نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1000 از 1841 نخستنخست ... 50090095099099199299399499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010105011001500 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,991 تا 10,000 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام دوستان
    من برای پدرم روز یکشنبه مدارک رو آنلاین فرستادم ولی هنوز نامه بایومتریک نیومده. شنیده بودم 1-2 دو روز طول میکشه تا نامه بیاد. آیا این طبیعیه که 5 روز شده و خبری نیست؟ از کجا میشه پیگیری کرد؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوست عزيز ، شما كه از ما وارد تر و باتجربه تر هستيد چرا اين حرف و ميزني ؟

وقتي ويزاي كلاس توريستي رو انتخاب ميكنيد ، دو زيرمجموعه داره كه بايد الزاما يكي از اونها رو انتخاب كني كه در اصل هدف شما از سفر محسوب ميشه و متناسب با اون انتخاب و سوالاتي تكميلي كه به سيستم ميدين براي شما چك ليست مختص خودتون ساخته ميشه . اون دو زيرمجموعه ؛

1- visit family or friends
    2-tourism

وقتي زير گروه اول رو انتخاب ميكنيد ، سيستم بصورت اتوماتيك در چك ليست مدارك مورد نياز ، دعوتنامه رو اضافه ميكنه و اون جزو مدارك الزامي محسوب ميشه. علاوه بر اون دعوتنامه الزاما بايد توسط يك شهروند يا مقيم دائم يا نهايتا شخصي كه دانشجو هست يا بطور موقت كار ميكنه ارسال بشه . هيچ وقت شخصي كه خودش استاتوس توريست داره نميتونه دعوتنامه بده به شخص ديگه !!!! در اين مورد كه بنده عرض كردم ، بنده خودم ويزاي توريستي دارم . ايا ميتونم به مادرم دعوتنامه بدم ؟؟؟!!!

وقتي زير گروه دوم رو انتخاب ميكنيد ، ديگر چيزي تحت عنوان دعوتنامه اساسا براي شما وجود نداره و به عبارتي اصلا بي معني قلمداد ميشه . چون شما ميگي من براي جاذبه هاي توريستي دارم سفر ميكنم
    يك مدرك اپشنال در هر دو حالت هست كه اسمش letter of explanation هست . مادر من در اون نامه ذكر كرد محل اقامتش در اپارتماني كه پسرش اجاره كرده است.
    ما به نامه اي كه متقاضي مينويسه ميگيم cover letter و نه دعوتنامه .

اين كه بگيم بدون دعوتنامه شانس ويزا كم ميشه درسته . اما اينكه بگيم دعوتنامه الزاميه نادرسته .
    دليل سفر موجه و مدارك متناسب با دليل سفر وجود داشته باشه ، صدور ويزا بي شك انجام ميشه
    عزیز هدف از سفر رو شما مشخص کردی و همون واسه آفیسر کافی بوده . منظور من در پست قبلی شما بود که توصیه کردین بدون دعوتنامه و ... توکل بر خدا اقدام کنین شاید ویزا بگیرین . منم بعرض شما میرسونم که با توکل بر خدا یک سابقه رد شدن تو پرونده دوستان یادگری نگذارید . اگه اقدامی میخواد صورت بگیره باید محکم و با منطق باشه .
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    عزیز هدف از سفر رو شما مشخص کردی و همون واسه آفیسر کافی بوده . منظور من در پست قبلی شما بود که توصیه کردین بدون دعوتنامه و ... توکل بر خدا اقدام کنین شاید ویزا بگیرین . منم بعرض شما میرسونم که با توکل بر خدا یک سابقه رد شدن تو پرونده دوستان یادگری نگذارید . اگه اقدامی میخواد صورت بگیره باید محکم و با منطق باشه .
    باز هم عرض ميكنم . بدون دعوتنامه فقط در صورتي كه هدف بازديد توريستي از كانادا هست امكان پذيره و اين هدف بايد براي افيسر محرز باشه
    فرضا سابقه سفر هاي زياد به كشور هاي مختلف ، حساب بانكي و مالي خوب ، داشتن برنامه سفر ، رزرواسيون هتل در شهرهاي مختلف . اينها بايد باشه تا شانس دريافت ويزا بالا بره . وگرنه كسي كه تو عمرش يه تركيه و دبي رفته، يهو بدون دعوتنامه بگه ميخوام بيام جاذبه هاي كانادا رو ببينم ، نديده درخواستش رد شده .

بهرحال متشكرم از نظر شما

يه سوال دارم از شما . من به تازگي open work permit گرفتم . ايا الان داراي استتوسي هستم كه بتونم دعوتنامه بدم به اعضاي خانواده ام؟ به عبارتي الان ميتونم دعوتنامه بدم به پدرم و ايشان با دعوتنامه من اقدام كنه ؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    باز هم عرض ميكنم . بدون دعوتنامه فقط در صورتي كه هدف بازديد توريستي از كانادا هست امكان پذيره و اين هدف بايد براي افيسر محرز باشه
    فرضا سابقه سفر هاي زياد به كشور هاي مختلف ، حساب بانكي و مالي خوب ، داشتن برنامه سفر ، رزرواسيون هتل در شهرهاي مختلف . اينها بايد باشه تا شانس دريافت ويزا بالا بره . وگرنه كسي كه تو عمرش يه تركيه و دبي رفته، يهو بدون دعوتنامه بگه ميخوام بيام جاذبه هاي كانادا رو ببينم ، نديده درخواستش رد شده .

