صفحه 172 از 190 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط marcusmaxentus نمایش پست ها
    من هم طبق همین قانون مدرکمو همین امروز آزاد کردم گواهی اصلی پایان تحصیلات رو گرفتم
    میشه راهنمایی کنید بگید به کی و کجاها مراجعه کردید اسم های کارمند ها رو بگید منم برم پیش همون ها کلا توی وزارت بهداشت چرخیدم همه انکار میکنند در صورتی که توی همین سایت خیلی هستن از وزارت بهداشت فارغ شدن و مردکشون رو گرفتن با وجود داشتن معافیت تحصیلی ارشد و نرفتن سربازی اگر میگفتن پیش کیا رفتن مشکل ماهم حل میشد

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaafiat نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید بگید به کی و کجاها مراجعه کردید اسم های کارمند ها رو بگید منم برم پیش همون ها کلا توی وزارت بهداشت چرخیدم همه انکار میکنند در صورتی که توی همین سایت خیلی هستن از وزارت بهداشت فارغ شدن و مردکشون رو گرفتن با وجود داشتن معافیت تحصیلی ارشد و نرفتن سربازی اگر میگفتن پیش کیا رفتن مشکل ماهم حل میشد
    والا دقیقشو نمیدونم ولی بهم گفتن باید معافیت تحصیلی بیاری یعنی بدون کارت پایان خدمتم میشه قانون جدیده
    راهش ثبت نام تو یه دانشگاه صوری هست اونم تو مدرک بالاتر بعد ثبت نام گواهی اشتغال به تحصیل رو برای اداره دانش آموختگان دانشگاهی که میخوای مدرکو بگیری میزنن که توش عطف به نامه شماره فلان نظام وظیفه نوشته شده باشه بعد نامه رو بهشون میدی بعلاوه یک قطعه عکس در عرض چند دقیقه اگه دانشنامت آماده باشه بهت تحویل میدن

Junior Member

سلام من لیسانسم رو وزارت علوم خوندم و ارشد وزارت بهداشت حالا به من میگن چون از مدر لیسانست 2 سال گذشته نمی تونی کاریابی ثبت نام کنی از طرف دیگه چون دانشگاه ارشدت وزارت علوم نیست نمیشه گفت بعد از فارغ تحصیلی ارشد اقدام کن
    مسخره نیست وافعا ؟
    ینی کسی که ارشد بهداشت قبول میشه حتی قبل از 6 ماه هم چون الان دانشجو هست نمیتونه ....
    برای گرفتن ریز نمرات چطور تون که ان شالله مشکلی نخوتهم داشت ؟
    لیسانسم زیست شناسی سلولی . ارشذم ژنتیک انسانی هست که طرح اجباری نداره
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoha1370 نمایش پست ها
    سلام من لیسانسم رو وزارت علوم خوندم و ارشد وزارت بهداشت حالا به من میگن چون از مدر لیسانست 2 سال گذشته نمی تونی کاریابی ثبت نام کنی از طرف دیگه چون دانشگاه ارشدت وزارت علوم نیست نمیشه گفت بعد از فارغ تحصیلی ارشد اقدام کن
    مسخره نیست وافعا ؟
    ینی کسی که ارشد بهداشت قبول میشه حتی قبل از 6 ماه هم چون الان دانشجو هست نمیتونه ....
    برای گرفتن ریز نمرات چطور تون که ان شالله مشکلی نخوتهم داشت ؟
    لیسانسم زیست شناسی سلولی . ارشذم ژنتیک انسانی هست که طرح اجباری نداره
    ممنون
    سلام
    متاسفانه با شرایط موجود برای گرفتن مدرک ارشدتون باید حتماً کارت پایان خدمت داشته باشید. که در حقیقت تخلف وزارت بهداشت از قانون هم محسوب میشه. ما داریم این مسئله رو پیگیری میکنیم. لطفاً به دوستانتون هم اطلاع بدید.
    اگه میتونید شماره تماس و ایمیلتون رو برای من ارسال کنید تا در ارتباط باشیم

Junior Member

سلام من الان دانشجوی روزانه سال دوم فوق لیسانس شهیدبهشتیم. تمام دروس تئوریمو تو دو ترم اول پاس کردم,تزم مونده فقط.
    لیسانس شبانه دانشگاه مازندران بودم.سربازی ام نرفتم.واسه فوق می خوام اقدام کنم,نروژ و بلژیک.
    1- چون لیسانسم شبانه بوده و تمومو شده بم ریز نمرات رسمی برای admision میدن ؟
    2- راهی هست واسه گرفتن ریزنمرات فوق طوری که دانشگاهای خارج قبول کنند؟چون نمرات فوقم خیلی خوبه و خیلی کمک میکنه واسه قبولی
    3- آیا به اضافه ریزنمرات فوق,گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه شهیدبهشتی ترجمه شده هم باید واسشون بفرستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University Of Mashhad - Software Engineering

دوستان سلام
    به مشکل عجیبی برخورد کردم و دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم!
    بنده دوره کاردانی رو سال 91 تموم کردم و بعد اون هم دوره لیسانس رو تموم کردم و رفتم سربازی وکارت پایان خدمت گرفتم !

