صفحه 231 از 381 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Decointerior نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس معماری گرایش معماری دارم ۳۲ سالمه و ۸ ساله تو زمینه طراحی داخلی کار میکنم و درامدم روی چندتا حساب بانکیه که تراکنش بالا داشته. کلیه آلبوم کارهام و قراردادهام موجوده و . همسرم هم فوق لیسانس معماری داره و گرید ۳ طراحی نظام مهندسی داره. و روند کاریم بیشتر طراحی ۳ بعدی و انتخاب متریال ها و نظارت بوده. تعداد زیادی هم تقدیر نامه و گواهی حسن انجام کار دارم.
    آیا من شرایط اقدام از طریق خود اشتغالی رو دارم ؟
    من دفتر کار دارم ولی پروانه نداره ایا داشتن محل کار هم میخاد ؟
    و اینکه من قبلن بیمه تامین اجتماعی نبودم و تازه یک سالی هست بیمه شدم تاثیری داره؟
    بنظر شرایط ایده الی دارین ،
    محل کار الزامی نیست ولی داشتنش مزیته
    بیمه خویش فرما باشین که عالیه
    too much love will kill you

Junior Member

سلام من فوق دیپلم کامپوتر هستم ۳۵ سالم ۱۰ سال در اتلیه عکاسی مشغول به کار بودم تقریبا ۴ سال مذیریت اتلیه با مجوز اتحادیه رو دارم .زبان هم تاحدودی اشنا هستم ایا امکانش هست از طریق خوداشتغالی بتونم اقدام کنم

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط asaghari نمایش پست ها
    سلام من فوق دیپلم کامپوتر هستم ۳۵ سالم ۱۰ سال در اتلیه عکاسی مشغول به کار بودم تقریبا ۴ سال مذیریت اتلیه با مجوز اتحادیه رو دارم .زبان هم تاحدودی اشنا هستم ایا امکانش هست از طریق خوداشتغالی بتونم اقدام کنم
    متاسفانه خیر ، شما باید خود اشتغال باشید یعنی کار کردن از طریق عکاسی هنری و شرکت در نمایشگاه ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    دوستان برای روش خود اشتغالی یک طوماری داره آماده میشه به این شرح :یکیازمفیدترینروشهایمهاجرتبرایکشورکانادا،مهاجرتافرادخوداشتغالاستکهدرسهگروههنری/فرهنگی،ورزشیوکشاورزیمیگنجند. اینافرادخدماتشایانیبهفرهنگواقتصادکانادامیکنند. ازآنجاکهشرکتمهاجرتیپارسایبیشازهفتسالبهصورتتخصصیدرزمینهمهاجرتخوداشتغالیفعالیتدارد،برآنشدیمباانتشارتوماریوزیرمهاجرتراتشویقبهترویجاینروشمهاجرتوبهبودنحوهبررسیپروندههایاینگروهکنیم (نظیرواضحترشدنچکلیستمدارک،آموزشافسرانمهاجرتبراییکدستبررسیکردنمدارکوافزایشتعدادپذیرشمتقاضیاندراینگروهبه 10 هزارنفر). اگرشمانیزمایلبهمشارکتدراینامرهستید،لطفابهلینکزیرمراجعهوتومارراامضاکنید.

https://www.ipetitions.com/petition/self-employed

خوشبختانه درچندسال گذشته اینروش مهاجرت مورد توجه اداره مهاجرت کاناداقرارگرفته است. امیدواریم با ارائه این تومار به وزیر مهاجرت و نخست وزیرکانادا بتوانیم این روش را به یکی از اصلی ترین روشهای مهاجرت به کاناداتبدیل کنیم.

بنده میتونم با قاطعیت عرض کنم کمتر از ده درصد واجدین شرایط ( طبق تعریف خوداشتغالی ) پذیرفته می شوند . بیخود وقت و هزینه خود را در این مسیر تلف نکنید . دولت فعلی کانادا صرفا به دنبال کسب درامد از طریق دریافت اپلیکیشن ها اقامتی نظیر خوداشتغالی هست ( هر خانواده به طور متوسط ۲۰۰۰ دلار ) . وقتی شما نه تعهدی میدی ، نه وثیقه یا ودیعه ، مگر مغز خر خورده است که درخواست را بپذیرد ؟ بله اگر شما خانم هنرپیشه معروف یا فلان بازیکن تیم ملی والیبال یا فلان هنرمن گلدن گلاب گرفته باشید ، شمارا می پذیرد . اما اگر فقط یک فرد خوداشتغال واقعی اما عادی باشید ، درصد رد شما بسیار محتمل است .

