صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmadadi نمایش پست ها
    خوب اگر اين رو گفتن يعنى اپروو شدن و هیچ مشكلى نيست. احتمال داره اشتباهى اون ايميل اومده باشه چون فقط در صورتى كه شما اپروو شده باشى پست پاسپورت رو ازتون مى گيره چون همراه پاسپورت بايد يك فرم تاييد ويزا كه همون courier receipt هست رو از تو حساب كاربرى كه باهاش وقت گرفتين پرينت كنيد و همراه پاسپورت به سفارت بفرستيد كه احتمالا" اين كارو پست براتون انجام داده.

They printed the courier receipt and have it to the post office. we received the email the day after the passport was delivered to the embassy by the courier.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    من نمی دونم چرا دوستان اطلاعات غلط میدن سفارت ارمنستان اصلا برگه رنگی نداره که معنی داشته باشه برای من و همسرم هم این ایمیل اومده و یه دد لاین داره باید جواب ایمیل رو بدن این پروسه جدید اف بی ای چک هست باید جواب ایمیل رو بدن و توی سایت کیس نامبر رو چک کنن که وضعیتشون الان چطوریه

Did you receive the email after you sent the passport? How long have you been waiting ? Did they tell your spouse he is approved without the clearance?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط employee نمایش پست ها
    Did you receive the email after you sent the passport? How long have you been waiting ? Did they tell your spouse he is approved without the clearance?
    ما روز مصاحبه هر دوتامون اف بی ای چک بهمون خورد و گفتن باید برین توی سایت چک کنید کیس نامبر رو. 2 روز بعد دقیقن همین ایمیل برامون ارسال شد که جواب دادیم ایمیل رو. و ومنتظر کلیر هستیم
    شما پاس پورت رو فرستادید؟ کیس نامبر رو وقتی چک می کنید چی میزنه؟

Junior Member

ما روز مصاحبه هر دوتامون اف بی ای چک بهمون خورد و گفتن باید برین توی سایت چک کنید کیس نامبر رو. 2 روز بعد دقیقن همین ایمیل برامون ارسال شد که جواب دادیم ایمیل رو. و ومنتظر کلیر هستیم
    شما پاس پورت رو فرستادید؟ کیس نامبر رو وقتی چک می کنید چی میزنه؟
    Thanks for the response,
    They told my parents that they can get the visa right now (without clearance), they didn't give them any case number. The just told them to send the passport if they wanna travel back. We decided that it would be better they stay there. We went to the website and printed the courier receipt. In the courier website, it says the passport was delivered on Thursday morning . We received the email on Friday afternoon their time. In their account (both of tgem are on one account), it just shows send more document (it was showing the same when I wanted to print the courier receipt)That is why I don't understand and it seems confusing to me. .

Junior Member

سلام،

من حدوداً 4 سال پیش فازغ التحصیل شدم (ارشد) و الان برای دکتری پذیرش دارم. تو این مدت کار نکردم و مشغول کارای اپلای و مقاله و ... بودم. تو این مدت هم تو هر سال حداقل یه مقاله خوب پذیرش شده دارم. این گپ رو چجوری توجیه کنم؟ اینکه داشتم رو ریسرچ خودم کار میکردم منطقی نیست؟! هفته بعد ایروان مصاحبه دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط employee نمایش پست ها
    Thanks for the response,
    They told my parents that they can get the visa right now (without clearance), they didn't give them any case number. The just told them to send the passport if they wanna travel back. We decided that it would be better they stay there. We went to the website and printed the courier receipt. In the courier website, it says the passport was delivered on Thursday morning . We received the email on Friday afternoon their time. In their account (both of tgem are on one account), it just shows send more document (it was showing the same when I wanted to print the courier receipt)That is why I don't understand and it seems confusing to me. .
    دوست عزیز شما جواب ایمیل رو دادین؟ ویزا رو گرفتن؟ من و همسرم جواب سوال ها رو فرستادیم فقط برای همسرم ایمیل اومده که دریافت کردیم ایمیل رو در صورتی که 2 تامون توی یه روز زدیم و هنوزجواب برای من نیومده که ایمیل رو دریافت کردیم

