ ربطی به مسایل حساس مثل هسته ای و اینا نداشت. من هنوز درخواستمو سابمیت نکردم. چون همزمان با درسم بوده اگه ننویسمش گپ ایجاد نمیشه تو رزومه م. اما تو رزومه ای که به دانشگاه دادم نوشته بودمش. فکر میکنید میشه رزومه ای که اینجا سابمیت میکنم رو تغییر بدم و این قسمت رو حذف کنم؟ با دانشگاه چک نمیکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)