صفحه 49 از 54 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام دوستان،

نتونستم کسی رو توی یونسی پیدا کنم.
    برای ارسال ریکامندیشن برای دانشگاه Yonsei آنلاین باید فرستاد؟ آخه چیزای عجبیب نوشته توی برگه سربرگدار و همرا با envelope توسط استاد.....
    آیا سیسنم این دانشگاه ریکامندیشن آنلاینه یا به صورت ارسال پستیه؟

ممنون.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان،

نتونستم کسی رو توی یونسی پیدا کنم.
    برای ارسال ریکامندیشن برای دانشگاه Yonsei آنلاین باید فرستاد؟ آخه چیزای عجبیب نوشته توی برگه سربرگدار و همرا با envelope توسط استاد.....
    آیا سیسنم این دانشگاه ریکامندیشن آنلاینه یا به صورت ارسال پستیه؟

ممنون.
    سلام دوست عزیز
    من از اونجایی که خودم برای ریکامندیشن اذیت شدم پستتون رو که دیدم در مورد این دانشگاه براتون یه تحقیق کردم اینجا کامل توی راهنمای پذیرش توضیح داده براتون.
    اینجور که دانشگاه در راهنمای ترم Spring2018 نوشته آنلاین هست و در راهنما از عبارت 100% Online Application استفاده شده و شما فقط باید دستورالعملی که بهتون گفتند رو اجرا کنید
    * Please fill up your referees’ contact details on the application portal and make a request (Click
    “Request” button) during the application period
    * Your referees will receive an email with a link that will provide them with instructions on how to
    submit their letters of recommendation. It is advised to inform them of this process and show
    them the form of the reference (graduate.yonsei.ac.kr – Admission – Applicants Guideline – Letter
    of Recommendation) in advance.
    * It is your responsibility to check if your referee has received the email.
    شما در آنلاین اپلیکیشن باید اطلاعات تماس و ایمیلشون رو وارد کنید و اونها یک ایمیل میگیرند که دستورالعمل نحوه ثبت ریکام در سیستم هست و ازتون درخواست شذه که فرمی که اینجا هست رو قبلش بهشون نشون بدید.بنابراین باید با referee هاتون هماهنگ باشید اول باید این فرم رو بهشون نشون بدید و زمانی که شما در سیستم اطلاعاتشون رو ثبت کردید ازشون بخواهید که ایمیلشون رو چک کنند و ریکام رو ثبت کنند.
    دوست عزیز فقط این دانشگاه هنوز که اپلیکیشنش برا ترم fall2018 باز نشده و این اطلاعات برا ترم پیشش هست.مواظب باشید که سیستمشون برا این ترمی که میخواهید اقدام کنید عوض میشه یا نه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من از اونجایی که خودم برای ریکامندیشن اذیت شدم پستتون رو که دیدم در مورد این دانشگاه براتون یه تحقیق کردم اینجا کامل توی راهنمای پذیرش توضیح داده براتون.
    اینجور که دانشگاه در راهنمای ترم Spring2018 نوشته آنلاین هست و در راهنما از عبارت 100% Online Application استفاده شده و شما فقط باید دستورالعملی که بهتون گفتند رو اجرا کنید

شما در آنلاین اپلیکیشن باید اطلاعات تماس و ایمیلشون رو وارد کنید و اونها یک ایمیل میگیرند که دستورالعمل نحوه ثبت ریکام در سیستم هست و ازتون درخواست شذه که فرمی که اینجا هست رو قبلش بهشون نشون بدید.بنابراین باید با referee هاتون هماهنگ باشید اول باید این فرم رو بهشون نشون بدید و زمانی که شما در سیستم اطلاعاتشون رو ثبت کردید ازشون بخواهید که ایمیلشون رو چک کنند و ریکام رو ثبت کنند.
    دوست عزیز فقط این دانشگاه هنوز که اپلیکیشنش برا ترم fall2018 باز نشده و این اطلاعات برا ترم پیشش هست.مواظب باشید که سیستمشون برا این ترمی که میخواهید اقدام کنید عوض میشه یا نه.
    موفق باشید
    ممنون خیلی لطف کردید. آره در جریان هستم. استادم گفت برا فال که اپلیکیشن شروع بشه خبرت میکنم.
    فقط اساتید همراه با ریکام این فرم رو باید پر کنند و بفرستند؟
    یه سوال دیگه استاد گفته تا نیای اینجا و کارت رو نبینم بهت پول نمیدم. فقط ماهی 400000 بهم میده اگر نظرش رو جلب کنم دو برابر میشه. سوالم این بود توی کمپس وانجو با این پ400000 میشه یک ماه رو گذروند؟ پول شهریه و خوابگاهم قراره ویو بشه. یعنی این پول برا هزینه غذا و توی جیبیه
    البته استاد حتما بیشتر خاهد داد اما من بدترین حالت رو میخام در نظر بگیرم.

سپاس.

