صفحه 122 از 147 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1465

موضوع: سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

Junior Member hoseinjj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط sabooli نمایش پست ها
    اگه اینجوری بشه که عالیه. ولی خب مطمئنین؟ من اصلا نشنیده بودم این مورد رو
    این فرمشه

https://static.tlscontact.com/media/...rt_pickup.pdf?
    Only God can judge me

Junior Member

دوستان من از استانبول 4 روز پیش رد شدم TR4 دانشجویی .خانومم هم چون دپندنت من بود رد شد.. دلیلشم این عنوان کردن ک شناسنامه مادرمو ک اسپانسر من هستو ندادم ک بفهمن ایشون والدین من هستن. ولی مدارک مالیشو کاملا قبول کردن. بعد تو نامه گفتن اگر اعتراض دارم فرم اعتراضو پر کنم با ذکر دلایل واسشون ایمیل کنم واسه تجدید نظر. حالا کسی میدونه اگه ترجمه شناسنامه مادرو بفرستم دیگه مدارکم کامل میشه و ویزای منو خانوممو میدن و نمیگن مدرک جدیده دوباره باید اپلیکیشن جدید بفرستم؟ و اینکه چند روز طول میکشه؟ 1.5 ماه دیگه کلاسام شروع میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    دوستان من از استانبول 4 روز پیش رد شدم TR4 دانشجویی .خانومم هم چون دپندنت من بود رد شد.. دلیلشم این عنوان کردن ک شناسنامه مادرمو ک اسپانسر من هستو ندادم ک بفهمن ایشون والدین من هستن. ولی مدارک مالیشو کاملا قبول کردن. بعد تو نامه گفتن اگر اعتراض دارم فرم اعتراضو پر کنم با ذکر دلایل واسشون ایمیل کنم واسه تجدید نظر. حالا کسی میدونه اگه ترجمه شناسنامه مادرو بفرستم دیگه مدارکم کامل میشه و ویزای منو خانوممو میدن و نمیگن مدرک جدیده دوباره باید اپلیکیشن جدید بفرستم؟ و اینکه چند روز طول میکشه؟ 1.5 ماه دیگه کلاسام شروع میشه.
    جواب اعتراض شما حداقل ۲۸ روز طول میکشه، اگر وقت ندارید به نظرم دوباره اپلای کنید
    شما در فرم اعتراض میتونی مگر مدرک دیگه‌ای attach کنی؟
    کی مصاحبه داشتید استامبول؟ چطور بهتون جواب ویزا رو دادن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    شما ۲۸ روز وقت دارید apeal کنید و شناسنامه مادرتون ارائه کنید و توی کاور لتر ذکر بشه همه ی توضیحات. از اونجایی که تمام مدارک تایید شده به گفته ی خود شما پس با اعتراض با شانس بالایی ویزا رو میگیرید. بررسی اعتراض هم تا ۴ هفته طول میکشه معمولا.

Junior Member

من سرویس پس بک استفاده کرده بودم و دیروز دوشنبه پاسپورتو تحویل دادم و امروز ظهر پاسپورت آماده تحویل بود. یک روزه آماده شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    من سرویس پس بک استفاده کرده بودم و دیروز دوشنبه پاسپورتو تحویل دادم و امروز ظهر پاسپورت آماده تحویل بود. یک روزه آماده شد.
    دوست گرامي زماني كه پاسپورت اماده ميشه براي شما ايميل مياد يا بايد هر روز سر بزنيم تا اماده بشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستانی که از TLS استانبول اقدام میکنند. به خصوص کسایی که پرایوریتی اقدام کردند و بعد مدت ها ایمیلی دریافت نکردند.

لطفا در نظر داشته باشید که لزوما نباید منتظر دریافت ایمیل از طرف TLS استانبول باشید.

حتما حضوری با برگه رسید و کپی پاسپورت و مدارک احتمالی دیگه برید درب خروجی سنتر پیگیری کنید. به احتمال زیاد پوشه جوابتون اومده! اونجا یک صف هست که باید منتظر بشید. پس بهتره زودتر برید.

ا
    گر هم حضوری نمیتونید از کسی که میره بخواهید اینکارو براتون انجام بده. اونجا هستند کسایی که برای ورودتون به شما کمک میکنند. بهترین زمان پیگیری هم جمعه ساعت 2 تا 4 عصر (پایان ساعت کاری) هست که دیگه همه جواب های اون هفته اومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانی که از TLS استانبول اقدام میکنند. به خصوص کسایی که پرایوریتی اقدام کردند و بعد مدت ها ایمیلی دریافت نکردند.

لطفا در نظر داشته باشید که لزوما نباید منتظر دریافت ایمیل از طرف TLS استانبول باشید.

حتما حضوری با برگه رسید و کپی پاسپورت و مدارک احتمالی دیگه برید درب خروجی سنتر پیگیری کنید. به احتمال زیاد پوشه جوابتون اومده! اونجا یک صف هست که باید منتظر بشید. پس بهتره زودتر برید.

ا
    گر هم حضوری نمیتونید از کسی که میره بخواهید اینکارو براتون انجام بده. اونجا هستند کسایی که برای ورودتون به شما کمک میکنند. بهترین زمان پیگیری هم جمعه ساعت 2 تا 4 عصر (پایان ساعت کاری) هست که دیگه همه جواب های اون هفته اومده.
    سلام كسي بوده كه اين داستان براش پيش اومده باشه و بره و پاسش رو بگيره من پرياريتي گرفتم و الان روز سيزدهم كاريه

نقل قول نوشته اصلی توسط sabooli نمایش پست ها
    ایکاش حتی با وجود اینکه موندین هم اون برگه ی پیکاپ پاسپورت توسط یه نفر دیگه رو گرفته بودین و برمیگشتین بعدا هم میدادین واسه تون پیکاپ کنن. اگه همون روز نگرفتین فک نکنم بشه دیگه. ولی اگه گرفتین برگردین به نظرم.
    اینو تو سایت نوشته...
    Priority and Super Priority Visa are not available to be purchased with Passport PassBack Service
    علم بهتر است یا ثروت؟!

بچه ها یه سوال... خب بهتره که ما سرویس pass back بگیریم یا بریم برگه عبور بگیریم بدون پاسپورت برگردیم؟ من خیلی گیجم تو پروسه این ویزا
    علم بهتر است یا ثروت؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)