صفحه 342 از 398 نخستنخست ... 242292332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352392 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda6161 نمایش پست ها
    من وقت برای ویزای تحصیلی دارم .شما مطمئن هستین که برای دانشجویی نیازی به تایید مدارک نیست؟
    توی پی دی افی که تو سایت سفارت هست من خوندم که مدارک تحصیلی تایید شده ارو نیاز دارن.
    شما از کجا میدونین که تایید مدارک تحصیلی نیازی نیست؟
    صفحه دوم همون پی دی اف میگه ترجمه ها باید تایید امور خارجه رو داشته باشه. نیازی به تایید سفارت نیست. خودمم 2 ماه پیش واسه مصاحبه نیازی پیدا نکردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna_90 نمایش پست ها
    وقت پيوست داريم و همونطور كه گفتين واسه سند ازدواج ميخواييم ولي هنوز ترجمه هم بدستمون نرسيده
    شما ميدونيد كه أصل شناسنامه ها رو برأي تأييد ميخوان يا نه؟
    نه نیازی به تایید ترجمه شناسنامه نیست ولی سند ازدواج رو می خواد. 25 یورو هم باید پول بدید. سعی کنید وقت بگیرید. اگه بتونید تا فردا عصر ترجمه ها تون رو بگیرید پنج شنبه صبح اول وقت برید. معمولا تاییدهای پولی رو اول می فرستند داخل بعد مجانی ها رو.

Junior Member

با توجه به این فایلها میفرمایید شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    صفحه دوم همون پی دی اف میگه ترجمه ها باید تایید امور خارجه رو داشته باشه. نیازی به تایید سفارت نیست. خودمم 2 ماه پیش واسه مصاحبه نیازی پیدا نکردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

با توجه به این فایلها میفرمایید شما؟
    اون فایل اول که چک لیست است. فایل دوم هم تاریخش مال 2013 است. برید تو سایت سفارت صفحه مربوط به ویزای دانشجویی اونجا یه فایل پی دی اف راهنمای مدارک هست دانلود کنید. این فایل بروزترین اطلاعات رو در اختیار میگذاره.
    البته دو ماه پیش چنین چک لیستی در کار نبود و جزو مدارک هم نبود. ولیکن راهنمای درخواست ویزای دانشجویی رو رفتم واسه اطمینان دوباره خوندم. همون بود که بهتون گفتم.

Junior Member

اون فایل اول که چک لیست است. فایل دوم هم تاریخش مال 2013 است. برید تو سایت سفارت صفحه مربوط به ویزای دانشجویی اونجا یه فایل پی دی اف راهنمای مدارک هست دانلود کنید. این فایل بروزترین اطلاعات رو در اختیار میگذاره.
    البته دو ماه پیش چنین چک لیستی در کار نبود و جزو مدارک هم نبود. ولیکن راهنمای درخواست ویزای دانشجویی رو رفتم واسه اطمینان دوباره خوندم. همون بود که بهتون گفتم.

ممنون ... درسته ...تایید نمیخواد!نمی دونم این همه سایت رو بالا پایین کردم اینو ندیدم.
    با این حساب مهر دادگستری هم نمی خواد .. فقط وزارت امور خارجه؟؟
    بعد اینکه نوشته حساب برای مدتی مسدود میشه.. یعنی هیچ برداشتی نمیشه ازش کرد و باید پول بیشتری با خودمون ببریم؟
    بلاخره برای خونه گرفتن و اینا به اون پول احتیاج داریم دیگه.

Junior Member

ممنون ... درسته ...تایید نمیخواد!نمی دونم این همه سایت رو بالا پایین کردم اینو ندیدم.
    با این حساب مهر دادگستری هم نمی خواد .. فقط وزارت امور خارجه؟؟
    بعد اینکه نوشته حساب برای مدتی مسدود میشه.. یعنی هیچ برداشتی نمیشه ازش کرد و باید پول بیشتری با خودمون ببریم؟
    بلاخره برای خونه گرفتن و اینا به اون پول احتیاج داریم دیگه.
    بدون مهر دادگستری که امر خارجه تایید نمیکنه. ترتیبش اینه: ترجمه، مهر دادگستری، مهر امورخارجه. همشم همون دارالترجمه براتون انجام میده.