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

ممنون خیلی لطف کردید. آره در جریان هستم. استادم گفت برا فال که اپلیکیشن شروع بشه خبرت میکنم.
    فقط اساتید همراه با ریکام این فرم رو باید پر کنند و بفرستند؟
    یه سوال دیگه استاد گفته تا نیای اینجا و کارت رو نبینم بهت پول نمیدم. فقط ماهی 400000 بهم میده اگر نظرش رو جلب کنم دو برابر میشه. سوالم این بود توی کمپس وانجو با این پ400000 میشه یک ماه رو گذروند؟ پول شهریه و خوابگاهم قراره ویو بشه. یعنی این پول برا هزینه غذا و توی جیبیه
    البته استاد حتما بیشتر خاهد داد اما من بدترین حالت رو میخام در نظر بگیرم.

سپاس.
    همون فرم ریکام هست دیگه پایین اون جدول میتونن چیز خاضی اگر مدنظر اساتیدتون هست بگن چیز دیگه ای نیاز نیست.
    من والا از کره زیاد اطلاعاتم دقیق نیست من بیشتر از ژاپن اطلاع دارم ولی با توجه به اون چیزی که از استانداردهای کره میدونم اگر فقط پول خورد و خوراک باشه احتمالا کافی باشه با توجه به اینکه شما توی شهر کوچکی هستید ولی باید با حساب و کتاب خرج کنید.
    نمیدونم هدفتون از دکترا کره چیه ولی بهتون توصیه میکنم کشورهای اروپایی و استرالیا و نیوزیلند و آمریکای شمالی رو هم در نظر داشته باشید.
    قصد فضولی و جسارت ندارم ولی صرفا جهت همفکری این حرفم رو میزنم و شاید این حرفم عجیب باشه ولی من اگر جای شما باشم برای مستر کره یا مثلا ژاپن اقدام میکنم.مگر اینکه علاقه زیادی به کار آکادمیک داشته باشید که در اون صورت به نظر من مسیرتون مسیر درستی است.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    همون فرم ریکام هست دیگه پایین اون جدول میتونن چیز خاضی اگر مدنظر اساتیدتون هست بگن چیز دیگه ای نیاز نیست.
    من والا از کره زیاد اطلاعاتم دقیق نیست من بیشتر از ژاپن اطلاع دارم ولی با توجه به اون چیزی که از استانداردهای کره میدونم اگر فقط پول خورد و خوراک باشه احتمالا کافی باشه با توجه به اینکه شما توی شهر کوچکی هستید ولی باید با حساب و کتاب خرج کنید.
    نمیدونم هدفتون از دکترا کره چیه ولی بهتون توصیه میکنم کشورهای اروپایی و استرالیا و نیوزیلند و آمریکای شمالی رو هم در نظر داشته باشید.
    قصد فضولی و جسارت ندارم ولی صرفا جهت همفکری این حرفم رو میزنم و شاید این حرفم عجیب باشه ولی من اگر جای شما باشم برای مستر کره یا مثلا ژاپن اقدام میکنم.مگر اینکه علاقه زیادی به کار آکادمیک داشته باشید که در اون صورت به نظر من مسیرتون مسیر درستی است.
    موفق باشید
    ممنون. الان متوجه منظورتون شدم.
    والا گرایش من یه طوریه که انتخابهای زیادی ندارم مثلا تو کل اروپا دو الی 3 انتخاب و آمریکا و کانادا هم حداکثر 5 انتخاب استرالیا هم یکی. متاسفانه نتونستم پذیرش بگیرم با اینکه رزومم خیلی خوبه. کل آسیا هم همین کره و دانشگاه یونسی داره کار میکنه. مشکل من اینه که دانشگاهای خیلی تاپ دارند رو این قضیه کار میکنند و رقابت بشدت سخته تو این گرایش. رشتم نانوکامپوزیتهای بسته بندی تقریبا نوپا ست و یه جور بین رشته ای (پلیمر، صنایع غذایی و داروسازی) تلقی میشه.
    هدفم از گرفتن دکتری، Post doc است. ایشالا اگه بشه آمریکا شمالی. نمیدونم چقدر شدنیه (با اینکه ایمان دارم کار نشد نداره) اما دو سال است که پشت اپلای موندم و نشده. نمیخام دیکه راکد باشم میخام برم جلو با اینکه میدونم دقیق اون چیزی نیست که میخام، اما باور دارم که میتونم پیشرفت کنم چون این استاد واقعا کار درسته. فرصتی برای ارپا و آمریکا پیدا نکردم اما شاید بتونم یه فرصتی برا خودم از این مسیر بسازم.

