صفحه 126 از 131 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    ار دوستانی که امتحان 9 sep اکادمیک دادن

ایا ریدینگش واسه شمام وحشتناک سخت بود یا من اینجوریم؟

شنیدم اگر سخت بوده باشه در کل واسه همه میبرن رو نموار ، دوستان نطر بدن لطفا
    البته ممکنه احساسی باشه جواب و درست نباشه، ولی به نظر من هم سخت تر از ریدینگ هایی بود که تا الان زده بودم و کلا متن خیلی طولانی تر بود به نظرم!!! شایدم جو امتحان مارو گرفته بود...چون من لیسنینگ هم اصلا خوب ندادم و به نظرم یکم سخت تر از معمول بود...
    ولی نمودار و... نمی برن اصلا...سوالا اگه سخت باشه تعداد سوالایی که بزنی نمره بهتری رو می گیری رو کم میکنن مثلا 2 سوال...
    کلا خیلی بد بودم شخصا تو این امتحان و خیلی ناامیدم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
    البته ممکنه احساسی باشه جواب و درست نباشه، ولی به نظر من هم سخت تر از ریدینگ هایی بود که تا الان زده بودم و کلا متن خیلی طولانی تر بود به نظرم!!! شایدم جو امتحان مارو گرفته بود...چون من لیسنینگ هم اصلا خوب ندادم و به نظرم یکم سخت تر از معمول بود...
    ولی نمودار و... نمی برن اصلا...سوالا اگه سخت باشه تعداد سوالایی که بزنی نمره بهتری رو می گیری رو کم میکنن مثلا 2 سوال...
    کلا خیلی بد بودم شخصا تو این امتحان و خیلی ناامیدم...
    نه دوست عزیز احساسی نیست ، از 100 نفری که حداقل من توی سالن دیدم 80 نفرشون میگفتن داعون زدن. منطور منم از نمودار حرف شما بود

نه دوست عزیز احساسی نیست ، از 100 نفری که حداقل من توی سالن دیدم 80 نفرشون میگفتن داعون زدن. منطور منم از نمودار حرف شما بود
    من 9 سپتامبر سنتر ایرسافام شیراز آیلتس آکادمیک داشتم. میتونم بگم سوالات ریدینگ بسیار سخت و وحشتناک بود. البته بعد آزمونم همه از ریدینگ بد میگفتن. ایشالا همگی نمره مینیمم مورد نظرمونو برای این مهارت بیاریم...

Junior Member

ار دوستانی که امتحان 9 sep اکادمیک دادن

ایا ریدینگش واسه شمام وحشتناک سخت بود یا من اینجوریم؟

شنیدم اگر سخت بوده باشه در کل واسه همه میبرن رو نموار ، دوستان نطر بدن لطفا
    تایید میشه
    به شدت سخت بود
    میشه گفت انگار نشنال ژئوگرافی باز کرده بودن !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    من 9 سپتامبر سنتر ایرسافام شیراز آیلتس آکادمیک داشتم. میتونم بگم سوالات ریدینگ بسیار سخت و وحشتناک بود. البته بعد آزمونم همه از ریدینگ بد میگفتن. ایشالا همگی نمره مینیمم مورد نظرمونو برای این مهارت بیاریم...
    من خودم شیراز بودم . خیلی وحشتناک بود نمیدونم سطح شما در چه حد هست من خودم کمبریج رو دیگه اخریا 24 تا 27 تا رو درست میزدم، نوت کامپلیشن اخر تست رو اصلا وقت نشد بزنم.

نظرم رو گرفتن 4 هست با این وضعیت
    خدا کنه فرجی بشه

Junior Member

دوستان مرکز آزمون ایرسافام ساری چگونه هست از نظر کیفیت؟ ساری اوکی هست یا بیام تهران امتحان بدم؟

Junior Member

دوستانی که 28 اکتبر ساری امتحان دادن کارنامه کاغذی به دستشون رسیده؟
    یک هفته جواب اومده ولی کارنامه نرسیده

سلام.
    من میخوام تاریخ 16 دسامبر سنتر ایرسافام امتحان بدم. پاسپورتم هنوز نیومده و تازه میخوام فردا درخواست بدم که حداقل دو هفته طول میکشه تا بیاد. مشمول هم نیستم. الان میتونم بدون پاسپورت ثبت نام کنم؟ موقع ثبت نام ایرسافام ازم شماره پاسپورت میخواد. میتونم فعلا شماره ملی وارد کنم و امتحان رو رزرو کنم (چون نگرانم پر شه) و بعدا تو ieltsessentials پاسپورتو هر وقت اومد آپلود کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

با سلام و احترام. لطفا دوستانی که در موسسه ایرسافام مرکز شیراز آزمون دادند، لطف کنند در مورد کیفیت برگزاری آزمون، امکانات برگزاری آزمون، برخورد مسئولین برگزاری و آزمون Speaking و اگزمینرها توضیح بدهند. ممنونم.

