صفحه 462 از 587 نخستنخست ... 362412452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472512562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

من رشته مهندسی هوافضا با معدل حدود 16
    دانشگاه علوم تحقیقات هستم
    میخواستم بدونم کدوم کشور ها بهم راحت تر فاند میدن برای فوق یا دکتری؟
    در مورد greام کمکم کنید ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninghane نمایش پست ها
    1-
    مهندسی نساجي/نانو تكنولوژي/۱۴.٢٦/ دانشگاه صنعتي اصفهان
    2-
    مهندسی نساجي/نانوتكنولوژي/١ .۱٧/ دانشگاه اميركبير تهران
    3- IELTS نمره ٦، همه ي مهارتها هم 6, البته هنوز امتحان نداده ام
    4- سه مقاله ISI , نويسنده اول،با ایمپکت هاي ١.٥، ١.١، ٠.٤
    4-سه مقاله انگليسي در كنفرانس هاي بين المللي، محل برگزاري كنفرانسها دانشگاه تهران، دانشگاه شيراز، دانشگاه شريف،نويسنده اول.
    7-
    مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك- هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمري بود.
    8- اروپا و كانادا و استراليا- اولویت ايتاليا، هلند، استراليا
    10-
    نیازمند فاند کامل

میخواستم بدونم با شرايط من كدام دانشگاه ها امكان پذيرش با فاند كامل دارم؟ سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، رنك دانشگاه ٣٠٠ به پايين هم باشه أشكال نداره فقط فاند ميخوام، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم البته در اون صورت گپ تحصيليم بيشتر ميشود.

برای استرالیا: اول از همه به آیلس 6.5 با بندهای حداقل 6 نیاز دارید. بیشتر هم لازم نیست فایده نداره برا کانادا برعکسه، هرچی نمره زبان بالاتر شانس بیشتر..

کانادا اگه اشتباه نکنم بعضی دانشگاه ها رو بخاطر شرط معدل لیسانس از دست میدید.. مقاله هاتون برای اروپا و کانادا عالیه ولی برای استرالیا "خوبه".. استرالیا مقاله محوره و هرچی بیشتر چاپ کنید شانس بیشتری خواهید داشت. راند اصلی استرالیا حدودای تابستونه و از الان تا اونموقع فرصت دارید به تعداد مقاله ها اضافه کنید تا شانستون بیشتر بشه. توجه کنید که برا استرالیا فقط مقاله اکسپت شده ارزش داره (نه تحت داوری و ریوایز)..

اگه تا سال بعد زبان اوکی بشه و مقاله یه مقدار بیشتر بشه برا همه ی دانشگاه های استرالیا شانس دارید. وقت بزارید به استادا میل بزنید و پروپوزال بنویسید، از یه دانشگاه خوب و رنکی بهتر از 300 (امیدوارم زیر 100) پذیرش میگیرید..
    ---

بنظرم اولویتتون رو مشخص کنید. اگه کاناداست بیشتر روی زبان وقت بزارید و اگر استرالیا بیشتر روی مقاله (isi، نفر اول).

اگه مقاله هاتون در دوره گپ تحصیلی بوده که خوبه و یه سندی بحساب میاد که شما در این مدت فعال بودید.. در کنارش میتونید روی جزئیات دیگه مثل تدریس (خصوصی/دانشگاه)، کار در آزمایشگاه و ... هم مانور بدید..

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazizadifar نمایش پست ها
    من رشته مهندسی هوافضا با معدل حدود 16
    دانشگاه علوم تحقیقات هستم
    میخواستم بدونم کدوم کشور ها بهم راحت تر فاند میدن برای فوق یا دکتری؟
    در مورد greام کمکم کنید ممنون میشم.
    مشکل رشته هوافضا اینه اگه چک امنیتی نخواد بعدا که بخواین کار پیدا کنین به مشکل میخورین، واسه همین کمتر میبینین کسی از بچه ها هوافضا بخونه یعنی خود هوافضا
    و اصولا برای گرایشای مکانیک و کارای غیر حساس تر.
    شما رزومتو باید بستزی، صرف معدل شونزده رو نمیدونم مثلا درسای تخصصی چطوره یا ریکام و مقاله داری یا ...
    معدل من ۱۶ بود و کلی افر داشتم پس جا نگرانی نداره
    جی ار ای هم پیام بدین ببینیم چکار میشه کرد
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    برای استرالیا: اول از همه به آیلس 6.5 با بندهای حداقل 6 نیاز دارید. بیشتر هم لازم نیست فایده نداره برا کانادا برعکسه، هرچی نمره زبان بالاتر شانس بیشتر..

کانادا اگه اشتباه نکنم بعضی دانشگاه ها رو بخاطر شرط معدل لیسانس از دست میدید.. مقاله هاتون برای اروپا و کانادا عالیه ولی برای استرالیا "خوبه".. استرالیا مقاله محوره و هرچی بیشتر چاپ کنید شانس بیشتری خواهید داشت. راند اصلی استرالیا حدودای تابستونه و از الان تا اونموقع فرصت دارید به تعداد مقاله ها اضافه کنید تا شانستون بیشتر بشه. توجه کنید که برا استرالیا فقط مقاله اکسپت شده ارزش داره (نه تحت داوری و ریوایز)..

اگه تا سال بعد زبان اوکی بشه و مقاله یه مقدار بیشتر بشه برا همه ی دانشگاه های استرالیا شانس دارید. وقت بزارید به استادا میل بزنید و پروپوزال بنویسید، از یه دانشگاه خوب و رنکی بهتر از 300 (امیدوارم زیر 100) پذیرش میگیرید..
    ---

بنظرم اولویتتون رو مشخص کنید. اگه کاناداست بیشتر روی زبان وقت بزارید و اگر استرالیا بیشتر روی مقاله (isi، نفر اول).

