صفحه 1152 از 1402 نخستنخست ... 1526521052110211421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911601161116212021252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,511 تا 11,520 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    ممنون،
    بعد شما می دونید نحوه ی امتیاز دهی آن به چه صورت هست؟ مـثلا به ازای هر درصد مشارکتی در هر طرح 50 امتیاز را کامل می دهند؟ یا به ازای تعداد افراد و درصد مشارکت تغییر میکنه؟ حداقل امتیازش که تعلق میگیره چقدر هست؟
    گفتم اگه ارزش داره برم دنبالش
    نحوه ی دقیق که مشخص نیست اما حدودی می خواید بدونید 50 امتیاز تقسیم بر تعداد افراد یا درصد مشارکت کنید (البته اگر تعداد افراد ملاک بگیری نفر اول امتیاز بالاتری داره، تقریبا شبیه امتیاز دهی مقالات هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام دوستان. من واسه تعیین پروژه معرفی شدم به دانشگاه عالی دفاع ملی (مرکز جدید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح). میخواستم بپرسم واسه اینکه پروژه ای توی شهر خودم مشهد انتخاب کنم چکار باید بکنم؟ اونجا بگم پروژه من رو مشهد بندازین؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. مرسی
    سلام دوست عزیز
    شما چه مدت قبل تایید شدید و نامه تون کی براتون زدند؟ همون پروسه یک ماه نامه طول کشید
    در مورد سوالتون هم من اطلاع زیادی ندارم اما میدونم وقتی که به مرکزی معرفی میشید میتونید با برخی اساتید صحبت کنید تا پروژه تون به صورت دور کاری انجام بدید، بازم اگر خودتون به جوابی رسیدید به اشتراک بگذارید تا بقیه هم استفاده کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : خروج از كشور بدون وثيقه براي نخبگان

با سلام و خسته نباشید
    من مدارک ام رو در سامانه ثریا بارگذاری کردم و تقریبا همه چی خوب پیش رفت جلو الان در مرحله "راستی آزمایی" هستم و ازم خواستن که مدارک رو با بنیاد نخبگان ببرم. سوالم این هستش که هر کی وارد مرحله راستی آزمایی بشه حتما کف امتیاز رو آورده و شرایط نخبگان نظام وظیفه تخصصی شاملش شده و یا اینکه بودند افرادی که وارد مرحله راستی آزمایی شدند ولی کف امتیاز شاملشون نشد.
    خوشحال میشم جواب بدید چرا که استرس دارد در این مورد
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پروژه و كارت پايان خدمت سربازي نخبگان و استعدادهاي برتر

/با سلام و خسته نباشید
    من مدارکم رو در بنیاد ملی نخبگان-سامانه ثریا بارگذاری کردم و تقریبا همه چی خوب پیش رفت جلو الان در مرحله "راستی آزمایی" هستم و ازم خواستن که مدارک رو با بنیاد نخبگان ببرم. سوالم این هستش که هر کی وارد مرحله راستی آزمایی بشه حتما کف امتیاز رو آورده و شرایط نخبگان نظام وظیفه تخصصی شاملش شده و یا اینکه بودند افرادی که وارد مرحله راستی آزمایی شدند ولی کف امتیاز شاملشون نشد؟؟؟؟؟؟

رزومه: معدل 17/40 کارشناسی از دانشگاه تبریز. 16/90 از دانشگاه علوم پزشکی ایران. رتبه کشوری 2 در مقطع ارشد. دو طرح پژوهشی که دو نفر بودیم و در هر دوتاش مجری دوم بودم. یک کتاب که دو نفر بدودیم و نفر دوم بودم. عضویت در چندین انجمن علمی - تخصصی
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط rezanahid : August 21st, 2017 در ساعت 01:55 AM دلیل: تغییرات

