صفحه 56 از 57 نخستنخست ... 6464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

سلام به همه
    من دانشجوی سال اخر کارشناسی اتاق عمل از دانشگاه دولتی هستم
    تصمیم دارم برای ارشد واسه کانادا اقدام کنم ولی مثل همه کسایی که اینجا پیاماشونو خوندم درگیر قضیه طرح شدم.خودم میخوام قبل از طرح برم و ادامه تحصیل بدم ولی شنیده بودم نمیشه و مدارک تا بعد از رفتن طرح ازاد نمیشه واسه ترجمه/واسه همین میخواستم قید این 4 سالی که عمرمو رو این رشته گذاشتم بزنم برم ی رشته دیگه خارج کشور بخونم/تا اینکه اینترنت این سایت پیدا کردم و یک کمی امیدوار شدم/که میشه با وثیقه مدرک واسه ترجمه ی مدت ازاد کرد/ولی دیروز که با استادمون صحبت میکردم گفت نه این قضیه واسه سال های قبل هستش و الان فقط در مورد تعهد کاری این امکان وجود داره.خیلی خورد تو ذوقمم.واسه اطمینان هم هرچی به وزارت بهداشت زنگ زدم جواب نمیدادن.حالا تصمیم گرفتم باز هفته دیگه برم تهران تا مطمین شم با همه ی مشکلات/اینجا کسی هست که اطلاعاتش در این مورد به روز باشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط suzi56 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من دانشجوی سال اخر کارشناسی اتاق عمل از دانشگاه دولتی هستم
    تصمیم دارم برای ارشد واسه کانادا اقدام کنم ولی مثل همه کسایی که اینجا پیاماشونو خوندم درگیر قضیه طرح شدم.خودم میخوام قبل از طرح برم و ادامه تحصیل بدم ولی شنیده بودم نمیشه و مدارک تا بعد از رفتن طرح ازاد نمیشه واسه ترجمه/واسه همین میخواستم قید این 4 سالی که عمرمو رو این رشته گذاشتم بزنم برم ی رشته دیگه خارج کشور بخونم/تا اینکه اینترنت این سایت پیدا کردم و یک کمی امیدوار شدم/که میشه با وثیقه مدرک واسه ترجمه ی مدت ازاد کرد/ولی دیروز که با استادمون صحبت میکردم گفت نه این قضیه واسه سال های قبل هستش و الان فقط در مورد تعهد کاری این امکان وجود داره.خیلی خورد تو ذوقمم.واسه اطمینان هم هرچی به وزارت بهداشت زنگ زدم جواب نمیدادن.حالا تصمیم گرفتم باز هفته دیگه برم تهران تا مطمین شم با همه ی مشکلات/اینجا کسی هست که اطلاعاتش در این مورد به روز باشه؟
    سلام
    شما باید با وزارت صحبت کنید حضوری. تلفن خیلی خوب جواب نمی دهند. اگر استادتون معاون وزیر هستند حتما اطلاعات موثقی دارند در غیر اینصورت سوال پرسیدن از اساتید راجع به طرح مفهومی نداره. تعهد کاری چی هست؟ دو مساله هست طرح و تحصیلات رایگان. موفق باشید

Junior Member

سلام خسته نباشد ایا دوره ی طرح هم جز سابقه ی کار حساب میشه؟ من توی معاونت غذا و دارو بودم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط roxana8834 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشد ایا دوره ی طرح هم جز سابقه ی کار حساب میشه؟ من توی معاونت غذا و دارو بودم
    سلام.
    بله. موفق باشید

Junior Member

سلام و ادب خدمت همه شما. سوالی داشتم. بنده ارشد ژنتیک انسانی هستم و لیسانس علوم آزمایشگاهی. بعد از ارشد سربازی رفتم. و برای طرح دوره لیسانسم معافیت گرفتم( چون سربازی رفتم 21 ماه). حالا سوالم اینکه ایا میتون الان جایی طرح برم؟ چون نیاز دارم که برم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshad93 نمایش پست ها
    سلام و ادب خدمت همه شما. سوالی داشتم. بنده ارشد ژنتیک انسانی هستم و لیسانس علوم آزمایشگاهی. بعد از ارشد سربازی رفتم. و برای طرح دوره لیسانسم معافیت گرفتم( چون سربازی رفتم 21 ماه). حالا سوالم اینکه ایا میتون الان جایی طرح برم؟ چون نیاز دارم که برم.
    سلام
    من فکر می کنم چون رشته ی لیسانس شما طرح اجباری داره و نیاز به نیرو دارند با شما موافقت کنند منتها نمیدونم شما باید در سامانه ثبت نام کنید یا نامه ی اعلام نیاز بگیرید و به اداره ی طرح ببرید ( بهتر هست نامه اعلام نیاز داشته باشید ).موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می کنم چون رشته ی لیسانس شما طرح اجباری داره و نیاز به نیرو دارند با شما موافقت کنند منتها نمیدونم شما باید در سامانه ثبت نام کنید یا نامه ی اعلام نیاز بگیرید و به اداره ی طرح ببرید ( بهتر هست نامه اعلام نیاز داشته باشید ).موفق باشید
    ممنونم از پاسختون

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط eldrado نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال دارم.. ترجمه طرح نیروی انسانی به انگلیسی چی میشه؟ نتونستم جایی پیدا کنم
    Compulsory medical service programme

Junior Member

سلام به دوستان
    ببخشید این سوالم شاید چندین بار اینجا پاسخ داده شده باشه اما من ندیدم.
    خواستم بدونم اگر کسی قبل از اینگه پزشکی قبول بشه، سربازی رفته باشه، بعد از اتمام تحصیلش باید باز هم طرح بره؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidno نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    ببخشید این سوالم شاید چندین بار اینجا پاسخ داده شده باشه اما من ندیدم.
    خواستم بدونم اگر کسی قبل از اینگه پزشکی قبول بشه، سربازی رفته باشه، بعد از اتمام تحصیلش باید باز هم طرح بره؟
    ممنون
    سلام
    بله البته براساس اطلاعات قبلی. اگر اپدیت شده دوستان لطفا اطلاع رسانی. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)