اگه مقاله هاتون در دوره گپ تحصیلی بوده که خوبه و یه سندی بحساب میاد که شما در این مدت فعال بودید.. در کنارش میتونید روی جزئیات دیگه مثل تدریس (خصوصی/دانشگاه)، کار در آزمایشگاه و ... هم مانور بدید..
    پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سورپرايزم كردين سريع جواب دادين، يه دنيا ممنونم. اگه أولويتم اروپا باشه بيشتر كدوم بخش از رزومه امو تقويت كنم؟ مثلا ايتاليا و هلند و نيوزيلند
    و اين مدتي كه مقاله مينوشتم رو اجازه دارم بنويسم research assistant استاد راهنمام بودم؟ چون همه ي مقاله هام نويسنده مسئول ايشون هستن، مقاله ها مربوط به پروژه هاي كارشناسي، كارشناسي ارشد و آزمايشات بعد از دفاع كارشناسي ارشدم بوده، با سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninghane نمایش پست ها
    سورپرايزم كردين سريع جواب دادين، يه دنيا ممنونم. اگه أولويتم اروپا باشه بيشتر كدوم بخش از رزومه امو تقويت كنم؟ مثلا ايتاليا و هلند و نيوزيلند، و آيا با آيلتس ٦ و همين شرايط فعلي ميتونم براي اين سه كشور اروپايي اقدام كنم، يا كلا براي ساير كشورهاي اروپا.
    و اين مدتي كه مقاله مينوشتم رو اجازه دارم بنويسم research assistant استاد راهنمام بودم؟ چون همه ي مقاله هام نويسنده مسئول ايشون هستن، مقاله ها مربوط به پروژه هاي كارشناسي، كارشناسي ارشد و آزمايشات بعد از دفاع كارشناسي ارشدم بوده، با سپاس.
    خواهش.. اروپا رو چندان اطلاع ندارم، بهتره از فروم همون کشورها استفاده کنید سایر بچه ها بهتر میتونن کمک کنن..
    ولی تا جایی که میدونم ایتالیا آیلس 6 رو قبول داره. هلند رو نمیدونم و نیوزلند هم در اقیانوسیه ست و آیلس 6.5 میخواد. در کل اروپا روی زبان حساس نیستن و بعضن دیدم مصاحبه رو ملاک تعیین سطح زبان در نظر گرفتن.

برای گپ تحصیلی، آره.. میتونید حتی از استادتون یه نامه بگیرید که در این مدت با ایشون همکاری تحقیقاتی داشتید و پروژه های مختلفی رو با همکاری ایشون انجام دادید که به چاپ مقالات ختم شد و این حرفا.. قضیه رو بزرگ نکنید چیز خاصی نیست، بخصوص که مقاله هم دارید مشکلی پیش نمیاد..

موفق باشید..

Junior Member

1-حقوق/آزاد تهران مرکز/معدل 15.01
    3- IELTS نمره 6.5،همه مهارتها بالای 6 ولی رایتینگ 5.5 ,
    4- یک مقاله ISI
    4-یک کتاب به زبان انگلیسی..
    8- بطوری کلی کشورهای انگلیسی زبان در راس اون انگلیس آمریکا کانادا استرالیا
    10-
    نیازمند فاند کامل یا PARTIAL

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط f13b نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    برای المان هم نیاز به GRE دارم ؟
    نه فک نکنم
    فقط تو دانشکده برق هم بگرد، بعضا استادا رو ماشین لرنینگ و ... کار میکنن
    وقتی من اپلای میکردم واسه المان فاند سخت بود پیدا کردن الان نمیدونم یعنی فقط رو المان نبندی اگه میشه
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Banned

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک (سیالات)- دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل- 17.97

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک (تبدیل انرژی)- دانشگاه جامع امام حسین- 18.55
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: R=27, L=27, W=24, S=24, Overall: 102
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 22 مقاله ISI که اغلب آنها در الزویر چاپ شده اند و نویسنده مسئول خودم هستم.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : یک ترم TA در درس فیزیک دوره کارشناسی
    10- میزان فاند مورد انتظار :
    Full Fund

متاسفانه جوابی از اساتید دانشگاه های کانادا نگرفتم به غیر از یک دانشگاه. اگر بدون تماس با اساتید اپلای کنم، شانس پذیرش چقدر هست؟
    Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

ریاضی فیزیک - انرژی اتمی - ۱۹.۱۵
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق کنترل - امیرکبیر - ۱۷.۴

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها میتونم بالای ۱۰۵ بگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها میتونم بگیرم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله ای اس ای سابمیت شده با ایمپک خوب
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت امریکا دانشگاه های خیلی خوب و خوب - کانادا و سویس
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) المپیاد دانش اموزی - رتبه ممتاز دانشگاه - ۳ تا ریکام خیلی خوب هم میتونم بگیرم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

و میخواستم بدونم برا دانشگاه های کالیفرنیا و کلا سطح بالای امریکا چقدر شانس دارم و مبلغ فول فاند چه مقدار هستش نهایتا ؟ ممنون
    ویرایش توسط Abbaskz : February 13th, 2018 در ساعت 05:38 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران- گرایش سازه دانشگاه تهران

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    -
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی عمران- دانشگاه سراسری ملایر- 17/23

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی عمران-سازه- دانشگاه تهران- 17.83

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

در حال خوندن- به نظرم بالای 90 میتونم بگیرم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یه دونه چاپ کردم ISI و یه دونه هم درحال سابمیت

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا، سویس، آلمان و استرالیا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    شاگرد اول دوره لیسانس، مدرس دانشگاه آزاد تهران-شرق دو ترم،

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    FULL FUND

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)