دانشگاه مقطع لیسانس در یک روز تمامی مدارکی که لازم داشتم رو رو در اختیارم گذاشت ولی دانشگاه مقطع کاردانی با اینکه کارت پایان خدمت دارم از دادن دانشنامه ، ریز نمرات و مدرک دیپلم امتناع میکنه و میگن مدرک کاردانی هنوز آماده نشده بعد از 5 سال ، و میگن ریز نمرات و مدرک دیپلم رو هم فقط زمانی میدیم که مدرک کاردانی رو بدیم ، حالا من چیکار کنم؟؟ اینم بگم هیچ مشکلی از جانب من نیست ( نه وام داشتم و نه سابقه مشکل دار و کارت پایان خدمت هم دارم) ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra651 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه از روزی که نامه عدم کاریابی رو میگیریم برای آزادسازی مدرک حدودا چند روز زمان میبره تا اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات رو دانشگاه تحویل بده که بتونیم برای ترجمه توی سایت وزرات علوم آپلود کنیم؟
    دانشگاه اصفهان
    سلام، من از دانشگاه خودم پرسیدم، گفتن یک ماه

سلام، دوست من دانشنامه ش رو از دانشگاه تهران گرفت ولی متاسفانه حواسش نبود و بد جا گذاشته بود و یه لیوان آب ریخت روش و بعد خشک شدن هم خیلی شکل ناجوری پیدا کرده. میشه درخواست دانشنامه دوباره داد ؟ پول هم حاضره هر چقدر میشه بده به دانشگاه که بهش دانشنامه جدید بدن، شدنی هست یا باید با همین بسازه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام دوستان
    من تجربه آزادسازی مدارکم و توضیح میدم امیدوارم به درد کسی بخوره
    من از اول لیسانس واسم بیمه رد شده بود و کار میکردم، دوره لیسانس و فوقم روزانه بود تو دانشگاه فردوسی. دانشگاه ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی بهم میداد بدون هیچ مشکلی.
    برای گرفتن پذیرش از دانشگاهم تو کانادا باید مدرک رسمی میفرستادم. پس مجبور شدم که مدارکم و بخرم
    چون دوره روزانه بودم سابقه کارم حساب نشد! یعنی 4 سال کار و بیمه بعد از لیسانسم برای لیسانسم حساب نشد چون فوق و روزانه خوندم! فقط 6 ماه بین لیسانس و فوق و 6 ماه بعد از فوقم حساب شد که هر دوی اونارم فقط از لیسانسم کم کردن! در مجموع حدود 9 تومن ازم گرفتن و گفتن دانشنامه 1 ماه دیگه حاضر میشه. من اصلا خود دانشنامه رو نمیخواستم. دانشگاه همون ریز نمرات انگلیسی و گواهی پایان دوره انگلیسی ولی رسمی دانشگاه فردوسی و قبول داشت.
    بعدش بهم گفتن مدرک رسمی بدون معافیت تحصیلی نمیدیم، حتی اگر خریده باشی. نامه پذیرش conditional هم قبول نمیکنیم. توقع دارن با مدارک غیر رسمیشون، دانشگاه کانادا پذیرش Unconditional بده!! کلی باهاشون صحبت کردم، شرایط و توضیح دادم تا اینکه رییس اداره فارغ التحصیلان قبول کرد بهم مدرک رسمی انگلیسی بده و با همون هم پذیرش Unconditional گرفتم. سازمان امور دانشجویان تازه با این مدرک قبول میکنه که شما پذیرش گرفتی!
    در کل پیشنهاد من:
    اگر قصد رفتن دارین به هیچ وجه روزانه نخونین تا حداقل از تخفیف شاگرد اولی استفاده کنین
    اگر همراه درس کار میکنین که دیگه اصلا روزانه نخونین مخصوصا فوق لیسانس
    اگر احتمال گرفتن پذیرشتون بالاست، تو قرجه تحصیلیتون مدرک و آزاد کنین تا یک ماه منتظر صدور دانشنامه نباشین. (صدور دانشنامه برای دانشجویان عرب دانشگاه فردوسی دو هفته طول میکشه و برای ما یک ماه!!!، پس اگر اصرار کنید روی پوشه مدارکتون مینویسن فوری و دوهفته ای صادر میشه)

Junior Member

سلام دوستان من لیسانسم غیرانتفاعی خوندم و ارشد دانشگاه دولتی و رزانه. سربازی هم رفتم امروز رفتم ریزنمرات کارشناسی بگیرم. بهم ندادن گفتن ما فقط یکبار صادر کردیم که فرستادیم به دانشگاه ارشد دیگم صادر نمیکنیم. هرچی گفتم برای ترجمه و ... میخوان اصلا متوجه نمیشدن. الان نمیدونم چیکار کنم. دانشگاه ارشدم ریزنمرات کارشناسی بهم میده؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)