صفحه 1186 از 1402 نخستنخست ... 1866861086113611761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119311941195119612361286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,851 تا 11,860 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام

من برای آموزشی 1 دی ثبت نام کردم
    خرداد ماه برگه معاینه و واکسیناسیون و انجام دادم که سالم بودم
    فقط بد شناسی من 18 مرداد عمل فتق ناف انجام دادم یعنی دقیقا بعد از معاینه پزشکی

به نظرتون الان چیکار کنم؟ موقعی که رفتم آموزشی بهشون بگم که بعد معاینه من عمل فتق انجام دادم یا؟ اصلا نمی دونم چیکار کنم؟/

سلام.

دوستان یه سوال برام پیش اومده: آیا برای انجام پروژه نیاز به حضور تمام‌وقت هستش؟ من شنیدم این موضوع قبل از تعریف پروژه با توافق تعیین میشه.
    Sure, things will go well, I believe

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.

دوستان یه سوال برام پیش اومده: آیا برای انجام پروژه نیاز به حضور تمام‌وقت هستش؟ من شنیدم این موضوع قبل از تعریف پروژه با توافق تعیین میشه.
    با سلام

حضور و یا عدم حضور کاملا بستگی به سازمانتون و توافق اولیه در زمان تعریف پروژه بستگی دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

حضور و یا عدم حضور کاملا بستگی به سازمانتون و توافق اولیه در زمان تعریف پروژه بستگی دارد.
    ممنون. یعنی آیا این عدم حضور ثبت و نوشته میشه؟ یا نه توافق شفاهی هستش؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

سلام دوستان . ی سوال داشتم در مورد امتیاز کتاب . ما دانشجو ها معمولا خب نمی تونیم ی ناشر خوب رو قانع کنیم که کتابی تخصصی رو چاپ کنه .. ولی خوب انتشاراتی هستند که با گرفتن پول کتابو چاپ می کنن در تیراژ محدود (مثلا 30 تایی) ... سوالم اینه که ایا این کتابها که در انتشارات پولی هستند... معتبر اند یا نه ؟ میشه امیدوار بود برای امتیاز ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    سلام

من برای آموزشی 1 دی ثبت نام کردم
    خرداد ماه برگه معاینه و واکسیناسیون و انجام دادم که سالم بودم
    فقط بد شناسی من 18 مرداد عمل فتق ناف انجام دادم یعنی دقیقا بعد از معاینه پزشکی

به نظرتون الان چیکار کنم؟ موقعی که رفتم آموزشی بهشون بگم که بعد معاینه من عمل فتق انجام دادم یا؟ اصلا نمی دونم چیکار کنم؟/
    سلام نگران نباشید اگر تا اون موقعه نتوستید معاف از رزم بشید می تونید اولین روز با فرمانده صحبت کنید. می فرستتون ب ی بیمارستان ارتش . با گرفتن نامه از بیمارستان. معاف از رزم میشین....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    ممنون. یعنی آیا این عدم حضور ثبت و نوشته میشه؟ یا نه توافق شفاهی هستش؟
    به نظر پیش فرض توافق اینه که شما حضور نداشته باشید مگر وقتی واقعا برای پیشبرد پروژه احساس نیاز بشه که با ماهی یکبار حضور حل میشه. چون طبق قانون اگر ازشما حضور بخواهند می بایست مسکن و تغذیه شما رو تامین کنند(متن آیین نامه) که این کار رو نمی کنند. بنابراین اصلا همچین بحثی رو مطرح هم نکنین بهتره و کار خودتون رو بکنید. اجباری در کار نیست.

Junior Member

دوستان به نظرتون کسی که امتیازش بین 120 تا 130 بشه احتمال گرفتن پروژه جایگزین داره؟
    کسی تا حالا این شرایطو داشته که با امتیاز کمتر پروژه گرفته باشه؟
    خیلی استرس دارم ممنون میشم بگید

Junior Member

سلام دوستان

از دوستانی که با نحوه تخمین امتیاز آشنا هستند، تقاضا دارم در نخمین امتیازم من رو راهنماییی کنند؛ چون با مطالعه جدول تعیین امتیاز موفق به محاسبه آن نشدم.

در ضمن من دانشجوی ترم سوم ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. آیا در زمان دانشجوییم امکان ارسال رزومه رو دارم. چون تو پروفایلم در سامانه ثریا این لینک برام فعال نیس

رزومه من:

1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد

2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95

5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

ممنون میشم دوستانی که می توانند امتیاز من رو تخمین بزنند

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    با سلام من 10 روز هست که مدارکم را تحویل دادم. می خواستم بدونم در کل چقدر طول میکشه؟

شما چند روز است که مدارکتون را تحویل دادید؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    من هم دو هفته ای هست که تحویل دادم. فکر میکنم در یک هفته هر دو مدارک تحویل داده باشیم. احتمالا کارت پایان خدمت هم در یک زمان برای ما صادر و ارسال شود. طبق گفته خودشان که دو ماه طول میکشد. اما من دیدم بعضی از دوستان کمتر و بیشتر از این مدت زمان برده. هر وقت کار به دستم رسید در همین پیج زمان طول کشیده را خبررسانی میکنم. شما هم خبر دهید ببینیم چقدر طول میکشد.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)