سلام دوستان، ممنون میشم کسی بهم جواب بده که با این رزومه شرایط بنیاد رو دارم یا نه؟؟
    معدل کارشناسی 15.24 دانشگاه اورمیه، 7 ترمه
    معدل ارشد 18.28 دانشگاه تهران (با ضریب: 18.46) 6 ترمه
    یک مقاله ISI، نفر اول از بین سه نفر با مشارکت استاد راهنما
    4 مقاله علمی پژوهشی، تو همه نفر اول از بین دو نفر با مشارکت استاد راهنما
    یک مقاله کنفرانسی سخنرانی، نفر دوم از دو نفر، با مشارکت استاد راهنما
    یک طرح پژوهشی سه ماهه، نفر دوم از مجموع دو نفر با مشارکت استاد راهنما
    سه سال سابقه عضویت در انجمن های تخصصی

Junior Member

سلام و عرض ادب

امتیاز مقالات علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی برای امریه بنیاد چه تفاوتی دارد؟ درباره مقالات علمی-ترویجی چیزی در سایت بنیاد درج نشده است.

با تشکر

Junior Member

سلام،
    می‌خواستم ببینم کیفیت مقالات رو بنیاد چه جوری میسنجه؟
    مثلا من یه مقاله ISI Listed دارم که توی لیست سیاه سازمان سنجش هم نیست. این مقاله رو بنیاد قبول میکنه؟
    ۲ تا مقاله کنفرانسی که نمیدونم قبول میکنن یا نه.
    دوستانی که این راه رو رفتن اگه تجربه‌اشون رو در اختیار ما قرار بدن خوشحال میشم.
    (صفحه‌های قبلی رو هم خوندم ولی به جواب این سوال نرسیدم یا پیداش نکردم)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanahid نمایش پست ها
    /با سلام و خسته نباشید
    من مدارکم رو در بنیاد ملی نخبگان-سامانه ثریا بارگذاری کردم و تقریبا همه چی خوب پیش رفت جلو الان در مرحله "راستی آزمایی" هستم و ازم خواستن که مدارک رو با بنیاد نخبگان ببرم. سوالم این هستش که هر کی وارد مرحله راستی آزمایی بشه حتما کف امتیاز رو آورده و شرایط نخبگان نظام وظیفه تخصصی شاملش شده و یا اینکه بودند افرادی که وارد مرحله راستی آزمایی شدند ولی کف امتیاز شاملشون نشد؟؟؟؟؟؟

رزومه: معدل 17/40 کارشناسی از دانشگاه تبریز. 16/90 از دانشگاه علوم پزشکی ایران. رتبه کشوری 2 در مقطع ارشد. دو طرح پژوهشی که دو نفر بودیم و در هر دوتاش مجری دوم بودم. یک کتاب که دو نفر بدودیم و نفر دوم بودم. عضویت در چندین انجمن علمی - تخصصی
    خیلی ممنون
    در مورد سوالتون مرحله راستی آزمایی یعنی کف امتیاز حداقل اوردید ( ۱۳۰ امتیاز) که مدارک بردید میتونید امتیازتون بپرسید و این جا بگذارید بقیه هم بدونند
    بعدش میره مقایسه امتیاز که اگر امتیازتون در مقایسه با بقیه کافی نباشه رد میشه. شرایط تون به نظر مناسبه.

یک سوال عضویت در انجمن علمی چه انجمنی بوده؟ و قالب نامه اش میشه بگذارید!. من عضویت در انجمن عمومی داشتم اما چون تایید نکردند حذفش کردم. می خواستم ببینم مال ه شما با چه قالبی تایید کردند

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. مرسی. شرایطم در مقایسه با یچه های هم رشته خودم که تو مرحله راستی آزمایی دعوت شدند و یا اونایی که قبلا اقدام کردند و نمرشو آوردند؟؟؟؟؟

در انجمن های مختلف رشته خودم یعنی روانشناسی بالینی عضویت داشتم. مثلا انجمن روانشناسی بالینی ایران. انجمن روانشناسی ایران و انجمن های دیگه که بنیاد در مقابل اونا حالت ذره بین گذاشته بود یعنی اونارو تایید کرده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

منظورم همون انجمن های علمی - تخصصی هستش که متناسب با رشته ام بودش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)