صفحه 1205 از 1402 نخستنخست ... 2057051105115511951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512551305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,041 تا 12,050 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام

1- باید گواهی سطح بندی داشته باشین.
    2-اگر امتیازی رو بیارید با توجه به تعداد نفرات و تفسیم امتیازات کامل بهتون میدن و سلیقه ای نیست این موضوع.
    3-عضویت در انجمن علمی دانشگاه به ازای هر سال هست اما عضویت در انجمن تخصصی ربطی به سال نداره و حال رو مورد سنجش قرار میدن که چند تا انجمن عضو هستین.(البته انجمن تخصصی باید مورد تایید وزارت علوم باشه)
    موفق باشید
    بسیار سپاسگزارم از پاسختون
    در مورد انجمن تخصصی، آیا به عنوان مثال انجمن مهندسی مکانیک که لینکش این زیر هست، انجمن تخصصی محسوب میشه؟
    http://www.isme.ir/persian/

Junior Member

مقالات کنفرانسی 20 امتیاز
    مقالات ISC هم دو روی هم 60
    دو سال انجمن 40 امتیاز
    معدل ارشد (با ضریب 1:چون نمیدونم کدوم دانشگاه بودین)=75
    معدل کارشناسیتون بعضی دوستان میگن منفی نمیخورین.
    با این حساب دست بالا بگیریم امتیازتون در نهایت میشه 195.
    در این شرایط میارین تسهیلات رو.
    ولی این رو لحاظ کنین که من در تمام مقالات روی برای شما تک نفر گرفتم و امتیاز کامل دادم.

موفق باشین
    سلام
    لطف میکنین امتیاز من رو هم حساب کنین:
    رزومه من:

1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد

2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95

5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HNM72 نمایش پست ها
    سلام
    لطف میکنین امتیاز من رو هم حساب کنین:
    رزومه من:

1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد

2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95

5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

سلام
    با استفاده از این لینک امتیازات خودتون رو حساب کنید:
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    بسیار سپاسگزارم از پاسختون
    در مورد انجمن تخصصی، آیا به عنوان مثال انجمن مهندسی مکانیک که لینکش این زیر هست، انجمن تخصصی محسوب میشه؟
    http://www.isme.ir/persian/
    سلام
    نام این انجمن رو در انجمن های مورد تایید وزارت علوم به آدرس زیر نیافتم. خودتون هم نگاهی بندازید.
    https://isacmsrt.ir/association_reco...=1&slc_lang=fa

موفق باشید

Junior Member

دوست عزیز
    درباره اینکه جایی باشه که بتونی امتیازت رو حساب کنی شما رو ارجاع میدم به خود سایت بنیاد ملی نخبگان که در زیر لینکش اوردم مطالعه بفرمایید و مطابق جدول امتیازتون رو حساب کنید:
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C

اما درباره رزومتون بعید میدونم علمی ترویجی امتیاز داشته باشه.شرایطتون مرزی هست با این جیزی که الان شرح دادید.اما اینکه میگین الان درخواست بدید یا خیر با توجه به اینکه هر فرد فقط 2 بار شانس داره باید ببینید چقد برای سربازی فرصت دارین.اگر فرصتتون کم هست خب درخواست بدین الان و یه شانستون رو بدین(چون شانس برای استفاده کردنه و نه برای قاب گرفتن خخخخخخخخخخخ) و ازش استفاده کنید و اگر خدایی نکرده نشد میرید سربازی و منتظر میشین مقالتون اوکی بشه و اون زمان شانس دومتون را رو میکنین.
    البته این نظر شخصی منه بازم از دوستان بپرسین در این خصوص.

موفق باشید
    آقا خیلییییییییی ممنون از راهنماییت. بزرگواری شما. خخخخخ بابا من سربازم الان.. میخوام عضو شم فقط. اگرم شد به جای بقیه خدمتم طرح بردارم.. اینو نمیدونم میشه یا نه فقط برای قبل از خدمته این موضوع.. کلا اینجوری بگم که 1) عضو شدن 2) پروژه به جای بقیه خدمتم که مونده .. این دوتا موضوع سوالمه که خب اولی رو جواب گرفتم دمت گرم.. دومی رو موندم شدنیه ؟ اصن این مدلیش هست آیا؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemati_88 نمایش پست ها
    آقا خیلییییییییی ممنون از راهنماییت. بزرگواری شما. خخخخخ بابا من سربازم الان.. میخوام عضو شم فقط. اگرم شد به جای بقیه خدمتم طرح بردارم.. اینو نمیدونم میشه یا نه فقط برای قبل از خدمته این موضوع.. کلا اینجوری بگم که 1) عضو شدن 2) پروژه به جای بقیه خدمتم که مونده .. این دوتا موضوع سوالمه که خب اولی رو جواب گرفتم دمت گرم.. دومی رو موندم شدنیه ؟ اصن این مدلیش هست آیا؟؟

اره هیچ مشکلی نداره.در حین خدمت هم ممکنه اما به گفته دوستان کمی کارت پیچیده میشه قضیه.
    دلیلش هم اینه که شما کد خوردین و داری برای یگان خاصی خدمت میکنین و حالا اینکه بخواید پروژه ای انجام بدین باید برای همون یگان باشه ...

