صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

سلام
    من هم فقط یک ددلاین 31 آگوست برای اپلای پیدا کردم.
    ممنون میشم اگه دوستان راجب ددلاین اپلای ترم دوم این دانشگاه اطلاعاتی دارند اعلام کنند.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یک سوال.
    ددلاین دانشگاه ANU کی هست؟
    من چیزی پیدا نمیکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhbanazadeh نمایش پست ها
    سلام
    من هم فقط یک ددلاین 31 آگوست برای اپلای پیدا کردم.
    ممنون میشم اگه دوستان راجب ددلاین اپلای ترم دوم این دانشگاه اطلاعاتی دارند اعلام کنند.
    ممنون
    سلام،
    دوستان عزیز، اپلیکیشن برای PhD در ANU در تمام سال باز هست، ولی تا جایی که میدونم برای اسکولارشیپ همیشه 31 آگوست هست، مگر اینکه استاد از گرنت خودش بخواد بده.
    در هر صورت مهمترین چیز اینه که شما اول استاد موردنظر خودتون رو پیدا کنین و موافقت ازش بگیرین (این لینک رو بخونید: http://www.anu.edu.au/study/apply/an...l-applications). هر وقت استادی به شما جواب داد و موافقت کرد که ساپورتتون کنه، خودش راهنمایی میکنه که چه زمانی و چطور اپلای کنین. بدیهی هست که اگه نزدیکتر به زمان ۳۱ آگوست تماس بگیرین، احتمال پاسخ دادن استادا بیشتر هست، ولی گاهی خود استادا هم گرنت دارن، پس احتمال اونم هست که وسط سال هم جواب بدن (کلا همونطور که احتمالا میدونین، خیلی شانسیه که اون موقع اون استاد دنبال دانشجو هست یا خیر...)
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من واسه این دانشگاه اپلای کردم و چند هفته پیش یه آفر بدون اسکالرشیپ فرستادن
    چند روز پیش هم ایمیله پایینو فرستادن و فهمیدم که تو لیست رزرو برای اسکالرشیپ تو این دانشگاه هستم.

I am writing to clarify/correct our previous email. Although currently you have not been allocated a scholarship from the CECS August International Scholarships round your application was ranked highly and has been placed on our reserve scholarship list.
    We are finalising scholarship allocation as quickly as possible, however it may take some time before successful applicants accept/decline their offers. At this stage you will be sent an offer of admission only.
    We will be in touch once we have further information on the initial acceptance of scholarships and whether you have been allocated a scholarship.
    Kind regards

میخوواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم چقدر طول میکشه جواب نهایی بیاد و چقدر شانس دارم و اون آفری که برام فرستاده شده رو باید اکسپت کنم یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام آقا ebi، به سلامتی. آقا ebi منم اپلای کرده بودم قبل از AUGUST 2017 ولی هنوز نتیجه اش نیومده. شما کی اپلای کرده بودید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی- علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi_123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من واسه این دانشگاه اپلای کردم و چند هفته پیش یه آفر بدون اسکالرشیپ فرستادن
    چند روز پیش هم ایمیله پایینو فرستادن و فهمیدم که تو لیست رزرو برای اسکالرشیپ تو این دانشگاه هستم.

I am writing to clarify/correct our previous email. Although currently you have not been allocated a scholarship from the CECS August International Scholarships round your application was ranked highly and has been placed on our reserve scholarship list.
    We are finalising scholarship allocation as quickly as possible, however it may take some time before successful applicants accept/decline their offers. At this stage you will be sent an offer of admission only.
    We will be in touch once we have further information on the initial acceptance of scholarships and whether you have been allocated a scholarship.
    Kind regards

میخوواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم چقدر طول میکشه جواب نهایی بیاد و چقدر شانس دارم و اون آفری که برام فرستاده شده رو باید اکسپت کنم یا نه

نمی‌دونم تا الان جوابی گرفتید یا نه , ولی معمولا اواسط دسامبر نتایج نهایی رو اعلام می‌کنند . ایمیل بالایی نشونه خوبیه ولی باید صبر کنید تا نامه رسمی رو بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    سلام آقا ebi، به سلامتی. آقا ebi منم اپلای کرده بودم قبل از AUGUST 2017 ولی هنوز نتیجه اش نیومده. شما کی اپلای کرده بودید؟
    سلام
    منم همون آگوست اپلای کردم
    ادمیشن هم نیومد براتون؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezare نمایش پست ها
    نمی‌دونم تا الان جوابی گرفتید یا نه , ولی معمولا اواسط دسامبر نتایج نهایی رو اعلام می‌کنند . ایمیل بالایی نشونه خوبیه ولی باید صبر کنید تا نامه رسمی رو بگیرید
    هنوز چیزی رو اعلام نکردن
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi_123 نمایش پست ها
    هنوز چیزی رو اعلام نکردن
    ممنون از پاسختون
    آقا ebi شما چه رشته ای هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    آقا ebi شما چه رشته ای هستید؟
    computer science

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام به همه دوستان عزیز

کسی اطلاع داره که چرا هنوز نتایج اپلای به دانشکده مهندسی ANU نیومده؟کسی میدونه کی میاد؟
    ممنون از همگی