دوستان عزیزی که برای مهاجرت گزینه ی تحصیلی رو انتخاب کردید واحیانا با موسسه ایرسافام کار میکنید یا میخواید کار کنید, یک تجربه ی شخصی رو باهاتون در میون میذارم که مسئله ی که برای من پیش اومد احیانا برای شما پیش نیاد و آگاهانه جلوش رو بگیرید. متاسفانه اوایل کار دانش و آگاهی آدم کمه و هرچه بیشتر که پیش میره،وبیشتریادمیگیری؛ بیشتر میفهمی که چه سواستفاده های مالی ایی داره ازت میشه. قراردادی که این موسسه با شما میبنده؛ بر مبنای دلار آمریکا هست. 350 دلار آمریکا حق الزحمه قرارداد و 550 دلار آمریکا بیعانه برای مخارجتون. روزقرارداد نرخ دلار روز رو حساب میکنن و ازتون به ریال پول میگیرن. هر Application Fee رو که براتون واریز کرده باشند به نرخ روزش حساب میکنند و بعد 50 دلار برای هرحواله پول از شما کم میکنند. نهایتا موقع تسویه حساب همه ی اینها رو به ریال حساب میکنن و از مبلغ ریالی که روز اول پرداخت کردید کم میکنند و بحسابتون برمیگردونند. خب، درظاهر امر همه چیز مرتبه و هیچ اشکالی وجود نداره.ولی بگذارید براتون توضیح بدم که چطوری دارند کلاینت رو تیغ میزنند وآخر سر هم که به این روند اعتراض میکنی میگن از شما هیچی بما نرسیده!!!!!!!!
    1- این موسسه نماینده ی Idp استرالیا است ولی حق الزحمه اش رو با پول آمریکا میگیره!!!!
    2-بیعانه ای که از شما برای اقدام برای هزینه های دانشگاه های استرالیا میگیره باز هم به دلار آمریکا میگیره!!!!!!
    3- هزینه های اپلیکیشن فی شمارو به نرخ روز حساب میکنه، ولی وقتی بعداز اتمام کار میشینی پای حساب کتاب و تاریخ پرداخت پول رو با نرخ روز حواله در اون تاریخ چک میکنی میبینی حدود200 تومن بالاتر زدند.تازه نرخ حواله سفید. که اگر حواله رو سیاه زده باشند(که شک نکنید سیاه زدند) این عدد میشه 300تومن.
    4-مبلغ 50 دلار بابت هرحواله ازشما کم کردند؛ این درصورتی هست که نرخ حواله 30 دلاره و تازه برخی از صرافی ها هستند که اصلا پولی بابت حواله دریافت نمیکنند.مثل صرافی رستمی.میتونید تماس بگیرید و ازشون سئوال کنید.
    5- موقع تسویه حساب تمامی هزینه های شما به نرخ روزش حساب میشه،بجز بیعانه ای که گذاشتید. اون رو به نرخ روز قراردادتون حساب میکنن!!!!!!!!! یعنی قراردادی که چند بند مالی داره؛ تمام بندها به نرخ دلار روز برای شما محاسبه شده، ولی باقیمانده ی پول شمارو که میخوان بدهند به نرخ روز قرادادتون حسابش میکنند.
    من با مدیر عامل مجموعه صحبت کردم وتمام این مسائلی رو که اینجا گفتم باایشون درمیان گذاشتم. ایشون خیلی آماتور با بنده صحبت کرد و کلا من رو از ادامه ی بحث ناامید کرد. رئیس موسسه ی عظیم ایرسافام که بزرگترین موسسه برگزار کننده آزمون آیلتس درایران هستش و بقول خودشون Idp ایران هستند، انتظار داشت که من باور کنم که ایشون نمیدونن صرافی هایی هستند که اصلا پول جابجایی حواله نمیگیرند. نرخ حواله ی سیاه از سفید پایینتره و از همه مهمتر، نرخ حواله ی استرالیا از نرخ پولش پایینتره !!!!!!!!!!! ایشون نسبت به تمام اینها ابراز بی اطلاعی کردند و گفتند که اصلا اینطور نیست!!!
    جالبه که ایشون بمن میگفتند شما فرض کنید بیعانه ی شما از روز اول اصلا به ریال بوده و اسم دلار اصلا مطرح نبوده. بنده هم در پاسخ گفتم، ایرادی نداره؛ من اینطور فرض میکنم شما هم فرض کنید که پول اپلیکیشن های دانشگاهی من رو به ریال پرداخت کردید، پس بااین حساب باید برای همه ی دانشگاه ها یک رقم ثابت واریز شده باشه. حتی من گفتم که درک میکنم که الان نرخ دلار از روز قرارداد بالاتره و شما متضرر میشید اگه بااین نرخ بامن تسویه کنید، ولی حالا که دارید بیعانه ی من رو با نرخ ثابت اونروز حساب میکنید اقلا تمام اپلیکیشن فی های من رو هم به نرخ ثابت روز قرارداد حساب کنید. که ایشون نپذیرفتند و گفتند ما اینجوری ضرر میکنیم. ازشما بما هیچی نرسیده!! حالا بماند که نرخ روزی هم که حساب کرده بودند حداقل 200 تومان بالاتر بود.
    من به ایشان گفتم تمام موسسات مالی مثل تهران پیمنت و حتی دفاتر وکالتی موقع تسویه حساب پول شمارا به نرخ روز برمیگردانند و شما بهتر ازمن میدونید که من دارم چی میگم و حق با کدوممونه، ولی من از ادامه ی بحث خودداری میکنم چون شما خودتون رو به ندانستن زدید، مابه تفاوت پول هم برای من مبلغ زیادی نمیشه ولی برای شما خیلی زیاده چون این بلا رو دارید سر صدها کلاینت میارید. فقط میخواستم بدونیدکه ما میدونیم که شما چطوری دارید پول کلاینت رو بالا میکشید و فکر نکنید با یه عده احمق طرفید.ومن حتما این تجربه رو با بقیه دوستان به اشتراک میذارم.امیدوارم این تجربه ی من به دردتون بخوره و اشتباه من رو شما تکرار نکنید و روز اول باهاشون طی کنید که اولا اپلیکیشن فی هاتون رو خودتون پرداخت میکنید.ثانیا پولی هم قرار باشه پس بگیرید به نرخ روز پس میگیرید.ثالثا، اگر برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا دارن براتون اقدام میکنند دلیلی نداره که هزینه رو به دلار آمریکا پرداخت کنید.موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)