صفحه 30 از 35 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان...من میخوام برای ایلتس سلف استادی کنم..منابع و مطالبی که تقریبا تا اینجای تاپیک گفته شده به صورت زیر خلاصه کردم:

برای وکب:

504(کل کتاب همراه با فایل صوتی خوانده شود)

400 واژه پر کابرد

1100

Barron's essential words for toffle

کتاب تصویری اکسفورد
    .................................................. ................................

برای گرامر:

grammar in use intermediate

enlish sentence struture

.................................................. ........................................

بری لسینینگ:

tactics for listening

تماشای فیلم با زیر نویس انگلیسی-تماشای سریال(سریال ظاهرا بهتره چون دیالوگ های تکراری بیشتری داره)-گوش دادن به موزیک انگلیسی

effortless
    .................................................. ...........................................

برای اسپیکینگ:

نوت فول

impact value

سراغ سایت ها رفته و چت و صحبت با پارتنر
    .................................................. ........................................

برای ریدینگ:

delta

active skill for reading intru,1,2,3,4
    .................................................. .....................................

برای رایتینگ

بارونز

زیاد باید بنویسیم.

.................................................. .....................................

برای رایتینگ، بارونز دقیقا چه کتابی هست؟ میتونین اسم کاملشو بنویسین؟

از این همه منابع میتونین خودتون بعضیا رو حذف کنین و بگین از کدوما شروع کنم؟(پیشنهاد خودتون رو بگید)....من خودم به واسطه نوشتن دو تا مقاله خارجی رایتینگ تخصصیم بد نیست...زبان عمومی متوسطی رو به بالایی دارم...

تقریبا دوسال وقت دارم( امریه هستم) ....پنجشنبه و جمعه تعطیلم....از شنبه تا چهارشنبه سر کار امریه هستم...از 7صبح تا 6 بعد از ظهر (اضافه نمونم تا 4)...

حالا با این شرایط ممنون میشم راهنماییم کنیم چون منابع زیاده...منم میخوام از هر مهارت یک منبع رو خوب بخونم و به حد خیلی مطلوب برسم.

دیدن سریال که باید کار هر روزتان باشد! یعنی دستکم روزی دو ساعت برای سریال وقت بگذارید. آهنگ های انگلیسی آنطور که باید به نظرم مفید نیستند البته به نظر بنده! چون من از همان ابتدای یادگیری زبان به آهنگ های انگلیسی گوش می کردم اما واقعا سریال سطح لیسینینگم را یکهو بالا برد!
    در مورد رایتینگم همان روش نوت فول را کار کنید کفایت می کند. ببینید بهتر است منابعتان محدود باشد اینگونه کمتر با تناقض و تضاد روبرو می شوید. چون هر کدام از منابع استایل و روش خودشان را دارند. بارونز و کاپلان ....منابع خوبی هستند ولی بعنوان کسی که اینها را مطالعه کرده می گویم که همان نوت فول جامعترین است. و خواندن منابع گوناگون راستش وقت تلف کردن است! رایتینگ و اسپیکینگ را با همان نوت فول پیش بروید.
    اما ریدینگ هر چه بیشتر بخوانید بهتر است حتما تمام تی پی او را بزنید و خب منابعی چون بارونز و را هم اگر وقت داشتید بزنید. برای لیسینینگ هم همینطور! و در پایان حتما قبل از آزمون اصلی در یک آزمون آزمایشی هم شرکت کنید.
    پیروز باشید.

پی نوشت: من پستتان را با دقت نخوانده بودم و "آیلتس" را ندیدم چرا که در تمام منابع شما به نوت فول اشاره داشتید و خب نوت فول برای آزمون تافل است و نه آیلتس. و دیگر اینکه پست بنده هم مربوط به آمادگی برای آزمون تافل می باشد و نه آیلتس!