Junior Member

دوست عزیز شما جواب ایمیل رو دادین؟ ویزا رو گرفتن؟ من و همسرم جواب سوال ها رو فرستادیم فقط برای همسرم ایمیل اومده که دریافت کردیم ایمیل رو در صورتی که 2 تامون توی یه روز زدیم و هنوزجواب برای من نیومده که ایمیل رو دریافت کردیم
    سلام، راستش من مادر و پدرم هر دو با هم تحت عنوان ١ account بودن. ايميلى كه من گرفتم فقط اسم پدرم رو تو تايتل داشت ولى من جواب رو واسه هر دو نوشتن. و ايميل گرفتم كه دريافت كرديم و شماره رو چك كنين تو سايت !
    شما پاسپورت رو فرستادين ؟ اصلا امكان فرستادن پاسپورت در صورتيكه ويزا آماده نباشه وجود داره ؟

Junior Member

سلام, من ۱۸ اکتبر وقت مصاحبه داشتم و اصلا فکر نمیکردم قبول بشم و بیشتر تفریحی امدم ارمنستان.
    شرایط من این بود که خواهرم گیرین کارت داره (ازدواج), سربازی هم نرفتم, ۳ بار هم از دوبی رد شدم. برای فوق پذیرش داشتم و بخاطره معادل بالا تونستم ۲۵۰۰ دلار بورس بگیرم که اصلا فکر نمیکردم مهم باشه.(من ریسرچ نرفتم)
    در طول مصاحبه چند سوال مهم بود که به دلیل جواب منطقی فکر کنم بهم ویزا داد.

-چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟
    --چون دانشگاه خوبیه و state university و رنکش در جهان ۳۰۰ و از این دانشگاه بورس شدم. بعد خودش گفت "for sure it is"
    -کی قراره پول تحصیل رو بده؟
    --پدرم
    -چی کار میکنه و چند وقت این کارو میکنه ؟
    --درباره ی کارش توضیح دادم و گفتم "over 20 years" به نظرم میخواست مطمئن بشه که پدرم کار با ثباتی داره.
    -سربازی رفتی ؟
    --نه
    -چرا؟
    --چون موقعیتشو نداشتم و به نظرم کار منطقی نمیاد الان برم سربازی
    -موقعیتشو نداشتی یا نمیخاستی بری؟ اینو با خنده گفت
    --گفتم نه واقعا موقعیتشو نداشتم چون داشتم درس میخوندم و به نظرم کار منطقی نیست توی سن ۱۸ سالگی درسمو ول کنم تا ۲۰ سالگی برم سربازی و مهم ترین سالهای زندگیمو از دست بدم وقتی که ۲ سال دیگه میتونم بخرمش.
    بعدش درباره ی خواهرم سوال کرد که اونجاست و منم فقط گفتم اره (توضیح اضافه ندادم) و خودش پرسید چی کار میکنه و منم فقط گفتم بیمارستان کار میکنه(اصلا سعی نکردم توجهش کنم و جوابم همه کوتاه بود)
    چند نکته ی دیگه هم که به نظرم رسید از لحاظ روانشناسی شاید کمک کنه یکی اینکه اینا سر سوالای مهم تو چشات زل میزنن که تو همینطوری حرف بزنی و شروع کنی به چرت و پرت گفتن. باید هواست باشه که اصلا هول نکنی و جوابایی که تمرین کردی رو بگی و بعدش سکوت کنی. و نکته ی دیگه اینه که تو چشاشون مستقیم نگاه کنی و مواقع حساس دیوار یا پایینو نگاه نکنین چون فکر میکنن یه چیزی رو داری مخفی میکنی. و اینکه صاف وایسی و به سکوی انجا لم ندی که بفهمن اعتماد بنفس داری.
    جالب تر برام این بود که به من حتی FBI check هم نخورد و یه برگه سفید دادن که دو روز دیگه visa آمادست و همونجا passo گرفت ازم.
    امیدوارم همه موافق باشین و اصلا امیدتون رو از دست ندین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin920 نمایش پست ها
    سلام, من ۱۸ اکتبر وقت مصاحبه داشتم و اصلا فکر نمیکردم قبول بشم و بیشتر تفریحی امدم ارمنستان.
    شرایط من این بود که خواهرم گیرین کارت داره (ازدواج), سربازی هم نرفتم, ۳ بار هم از دوبی رد شدم. برای فوق پذیرش داشتم و بخاطره معادل بالا تونستم ۲۵۰۰ دلار بورس بگیرم که اصلا فکر نمیکردم مهم باشه.(من ریسرچ نرفتم)
    در طول مصاحبه چند سوال مهم بود که به دلیل جواب منطقی فکر کنم بهم ویزا داد.

-چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟
    --چون دانشگاه خوبیه و state university و رنکش در جهان ۳۰۰ و از این دانشگاه بورس شدم. بعد خودش گفت "for sure it is"
    -کی قراره پول تحصیل رو بده؟
    --پدرم
    -چی کار میکنه و چند وقت این کارو میکنه ؟
    --درباره ی کارش توضیح دادم و گفتم "over 20 years" به نظرم میخواست مطمئن بشه که پدرم کار با ثباتی داره.
    -سربازی رفتی ؟
    --نه
    -چرا؟
    --چون موقعیتشو نداشتم و به نظرم کار منطقی نمیاد الان برم سربازی
    -موقعیتشو نداشتی یا نمیخاستی بری؟ اینو با خنده گفت
    --گفتم نه واقعا موقعیتشو نداشتم چون داشتم درس میخوندم و به نظرم کار منطقی نیست توی سن ۱۸ سالگی درسمو ول کنم تا ۲۰ سالگی برم سربازی و مهم ترین سالهای زندگیمو از دست بدم وقتی که ۲ سال دیگه میتونم بخرمش.
    بعدش درباره ی خواهرم سوال کرد که اونجاست و منم فقط گفتم اره (توضیح اضافه ندادم) و خودش پرسید چی کار میکنه و منم فقط گفتم بیمارستان کار میکنه(اصلا سعی نکردم توجهش کنم و جوابم همه کوتاه بود)
    چند نکته ی دیگه هم که به نظرم رسید از لحاظ روانشناسی شاید کمک کنه یکی اینکه اینا سر سوالای مهم تو چشات زل میزنن که تو همینطوری حرف بزنی و شروع کنی به چرت و پرت گفتن. باید هواست باشه که اصلا هول نکنی و جوابایی که تمرین کردی رو بگی و بعدش سکوت کنی. و نکته ی دیگه اینه که تو چشاشون مستقیم نگاه کنی و مواقع حساس دیوار یا پایینو نگاه نکنین چون فکر میکنن یه چیزی رو داری مخفی میکنی. و اینکه صاف وایسی و به سکوی انجا لم ندی که بفهمن اعتماد بنفس داری.
    جالب تر برام این بود که به من حتی FBI check هم نخورد و یه برگه سفید دادن که دو روز دیگه visa آمادست و همونجا passo گرفت ازم.
    امیدوارم همه موافق باشین و اصلا امیدتون رو از دست ندین.
    فکر کنم 18 اکتبر در کل روز خوبی بود. 90 درصد گرفتن ویزا هارو. من هم در جا گرفتم، صحبت های این دوستمون خوب بود چیز خاصی ندارم بهش اضافه کنم.
    فقط اینکه برای ویزاهای تحصیلی داشتن فاند یا ریسرچ پلن لزوماً نکته مثبتی نیست، اگه مصاحبه خوب و منطقی ای داشته باشید و تمام مدارک لازم برای اثبات صحبت هاتون داشته باشید فرقی نمی کنه سلف فاند باشید (مثل من) یا فول فاند یا هرچی . فقط اینکه دروغ نباید بگید چه موقع فرم پر کردن چه زمان مصاحبه.
    موفق باشید

سلام من شیوا هستم....من i20 دارم و ۶اذر وقت سفارت دارم و میشه کمکم کنید در مورد سوال ها و نحوه برخورد و مدارک لازم؟؟ من ۱۸ سالم هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)