ممنون

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

ممنون. الان متوجه منظورتون شدم.
    والا گرایش من یه طوریه که انتخابهای زیادی ندارم مثلا تو کل اروپا دو الی 3 انتخاب و آمریکا و کانادا هم حداکثر 5 انتخاب استرالیا هم یکی. متاسفانه نتونستم پذیرش بگیرم با اینکه رزومم خیلی خوبه. کل آسیا هم همین کره و دانشگاه یونسی داره کار میکنه. مشکل من اینه که دانشگاهای خیلی تاپ دارند رو این قضیه کار میکنند و رقابت بشدت سخته تو این گرایش. رشتم نانوکامپوزیتهای بسته بندی تقریبا نوپا ست و یه جور بین رشته ای (پلیمر، صنایع غذایی و داروسازی) تلقی میشه.
    هدفم از گرفتن دکتری، Post doc است. ایشالا اگه بشه آمریکا شمالی. نمیدونم چقدر شدنیه (با اینکه ایمان دارم کار نشد نداره) اما دو سال است که پشت اپلای موندم و نشده. نمیخام دیکه راکد باشم میخام برم جلو با اینکه میدونم دقیق اون چیزی نیست که میخام، اما باور دارم که میتونم پیشرفت کنم چون این استاد واقعا کار درسته. فرصتی برای ارپا و آمریکا پیدا نکردم اما شاید بتونم یه فرصتی برا خودم از این مسیر بسازم.

ممنون
    به طور کلی پروسه مهاجرت و به ویژه اپلای سخت و طاقت فرسا و استرس زاست.اکثر افراد یک تا سه سال رو به طور متوسط درگیر این پروسه هستند از این نظر زیاد ناراحت نباشید.من خودم هم تقریبا در شرایط شما هستم.به نظر من با توجه به این چیزی که گفتید انتخاب خوبی است.پس سعی کنید با استادتون خوب کار کنید و اینکه اگر یک درصد فرصت Postdoc آمریکای شمالی فراهم نشد در همون دانشگاه فرصت Postdoc داشته باشید معمولا دانشگاه های کره به این صورت هست.
    موفق باشید

Junior Member

سلام می خواستم بدونم با توجه به موارد زیر، کدوم دانشگاه های کره می تونم شانس داشته باشم برای فاند کامل؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی-نفت-گاز- دانشگاه دولتی شیراز-15.29

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی شیمی- دانشگاه دولتی شیراز- 17.21

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل هنوز ندادم ولی روی 90 می خوام برنامه ریزی کنم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم ولی می خوام رو 150 تا 160 برای کوانتیتیو برنامه ریزی کنم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله سابمیت شده ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1 چاپ شده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی شیمی دکتری

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاههای رده الف یا ب مورد تایید وزارت علوم

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 1 ترم TA بودم- دارای مدرک ICDL

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

من می خوام برای سال بعد اقدام کنم. اگر راهنمایی دارید ممنون می شم که بهم بگید.
    پیشاپیش از شما ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpe نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم با توجه به موارد زیر، کدوم دانشگاه های کره می تونم شانس داشته باشم برای فاند کامل؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی-نفت-گاز- دانشگاه دولتی شیراز-15.29

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی شیمی- دانشگاه دولتی شیراز- 17.21

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل هنوز ندادم ولی روی 90 می خوام برنامه ریزی کنم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم ولی می خوام رو 150 تا 160 برای کوانتیتیو برنامه ریزی کنم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله سابمیت شده ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1 چاپ شده

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی شیمی دکتری

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاههای رده الف یا ب مورد تایید وزارت علوم

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 1 ترم TA بودم- دارای مدرک ICDL

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

من می خوام برای سال بعد اقدام کنم. اگر راهنمایی دارید ممنون می شم که بهم بگید.
    پیشاپیش از شما ممنونم

سلام دوست عزیز،
    با اوکی کردن نمره ی تافل و چاپ شدن مقالتون قطعا شانش فول فاند خواهید داشت برای دانشگاههای کره. دیگه بستگی داره که بتونید استادی رو پیدا کنید که باهاش کار کنید.
    بنظر بنده بعد از تکمیل تر شدن رزومتون حتما شانس خودتون رو برای استرالیا، کانادا و امریکا هم امتحان کنید چون مطمئنا شانس خواهید داشت. و سعی کنید تافل رو بالای 90 بگیرید. هرچی بالاتر بهتر.

سلام دوستان

توی دوره دکتری در کره چند ترم واحد و درس پاس کردن داریم؟ مثله ایران یکساله یا تمام 3 سال رو باید همراه با آزمایشگاه کلاس بریم و واحد پاس کنیم؟

ممنون

Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه خلیج فارس

سلام
    من الآن ترم٤ مهندسي شهرسازي هستم و اصلاً تاحالا براي اپلاي اقدامي نكردم و هيچ اطلاعي درموردش ندارم
    براي دوره كارشناسي ارشد شهرسازي كدوم دانشگاه كره پيشنهاد ميشه؟
    و من ميتونم تا ترم ٨مدارك لازم رو جمع آوري كنم يا وقت بيشتري لازمه؟! آخه الآن ميخوام از صفر صفر شروع كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)