خوب است دوستانی که این روش را معرفی می کنند یک امار از افرادی که اقدام کرده اند و افرادی که قبول شده اند نیز ارایه کنند.

Junior Member

متاسفانه خیر ، شما باید خود اشتغال باشید یعنی کار کردن از طریق عکاسی هنری و شرکت در نمایشگاه ها و ...
    سلام وقتتون بخیر
    طبق فرموده شما من درامدم از طریق عکاسی هست گفتم 4 سال مدیریت اتلیه عکاسی رو دارم .که شامل قراردادهای آتلیه عروس و کودک و اسپرت هست.وب سایت دارم اما نمایشگاه شرکت نکردم.

بنظر شرایط ایده الی دارین ،
    محل کار الزامی نیست ولی داشتنش مزیته
    بیمه خویش فرما باشین که عالیه

متشکر

محل کار دارم که طبقه بالای خونه خودمه و عکساش هم از شروع تا الان دارم

بیمه هم یه سالی هست خویش فرمایی هستم. منتها برای دریافت سابقه اش باید چه نامه ای رو از تامین اجتماعی بگیرم؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بنده میتونم با قاطعیت عرض کنم کمتر از ده درصد واجدین شرایط ( طبق تعریف خوداشتغالی ) پذیرفته می شوند . بیخود وقت و هزینه خود را در این مسیر تلف نکنید . دولت فعلی کانادا صرفا به دنبال کسب درامد از طریق دریافت اپلیکیشن ها اقامتی نظیر خوداشتغالی هست ( هر خانواده به طور متوسط ۲۰۰۰ دلار ) . وقتی شما نه تعهدی میدی ، نه وثیقه یا ودیعه ، مگر مغز خر خورده است که درخواست را بپذیرد ؟ بله اگر شما خانم هنرپیشه معروف یا فلان بازیکن تیم ملی والیبال یا فلان هنرمن گلدن گلاب گرفته باشید ، شمارا می پذیرد . اما اگر فقط یک فرد خوداشتغال واقعی اما عادی باشید ، درصد رد شما بسیار محتمل است .

خوب است دوستانی که این روش را معرفی می کنند یک امار از افرادی که اقدام کرده اند و افرادی که قبول شده اند نیز ارایه کنند.
    تا جایی که من یادمه شما پرونده خود اشتغالی داشتید شاخه کشاورزی که رد شد و بسیار متاسف شدیم . بهرحال اینجا کسی به کسی این روش رو توصیه یا رد نمیکنه ا. این روش برای خود اشتغالین واقعی هست و من خیلی ها رو میشناسم که از این طریق موفق به دریافت اقامت شده اند . تو این سایت هم بگردین موارد زیادی میبینین . ولی متاسفانه افرادی با پرونده سازی و ادعای دروغ پرونده رو اغاز میکنند و فلر می کنند افیسرهای کانادایی قدرت تشخیص ندارند .

تا جایی که من یادمه شما پرونده خود اشتغالی داشتید شاخه کشاورزی که رد شد و بسیار متاسف شدیم . بهرحال اینجا کسی به کسی این روش رو توصیه یا رد نمیکنه ا. این روش برای خود اشتغالین واقعی هست و من خیلی ها رو میشناسم که از این طریق موفق به دریافت اقامت شده اند . تو این سایت هم بگردین موارد زیادی میبینین . ولی متاسفانه افرادی با پرونده سازی و ادعای دروغ پرونده رو اغاز میکنند و فلر می کنند افیسرهای کانادایی قدرت تشخیص ندارند .
    بدبختی اینه که شما افیسر کانادایی رو یک خدا میپنداری که به همه چیز اشراف داره و نه تنها اشتباه نمیکنه ، بلکه مو رو از ماست میکشه .
    شما داری منو غیرمستقیم به تلاش در فریب افیسر متهم میکنی . من مستقیم عرض میکنم شما داری همه کاربران رو به سمتی سوق میدی که صرفا پول و وقت خود را از دست بدهند . این روش بسیار روش خوبیه اما فکر میکنم اینها یک فرد خوداشتغال عادی ( همانند تعریف خود ) نمیخواهند . این قسمت رو در تعریف جا انداخته اند : افرادی که در سطح ملی و فرا ملی شناخته شده هستند . صحبت من برای امروزه که ویزای توریستی ایرانیا ۴ ماه ، تحصیلی ۴ ماه ،و ... زمان میبره . اگر دوستان در سطح ملی کار قابل عرض ندارند شانسشان اندک است .

