صفحه 155 از 163 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "

سلام دوستان
    امروز يعنى ٢٤ جون رفتيم هتل استقلال واسه آزمون كتبى ايرسافام.
    آزمون خيلى منظم و با معطلى كم ساعت ٨:٥٥ شروع شد. بعد از ٨:٣٠ درهاى سالن رو بستن همونطور كه گفته بودن. در طول ريدينگ و رايتينگ به فاصله بيشتر از ١٠ دقيقه از شروع يا پايان اون بخش، اجازه رفتن به سرويس بهداشتى ميدادن. كيفيت هدفون ها خوب بود، سالن هم خنك و ساكت بود و در كل راضى كننده بود. سوالات هم بسيار شبيه به كتاب هاى كمبريج بودن از نظر نيپ و درجه سختى.

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز توجه داشته باشن که از سال پیش چیدمان سوال های لیسنینگ طوری شده که دو تا سوال آخر پشت صفحه است. اینو شما فقط تو کتاب کمبریج 10 می بینید. بهرحال حواستون باشه که مثل من سوال ها رو جا نزارید که کل امتحانتون به فنا میره. البته واسه من میلی متری به خیر گذشت

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

"سلام دوستان. من به یه مشکل بر خوردم حدود 3 ماه پیش امتحان ایلتس دادم و هنوز جوابم نیومده. متاسفانه ایرسافم به هیچ وجح پاسخگو نیست . الان تقریبا 3 ماه . 10 روز میگزره از اون 14 روز که قرار بود جواب بیاد .
    کسی میتونه راهنمایی کنه یا راهی به من پیشنهاد بده . متاسفانه از نظر مالی برام مقدور نیست امتحان دیگه اسم بنویسم "

برای من بعد از دقیقا 4 ماه اومد. هر از گاهی سری به داشبورد سایت ایرسافام بزنید. نمره را اونجا میزارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ایمونولوژی-دانشگاه تهران

اول از همه اینکه یکی ازبزرگترین خطاهای زندگی من این بود که علی رغم اینکه همه بهم گفتند نمره رایتینگ تازگیها در ایران حق کشی است و برو ترکیه امتحان بده گوش نکردم و دوباره ایران امتحان دادم. الان اورال 7 هستم با رایتینگ 5.5 در حالیکه شهریور پارسال رایتینگ 6.5 بوده ام!!!

من 24 جون (3تیرماه) 2017در ایرسافام امتحان دادم.
    ممحتن خانم شریعتی (مسن) بود.
    بار دومی بود که با ایشون امتحان میدادم یک انسان شریف،مهربون، خوش رو و واقعا کمک کننده ای هستند. هر دوبار به من نمره 7.5 دادند. بار قبلی در سپتامبر2016 امتحان د اده بودم.

در تمام طول امتحان سرشون رو به نشانه تاکید و بازخورد مثبت تکون میدهند. اگر روز امتحان دیدید ایشون ممتحنتون هستند بدونید که شانس بهتون رو کرده. از دوستم هم ایشون امتحان گرفتند که دوستم می گفت بین 7.5 تا 8 بودم و ایشون 8 بهش داده بودند. فقط حواستون باشه که وقتی وارد اتاق میشید خواهش می کنند که در راببندید و وقتی خارج میشید بازبگذارید. مراقب باشید فارسی جواب ندید.
    .در طول صحبتتون مکرر حرفتون را قطع می کنند. نترسید. وقتی ببینند حرف برای گفتندارید موضوع را عوض می کنند.

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

دوستان در مورد نمرات پایین رایتینگ چه نظری دارید؟

من سه بار هست دارم سمپل میدم و هر سه بار با اینکه تمام اصول رو رعایت می کنم و سعی می کنم متفاوت بنویسم 6 میگیرم.. دلیلشون هم این هست که میگن چون رایتینگ ها برای تصحیح به استرالیا ارسال میشه به هیچ کس بیشتر از 6 نمیدن

لطفا در این مورد نظرتون رو واسه من بنویسید و راهنمایی کنید
    من برای آزمون شهریور ماه قصد ثبت نام دارم. ممنونم

Junior Member

دوست عزیز مرکز ایرسافام و همه مراکز داخل ایران عملکرد مقبولی دارن ولی بنا به تجربه من بعد از ۴ آزمون طی یک سال و با نمرات اورال ۷.۵ تا ۸ که نمره رایتینگم از ۶.۵ بالاتر نرفت اینه که تو آزمون آیلتس idp گرفتن نمره رایتینگ ۷ بسیار سخته. حتما نظرات بقیه رو هم بگیرید و تصمیم نهایی با خودتونه. موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان،

کسی میدونه زمان دقیق اعلام نتیجه امتحان جنرال روز 29 جولای کی هستش؟
    اگه کسی تو این روز امتحان داده، خوشحال میشم نظرش رو راجع به امتحان بگه.

Junior Member

سلام مجدد به همه،
    من امروز جواب امتحانم رو گرفتم (اس ام اسی) : L:7 R:8 W:5.5 S:7

واقعاً نمره رایتینگم غیر عادی بود. به نظرم بهترین اسکیلم تو امتحانی که دادم رایتینگ بود ولی نتیجش باورنکردنیه برام.

عزیزانی که امتحان دادن تو این تاریخ لطف می کنند نتیجشون رو اینجا بنویسن. ممنون

Junior Member

دوستان سلام. کسی اعتراض داده واسه رایتینگ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    دوستان سلام. کسی اعتراض داده واسه رایتینگ؟
    سلام
    من اعتراض زدم اما بی نتیجه بود. شک داشتم که واقعا اعتراضمو فرستاده باشن استرالیا که ایمیل زدم و اونا کانفرم کردن که فرستاده شده.

نمراتم به ترتیب 8.5 ، 8.5 ، 7.5 ، 6.5 بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)