بهرحال متشكرم از نظر شما

يه سوال دارم از شما . من به تازگي open work permit گرفتم . ايا الان داراي استتوسي هستم كه بتونم دعوتنامه بدم به اعضاي خانواده ام؟ به عبارتي الان ميتونم دعوتنامه بدم به پدرم و ايشان با دعوتنامه من اقدام كنه ؟
    ورک پرمیت در مرز صادر میشه بعد از گدراندن مراحل اون نظیر LMIA و .... یعنی وقتی همه مراحل رو به سلامت عبور کردین ویزای شما صادر میشه و همراه اون هم همچین نامه ای میگیرید که باید در مرز به آفیسر نشون بدین که ورک پرمیت برای شما صادر بشه . بعد از دریافت ورک پرمیت در مرز شما میتونین خوانواده خودتون رو دعوت کنین که به شما اضافه بشوند .

xxx Dear
    Your application to work in Canada has been approved. A permit authorizing you to work will be issued to you
    on your arrival to Canada following an examination by an officer of the Canada Border Services Agency, subject
    to your compliance with the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and its Regulations.
    The officer will ask to see this letter, your passport and may request to see your supporting documents. Do not
    pack these or other valuable papers in your checked luggage. You can find out more about which documents
    you will need to bring with you by visiting .
    too much love will kill you

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    ورک پرمیت در مرز صادر میشه بعد از گدراندن مراحل اون نظیر LMIA و .... یعنی وقتی همه مراحل رو به سلامت عبور کردین ویزای شما صادر میشه و همراه اون هم همچین نامه ای میگیرید که باید در مرز به آفیسر نشون بدین که ورک پرمیت برای شما صادر بشه . بعد از دریافت ورک پرمیت در مرز شما میتونین خوانواده خودتون رو دعوت کنین که به شما اضافه بشوند .

xxx Dear
    Your application to work in Canada has been approved. A permit authorizing you to work will be issued to you
    on your arrival to Canada following an examination by an officer of the Canada Border Services Agency, subject
    to your compliance with the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and its Regulations.
    The officer will ask to see this letter, your passport and may request to see your supporting documents. Do not
    pack these or other valuable papers in your checked luggage. You can find out more about which documents
    you will need to bring with you by visiting .
    Open work permit مد نظر ایشان البته نیاز به LMIA ندارد چون اصولا جاب آفر اسپسیفیک نیست.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=176&top=17
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mollasadra نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم مربوط به این تاپیک میشه یا نه ولی خوب ممنون میشم اگر دوستانی اطلاع دارن بفرمایند که ایا با ویزای توریستی اگر خانمی در کانادا زایمان کند فرزندش پاسپورت کانادایی میگیرد ؟
    چون من شنیدم گویا 1-2 سال پیش قانونی تصویب شد که به فرزندان مادرانی که با ویزای توریستی زایمان کنند پاسپورت داده نشود
    و دیگر اینکه هزینه یک زایمان سزارین در تورنتو یا ونکوور چقدر است ؟
    به این تاپیک مراجعه کنید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%DB%8C%DB%8C

Junior Member

دوستان يه سوال فوري داشتم

من محل زندگيم استكهلمه، ولي الان بارسلون هستم و پاسپورتم رو از اينجا فرستادم براي سفارت كانادا تو لندن. ولي هفته ي ديگه يه كاري پيش اومده برام كه مجبورم برگردم استكهلم. حالا نميدونم بدون پاسپورت چطور ميشه در محدوده ي شنگن سفر كنم؟ كارت اقامت سوئدم كافي نيست؟ اگر نيست به نظر شما چكار بايد كنم كه بدون پاسپورت برم سوئد؟

پيشاپيش ممنون

Junior Member

سلام دوستان من دو برادرم و خواهرم كانادا زندگي ميكنن و سيتيزن هستن، ميخواستم بدونم اگه دعوت نامه بفرستند احتمال دادن ويزا توريستي چقدر هست. چون شنيدم به خواهر برادر معمولا ويزا نميدن، من مجرد هستم و شغلم هم كامپيوتر هست در يك آموزشگاه كامپيوتر . ممنون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو برادرم و خواهرم كانادا زندگي ميكنن و سيتيزن هستن، ميخواستم بدونم اگه دعوت نامه بفرستند احتمال دادن ويزا توريستي چقدر هست. چون شنيدم به خواهر برادر معمولا ويزا نميدن، من مجرد هستم و شغلم هم كامپيوتر هست در يك آموزشگاه كامپيوتر . ممنون
    سلام
    نه لزوما ... احتمالش کم هست ولی نشدنی نیست
    بیشتر به شرایط شما ربط داره
    آیا تا به حال سفر به اروپا، آمریکا یا استرالیا داشتید؟ وضعیت مالی تون چطور هست؟

Junior Member

سفر خير نداشتم، حقوقم ماهي دو ميليون هست، و ١٧٠ ميليون هم در حساب سرمايه گذاري بانك دارم،

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)