اما خلاصه بگم امکانش هست و مشکلی نداره

Junior Member

سلام
    دوستان افرادی که قبلن در ب ن ن م تشکیل پرونده داده اند دوباره هم باید در سامانه جدید دانشگاه عالی دفاع ملی ثبت نام کنند؟ ایمیل درخواست مثل گواهی استخدام رو چند روزه پاسخ میدهند؟ آیا جز عنوان ایمیل نکته ی دیگه ای هم در متن ایمیل باید رعایت شود؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من اطلاع نداشتم که دو بار بیشتر امکان درخواست بررسی مدارک وجود نداره، در نتیجه تا حالا چند باری در سامانه ثریا درخواست دادم، اصلاً نمی دونم قبول شده یا رد، یک بارشو یادمه رد کرده بودن
    از کجا می تونم بفهمم هنوز امکان درخواست دادن رو دارم یا نه؟

و اینکه امتیاز بنده رو می تونید محاسبه کنید؟ قسمت معدلش رو سر در نمیارم چه جوری باید محاسبه بشه

1- رتبه تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد (رتبه 9)
    2- دانش‌آموخته اول مقطع کارشناسی دانشگاه‌ (دولتی) مازندران با معدل 18.78 - بدون ضریب (رشته آموزش زبان انگلیسی) - اتمام دوره در 8 ترم
    3- معدل کارشناسی ارشد دانشگاه تهران 17.43 - بدون ضریب (رشته آموزش زبان انگلیسی) - اتمام دوره در 6 ترم
    4- چاپ یک مقاله در ژورنال ISI (نفر دوم - کلاً دو نفر بودیم) - البته Impact Factor اش 0.998 هست و جالب نیست

و سوال آخر اینکه با توجه به تخصص من (مترجمی زبان) آیا امکانش هست پروژه بنیاد نخبگان یا بنیاد نیروهای مسلح، ترجمه کتاب باشه؟ شرایط خاصی داره؟
    ویرایش توسط Kur0sh : January 14th, 2018 در ساعت 04:58 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان افرادی که قبلن در ب ن ن م تشکیل پرونده داده اند دوباره هم باید در سامانه جدید دانشگاه عالی دفاع ملی ثبت نام کنند؟ ایمیل درخواست مثل گواهی استخدام رو چند روزه پاسخ میدهند؟ آیا جز عنوان ایمیل نکته ی دیگه ای هم در متن ایمیل باید رعایت شود؟
    خیلی ممنونم
    سلام. باید ایمیل تا حد ممکن کوتاه باشه. ببخشید این گواهی استخدام چیه؟ چون منم تو سایت داعا دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kur0sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اطلاع نداشتم که دو بار بیشتر امکان درخواست بررسی مدارک وجود نداره، در نتیجه تا حالا چند باری در سامانه ثریا درخواست دادم، اصلاً نمی دونم قبول شده یا رد، یک بارشو یادمه رد کرده بودن
    از کجا می تونم بفهمم هنوز امکان درخواست دادن رو دارم یا نه؟

و اینکه امتیاز بنده رو می تونید محاسبه کنید؟ قسمت معدلش رو سر در نمیارم چه جوری باید محاسبه بشه

1- رتبه تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد (رتبه 9)
    2- دانش‌آموخته اول مقطع کارشناسی دانشگاه‌ (دولتی) مازندران با معدل 18.78 - بدون ضریب (رشته آموزش زبان انگلیسی) - اتمام دوره در 8 ترم
    3- معدل کارشناسی ارشد دانشگاه تهران 17.43 - بدون ضریب (رشته آموزش زبان انگلیسی) - اتمام دوره در 6 ترم
    4- چاپ یک مقاله در ژورنال ISI (نفر دوم - کلاً دو نفر بودیم) - البته Impact Factor اش 0.998 هست و جالب نیست

و سوال آخر اینکه با توجه به تخصص من (مترجمی زبان) آیا امکانش هست پروژه بنیاد نخبگان یا بنیاد نیروهای مسلح، ترجمه کتاب باشه؟ شرایط خاصی داره؟
    سلام. با ۰۹۶۰۱ تماس بگیرید و با کارشناساشون صحبت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)