صفحه 137 از 164 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    دوستان
    این قانون جدید شامل حال کسانی که برای دیدن فرزندشون می خوان بیان امریکا هم میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryambahrami نمایش پست ها
    من هم همين سوال رو دارم. كسي ميدونه ايا تغييري ايجاد ميشه؟ پدر مادر من نوامبر وقت سفارت دارند ������

طبق چیزی که کاخ سفید منتشر کرده، هیچ نوع ویزای دیگه ای به جز F و M و J صادر نخواهد شد! یعنی پدر مادر ها (که ویزای B1/B2 بودند) هم نمی تونن ویزا بگیرن دیگه!

ولی خیلی نا امید نباشید. به زودی دادگاه های فدرال به خاطر شکایت افراد و سازمان ها دوباره این قانون رو از دور خارج خواهند کرد. البته این فقط یه پیش بینی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    نامه ی waiver دیگه یعنی چی؟
    waive کردن دست خود آفیسر هستش نه شما
    ممنون از پاسخ شما من هم می ونم waive کردن دست آفیسر هست ولی وکلا پیشهاد می دهند درخواست برای waive کردن رو با خودشون داشته باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_mech نمایش پست ها
    طبق چیزی که کاخ سفید منتشر کرده، هیچ نوع ویزای دیگه ای به جز F و M و J صادر نخواهد شد! یعنی پدر مادر ها (که ویزای B1/B2 بودند) هم نمی تونن ویزا بگیرن دیگه!

ولی خیلی نا امید نباشید. به زودی دادگاه های فدرال به خاطر شکایت افراد و سازمان ها دوباره این قانون رو از دور خارج خواهند کرد. البته این فقط یه پیش بینی هست.

ولی هنوز طبق چیزی که من از وبسایت کاخ سفید خوندم ، پدر مادر جز استثناها هستند یعنی نوشته به طور کلی نمیدیم ولی کیس والدین موردی بررسی می شود. ولی در واقعیت نمیدونم چه جوری میشه اوضاع

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli__2017 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما من هم می ونم waive کردن دست آفیسر هست ولی وکلا پیشهاد می دهند درخواست برای waive کردن رو با خودشون داشته باشن.
    فکر کنم تو همون دعوتنامه بشه چند تا جمله راجع به این موضوع اضافه کرد.

Junior Member

من پدر و مادرم مارچ ۲۰۱۶ رفته بودن سفارت و کلیرنس خوردن و همین هفته پیش که ایمیل زدم پی گیری کنم گفتن مامانم میتونه بیاد ویزاشو بگیره ولی من هنوزم با شماره DS-160چک می کنم زده کلیر نشده از طرفی توی ایمیل گفته شده :

Prior to submitting any document via EMPOST, they must first sign-in and re-register at http://usvisa-info.com/.

کسی اطلاع داره این ثبت نام مجدد چه معنی میده؟ ممنون میشم اگرکسی اطلاعی در این زمینه داره بتونه راهنمایی کنه که چی کار باید انجام بدم

Junior Member

پدر و مادر منم از سپتامبر سال گذشته ، یعنی یکساله که منتظر کلیرنس هستن ، نمیتونم براشون دیگه چک کنم ، برا همین فقط ایمیل میزنم ، یکماهه پیش گفتن ویزای مادرم حاضره اما پدرم هنوز منتظره ، گفتن اگه میخان باهم بیان فعلا کاری نکنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Melina22 نمایش پست ها
    پدر و مادر منم از سپتامبر سال گذشته ، یعنی یکساله که منتظر کلیرنس هستن ، نمیتونم براشون دیگه چک کنم ، برا همین فقط ایمیل میزنم ، یکماهه پیش گفتن ویزای مادرم حاضره اما پدرم هنوز منتظره ، گفتن اگه میخان باهم بیان فعلا کاری نکنیم
    ما می خواهیم برای مامانم رو بگیریم ولی نمیدونم قبل اینکه ببرن پست تحویل بدن باید چی کار کنن منظورشون از ثبت نام مجدد در سایت مبهمه برام

بچه ها سلام. من براي مادرم ١٢ اكتبر وقت سفارت گرفتم. مامانم دفعه سوم هست كه ميخواد بياد و هر دوبار قبلي بهش كليرنس خورد. به نظرتون بي فايدس سفارت رفتن؟ به نظرتون چرا اين دفعه مثه دفعه هاي قبلي سر و صدا نشد و هيچكي اعتراض نكرد؟

Junior Member

سلام دوستان،

من میخوام واسه خودم وقت بگیرم از سفارت دانشجوی کانادام میخوام تعطیلات برم پدر و مادرم رو ببینم میشه راهنماییم کنین جند تا سوال داشتم:
    اگه فرم درخواستم رو تاریخی که میخوام یکساله بزنم و بعد تو نامه انگیزه سفرمم بعدش توضیح بدم که میخوام تعطیلات که میشه برم والدینم رو ببینم که هر دفه واسه بازدید اقدام نکم مشکلی داره؟ ینی روی عدد تاریخ ورود و خروج مسافرت حساسن؟
    بعد اینکه یه قسمتی هست واسه اینکه میگه فبلا کسی براتون برای مهاجرت اقدام کرده؟ من مادرم که برنده لاتری هستش اسم منم نوشت تو فرمش ولی دیگه بعدش ادامه ندادم اینارم بنویم لازمه تو DS 160؟

ممنونم دوستان

Junior Member

دوستان من نمی تونم اون پستی رو که مدارک لازم باری مصاحبه سفارت پدر و مادر رو گذاشته، پیدا کنم. ممنون می شم اگه کسی بتونه اینجا بذارتش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)