جهت اطلاعات شما ، افیسر ها نه خدا هستند نه لزوما به مر قانون عمل میکنند. من در کانادا سه ماه وفت گذاشتم ، تحقیق میدانی انجام دادم ُ در بیزنس پلن توضیح دادم ! اصلا توضیح رو ولش . وقتی خودم در فرم ها اعلام کردم این تاریخ اومدم در پاسپورتم مهر خورده ! بعد افیسر نوشته تو اصلا کانادا نبودی که ارتباط با کسی برقرار کنی !!!!!!!

اتفاقا بسیار دیده شده که افسران مهاجرت هم سهوا و هم تعمدا اشتباه میکنند . تعمدا اشتباه میکنند تا ۱۵۰۰ دلار دیگه برای اپلیکیشن جدید پول بدی و وقتی میبینن پول داری چرا جذب استان ها نشی که ازت تعهد مالی می گیرند ؟

به نظرم گروه هنر و فرهنگ شانس بیشتر از کشاورزی دارند ، و در مجموع روش خوداشتغالی قانون شفاف و مشخصی نداره . شخص افسر هر جور بخواد تفسیر میکنه . مثل اکسپرس نیست که بگی من امتیازم ۴۵۰ هست ، سیستم اتومات شما رو انتخاب کنه . ..

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بدبختی اینه که شما افیسر کانادایی رو یک خدا میپنداری که به همه چیز اشراف داره و نه تنها اشتباه نمیکنه ، بلکه مو رو از ماست میکشه .
    شما داری منو غیرمستقیم به تلاش در فریب افیسر متهم میکنی . من مستقیم عرض میکنم شما داری همه کاربران رو به سمتی سوق میدی که صرفا پول و وقت خود را از دست بدهند . این روش بسیار روش خوبیه اما فکر میکنم اینها یک فرد خوداشتغال عادی ( همانند تعریف خود ) نمیخواهند . این قسمت رو در تعریف جا انداخته اند : افرادی که در سطح ملی و فرا ملی شناخته شده هستند . صحبت من برای امروزه که ویزای توریستی ایرانیا ۴ ماه ، تحصیلی ۴ ماه ،و ... زمان میبره . اگر دوستان در سطح ملی کار قابل عرض ندارند شانسشان اندک است .

جهت اطلاعات شما ، افیسر ها نه خدا هستند نه لزوما به مر قانون عمل میکنند. من در کانادا سه ماه وفت گذاشتم ، تحقیق میدانی انجام دادم ُ در بیزنس پلن توضیح دادم ! اصلا توضیح رو ولش . وقتی خودم در فرم ها اعلام کردم این تاریخ اومدم در پاسپورتم مهر خورده ! بعد افیسر نوشته تو اصلا کانادا نبودی که ارتباط با کسی برقرار کنی !!!!!!!

اتفاقا بسیار دیده شده که افسران مهاجرت هم سهوا و هم تعمدا اشتباه میکنند . تعمدا اشتباه میکنند تا ۱۵۰۰ دلار دیگه برای اپلیکیشن جدید پول بدی و وقتی میبینن پول داری چرا جذب استان ها نشی که ازت تعهد مالی می گیرند ؟

به نظرم گروه هنر و فرهنگ شانس بیشتر از کشاورزی دارند ، و در مجموع روش خوداشتغالی قانون شفاف و مشخصی نداره . شخص افسر هر جور بخواد تفسیر میکنه . مثل اکسپرس نیست که بگی من امتیازم ۴۵۰ هست ، سیستم اتومات شما رو انتخاب کنه . ..
    حالا چرا به خودت گرفتی عزیزم
    این روش سخت ترین روش مهاجرته و اگه واقعا کسی شرایط رو نداره نباید وارد بشه
    منم شما رو محکوم نکردم عزیزم و کسی رو هم تشویق نمی کنم . من اینجام اگه کسی سوالی داره جواب بدم
    من الان کانادا هستم و از همین روش هم اقدام کردم . بهرحال معذرت خواهی میکنم اگه گفتار من شما رو ناراحت کرد

Junior Member

دوستان من به یکی از دفاتر مهاجرت زنگ زدم برای مشاوره. گفتن باید ثابت کنم سالی 25000 دلار کانادا در ایران درآمد داشته ام. من تا حالا این مسئله رو از کسی نشنیده بودم و حتی در این فروم کسی بهش اشاره نکرده بود. من از طریق شاخه هنر میخوام اقدام کنم.
    آیا کسی اینجا اطلاعاتی در خصوص درآمد سالانه دارد؟ آیا وکلای شما هم همچینی چیزی بهتون گفتند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)