دوستان یه سوال داشتم. سفارت در فایل PDF با عنوان "تایید و تصدیق مدارک تحصیلی ایرانی و کپی آن" گفته که کپی صفحه اول گذرنامه (که قبل از کپی گرفتن امضا شده باشد) رو میخواد. من هنوز پذیرش نگرفتم و معاف از خدمت نظام وظیفه هم نیستم و الان نمیتونم گذرنامه بگیرم. هیچ مدرک دیگه ای رو قبول نمی کنن به جای پاسپورت ؟! فقط میخوام کپی مدارک مربوط به دانشگاهم رو بدم تایید کنن که پست کنم واسه دانشگاه. مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم ضروریه ؟! چون به ترتیب نوشته اینا رو. من واسه ارشد اقدام کردم و دانشگاهم فقط کپی تایید شده مدرک کارشناسی و ریزنمرات و قبولی کنکور سراسری رو میخواد.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiamarzbani نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم. سفارت در فایل PDF با عنوان "تایید و تصدیق مدارک تحصیلی ایرانی و کپی آن" گفته که کپی صفحه اول گذرنامه (که قبل از کپی گرفتن امضا شده باشد) رو میخواد. من هنوز پذیرش نگرفتم و معاف از خدمت نظام وظیفه هم نیستم و الان نمیتونم گذرنامه بگیرم. هیچ مدرک دیگه ای رو قبول نمی کنن به جای پاسپورت ؟! فقط میخوام کپی مدارک مربوط به دانشگاهم رو بدم تایید کنن که پست کنم واسه دانشگاه. مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم ضروریه ؟! چون به ترتیب نوشته اینا رو. من واسه ارشد اقدام کردم و دانشگاهم فقط کپی تایید شده مدرک کارشناسی و ریزنمرات و قبولی کنکور سراسری رو میخواد.
    ممنون
    برای تایید ترجمه ها همه مدارک از دیپلم به بعد لازمه. ولی اجباری نیست. یعنی سفارت میتونه فقط مدارک دانشگاهی رو تایید کنه ولی بعدا باید دوباره مدارک دیپلم رو هم تایید کنه که واسه اون دیگه باید پول بدید پس بهتره همه رو یکجا بدید تایید. کپی پاسپورت اجباری نیست ولی فکر کنم اصل پاسپورت رو بخواند.

برای تایید ترجمه ها همه مدارک از دیپلم به بعد لازمه. ولی اجباری نیست. یعنی سفارت میتونه فقط مدارک دانشگاهی رو تایید کنه ولی بعدا باید دوباره مدارک دیپلم رو هم تایید کنه که واسه اون دیگه باید پول بدید پس بهتره همه رو یکجا بدید تایید. کپی پاسپورت اجباری نیست ولی فکر کنم اصل پاسپورت رو بخواند.
    ممنون از این که جواب دادید.
    خب گرفتن این مدارک وقتی مشمول نظام وظیفه باشیم و کارت معافیت یا پایان خدمت و یا گواهی اشتغال به تحصیل نداشته باشیم تقریبا غیر ممکنه ! البته مدرک دیپلمم رو با هزار زحمت گرفتم !!! پیش دانشگاهی رو هم با همین روش امیدوارم بتونم بگیرم ! اما گذرنامه دیگه شوخی نیست چون نظام وظیفه خودش طرف حسابه ! یعنی واسه آلمان هرکی اپلای کرده یا دختر بوده یا معاف از خدمت و یا دانشجو ؟! کشورهای دیگه هیچ کدوم رو نمیخواستن وگرنه چند ماه پیش که دانشجو بودم میشد کاریش کرد.

Junior Member

استرس این مورد رو 4-5 ماه پیش داشتم وقتی میخواستم مدارکمو تایید کنم. شما برای تایید مدارک به پاسپورت نیاز ندارید. نگران نباشید، این رو میتونید برید دم در سفارت هم بپرسید تا مطمئن بشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)