صفحه 16 از 64 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام
    من دو بار ویزای فرانسه داشتم یکی اواخر 2014 و دیگری اواخر 2015 مدارک شغلی و بانکی کامل هست من به همراه 2 نفر از دوستان که اونا هم هر کدوم ویزای فرانسه رو اواخر 2015 دارن که هر سه با هم گرفتیم دو نفر ازما مجرد و یک نفر متاهل سوالی که که داشتم تاریخ حرکت رو 23june زدم و برای وقت هم ایمیل دادم امروز . مشکلی نیست برای هر سه نفرمون با ایمیل خودم درخواست وقت دادم . یا باید هر شخص با ایمیل خودش درخواست وقت بده؟ و احتمال ویزا دادنمون چقدره به نظرتون ؟مدت سفر 11 روز

Local Moderator

سلام

سیستم وقت دهی فرانه که آنلاین شده و احتمالاً دیگر به ایمیل ها پاسخی ندهند. قطعاً برای اون تاریخی که برای سفر دادید، الان دیر هتس که دارید اقدام می کنید و وقت ها تا 2 ماه آینده حداقل پر است، از سیستم وقت دهی جدید به صورت آنلاین اقدام نمایید.

هموتون شانس خوبی برای گرفتن ویزای مجدد از سفارت فرانسه دارید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sezar20002 نمایش پست ها
    سلام
    من دو بار ویزای فرانسه داشتم یکی اواخر 2014 و دیگری اواخر 2015 مدارک شغلی و بانکی کامل هست من به همراه 2 نفر از دوستان که اونا هم هر کدوم ویزای فرانسه رو اواخر 2015 دارن که هر سه با هم گرفتیم دو نفر ازما مجرد و یک نفر متاهل سوالی که که داشتم تاریخ حرکت رو 23june زدم و برای وقت هم ایمیل دادم امروز . مشکلی نیست برای هر سه نفرمون با ایمیل خودم درخواست وقت دادم . یا باید هر شخص با ایمیل خودش درخواست وقت بده؟ و احتمال ویزا دادنمون چقدره به نظرتون ؟مدت سفر 11 روز

Local Moderator

سلام

در مورد برنامه سفر، برای هر روز بنویسید که کدام هتل اقامت دارید و هر روز کجاها رو از چه شهری می خواهید ببینید. چند تا شهر از فرانسه رو می خواهید بگردید؟! نقاط دیدنی اون ها رو دربیارید و براساس برنامه واقعی خودتون برای سفر به فرانسه، اون ها رو در روزهای مختقل قرار بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط merry1391 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشيد ميشه لطفا كسي فرم ويزا رو كه بايد براي قبل از وقت گرفتن در وب سايت سفارت پر كنيم توضيح بدهد
    در مورد planeكه بايد تو همان فرم بنويسيم بايد بگيم كه مي خواهيم به كشورهاي ديگر حوضه شينگن هم سفر كنيم و بايد براي هر روز كاملا برنامه و جاهاي كه حتي در شهر مثلا پاريس مي خواهيم ببينيم رو توضيح بدهيم؟؟؟

دوستان چطوری می تونیم هتل رزرو کنیم برای نشون دادن به سفارت بدون کردیت کارت؟

با سلام
    سیستم نوبت دهی جدید آنلاین به چه صورت میباشد آیا لینک خاصی داره داخل سایت هر چی گشتم نتونستم جایی رو پیدا کنم؟من فرم آنلاین هم پر کردم .
    سپاس از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدسی مکانیک دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط sezar20002 نمایش پست ها
    با سلام
    سیستم نوبت دهی جدید آنلاین به چه صورت میباشد آیا لینک خاصی داره داخل سایت هر چی گشتم نتونستم جایی رو پیدا کنم؟من فرم آنلاین هم پر کردم .
    سپاس از شما
    http://www.iran.campusfrance.org/fa/...8C%D9%84%DB%8C
    سلام این هم لینک مورد نظر شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدسی مکانیک دانشگاه شیراز

سلام دوستان
    در بخش مدارک ویزای تحصیلی فرانسه کارت پایان خدمت هم اومده که من خوب نه معاف شدم و نه خدمت رفت. چه مدرکی باید ارایه بدم؟ لطفا من رو راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanbeygi نمایش پست ها
    http://www.iran.campusfrance.org/fa/...8C%D9%84%DB%8C
    سلام این هم لینک مورد نظر شما
    سلام دوست عزیز ، این لینک مربوط به ویزای تحصیلی است ، برای گرفتن وقت ویزای توریستی چطور باید اقدام کنیم ؟ آیا مانند قبل باید ایمیل بزنیم و وقت بگیریم ؟ اگر به شکل دیگری است لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید متشکرم

Local Moderator

با سلام

سیستم ارسال ایمیل برای قدیم است و در حال حاضر سیستم وقت دهی و پر کردن فرم، آنلاین می باشد. لینک زیر را ملاحظه نمایید:
    http://www.vfsglobal.com/France/Iran/

و از لینک زیر برای وقت گرفتن اقدام نمایید:
    https://france-visas.gouv.fr/

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، این لینک مربوط به ویزای تحصیلی است ، برای گرفتن وقت ویزای توریستی چطور باید اقدام کنیم ؟ آیا مانند قبل باید ایمیل بزنیم و وقت بگیریم ؟ اگر به شکل دیگری است لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید متشکرم

Local Moderator

سلام

چطور تونستید پاسپورت بگیرید؟ معافیت تحصیلی دارید؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanbeygi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در بخش مدارک ویزای تحصیلی فرانسه کارت پایان خدمت هم اومده که من خوب نه معاف شدم و نه خدمت رفت. چه مدرکی باید ارایه بدم؟ لطفا من رو راهنمایی کنید. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)