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    دیدن سریال که باید کار هر روزتان باشد! یعنی دستکم روزی دو ساعت برای سریال وقت بگذارید. آهنگ های انگلیسی آنطور که باید به نظرم مفید نیستند البته به نظر بنده! چون من از همان ابتدای یادگیری زبان به آهنگ های انگلیسی گوش می کردم اما واقعا سریال سطح لیسینینگم را یکهو بالا برد!
    در مورد رایتینگم همان روش نوت فول را کار کنید کفایت می کند. ببینید بهتر است منابعتان محدود باشد اینگونه کمتر با تناقض و تضاد روبرو می شوید. چون هر کدام از منابع استایل و روش خودشان را دارند. بارونز و کاپلان ....منابع خوبی هستند ولی بعنوان کسی که اینها را مطالعه کرده می گویم که همان نوت فول جامعترین است. و خواندن منابع گوناگون راستش وقت تلف کردن است! رایتینگ و اسپیکینگ را با همان نوت فول پیش بروید.
    اما ریدینگ هر چه بیشتر بخوانید بهتر است حتما تمام تی پی او را بزنید و خب منابعی چون بارونز و را هم اگر وقت داشتید بزنید. برای لیسینینگ هم همینطور! و در پایان حتما قبل از آزمون اصلی در یک آزمون آزمایشی هم شرکت کنید.
    پیروز باشید.

پی نوشت: من پستتان را با دقت نخوانده بودم و "آیلتس" را ندیدم چرا که در تمام منابع شما به نوت فول اشاره داشتید و خب نوت فول برای آزمون تافل است و نه آیلتس. و دیگر اینکه پست بنده هم مربوط به آمادگی برای آزمون تافل می باشد و نه آیلتس!
    ممنون

خب اینجا کسی نیست در مورد آیلتس نظری بده.....خب توی پست ها هم کسی قید نکرد که ایلتس هست یا تافل!! من فک کردم نوت فول به هر حال سودمند هست!

سلام میشه راجع به پادکست ها توضیحی بدید و اینکه چه پادکست هایی دانلود کنم ؟کدوم ها موثرترن ؟من شنیداری و گفتاریم ضعیفه

سلام میشه لطفاا جواب بدید
    میخوام بدونم چه کتابی باید برای جنرال بخونم ؟من با اینترچنج کار کردم تا کتاب سومش. بنظرتون کتاب بهتر از اینترچنج هم هست که بخونمش و جنرالم قوی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    میخوام بدونم چه کتابی باید برای جنرال بخونم ؟من با اینترچنج کار کردم تا کتاب سومش. بنظرتون کتاب بهتر از اینترچنج هم هست که بخونمش و جنرالم قوی بشه؟
    عوض کردن منبع وسط راه بهترین راه ضربه زدن به ادم هست

سلام میشه راجع به پادکست ها توضیحی بدید و اینکه چه پادکست هایی دانلود کنم ؟کدوم ها موثرترن ؟من شنیداری و گفتاریم ضعیفه
    برای جنرال english pod کار کردم
    و برای تافل و ایلتس toefl pod

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوست عزیز چیزی به اسم بهترین کتاب نداریم...چندتا کتاب خوب هستن که شما بنا به سلیقتون یک کدوم از اونارو انتخاب می کنید.

Junior Member

سلام.من در یکی از موسسات زبان شهرستان تعیین سطح دادم و در سطح inter1 قرار گرفتم کتابی که در این موسسه تدریس میشه english files هست ولی اونجوری که تصور میکردم نیست و همچنان در اسپیکینگ احساس ضعف میکنم از طرفی این موسسه کلاس های صرفا مکالمه بر اساس مجموعه کتاب های face 2 face هم برگزار میکنه. به نظرتون اگر کلاس های صرفا مکالمه رو از پایه شرکت کنم . و لغت و گرامر رو خودم بخونم و برای لیسنینگ و ریدینگ هم به صورت خودخوان استارت بزنم میتونم به سطح pre ielts برسم؟ فکر میکنم کلاس اونجوری که باید و شاید برام مفید نیست.

Junior Member

سلام دوستان...... بهترین منابع یادگیری انگلیسی برای بچه دو ساله چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟ سری های اموزشی Pocket خوب هستش؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام به روش خودآموز سطح زبانم رو به حدی برسونم که حدود 6 ماه دیگه بتونم در آمریکا زندگی و کار کنم.
    بیشتر تمرکزم روی speaking و Listening هست
    آیا به نظرتون امکانش هست که توی این مدت با خودآموزی بتونم به اون حد برسم
    اگر بله با چند ساعت در روز و چه روش و منابعی؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)