صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 5454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 554

موضوع: مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل ر

سلام
    مطمئن نیستم که سوالم مربوط به این بخشه یا نه، اما پذیرش اولیه من از دانشگاه بلونیا اومده ولی چون امتحان ورودی داره باید .ویزای توریستی بگیرم. چون اینو نمیدونستم وقت بلیط رو اشتباه گرفته لودم یعنی از 30 آگوست گرفته بودم تا زمان اتمام ترم. اما باید فقط یه بازه بیست روزه بگیرم. خانوم officer مدارک من رو گرفت غیر از پاسپورت و بلیطم و گفت برم عوض کنم و 31 جولای برگردم. اما هیچ برگه ای به من نداد. من بش گفتم خوب چط.ر باید وارد سفارت بشم و اون گفت که با پاسپروتم اما اونایی که نقص مدرک داشتن همه برگه ورود به سفارت دستی داشتم. حالا یکم نگران شدم که باید چطوری وارد بشم؟ آیا باید از یه جا توی همون سفارت برگه میگرفتم؟

ممنونم اگه راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل ر

سلام امسال بیمه هم برای ویزای دانشجویی میخواستند؟

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

سلام دوستان.
    خواهرم میخاد امسال آی مت رو شرکت کنه.چندتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین.
    ۱-در صورت قبولی تو یکی از دانشگاهها آیا احتمالش هست سفارت ویزا نده؟چون مدرک ایتالیایی نداره و تحصیل به زبان انگلیسیه
    ۲-این گردش حساب سه ماهه که سفارت میخاد باید چه مقدار باشه؟یعنی مبلغ پولی که تو حساب هست چقدر باید باشه؟

پیش فرض پاسخ : مباحث ویزا برای دانشجویان شاغل به تحصیل با مشکل رساندن مدارک به سفارت قبل از ددلاین

آقا بهنام یا سایر دوستان میشه توضیح بدین که بالاخره کسایی که ترم آخر هستن به تاریخ ددلاین میرسن یا نه؟ یعنی از 2015 که من دیدم بچه ها نتوستن ویزا بگیرن هر ساله دیگه کسایی که وضعیت مشابه داشتن ویزا نگرفتن؟ اگه گرفتن چجور گرفتن؟ مگه میشه یکی بتونه یکی نه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Lordsaeed87 نمایش پست ها
    آقا بهنام یا سایر دوستان میشه توضیح بدین که بالاخره کسایی که ترم آخر هستن به تاریخ ددلاین میرسن یا نه؟ یعنی از 2015 که من دیدم بچه ها نتوستن ویزا بگیرن هر ساله دیگه کسایی که وضعیت مشابه داشتن ویزا نگرفتن؟ اگه گرفتن چجور گرفتن؟ مگه میشه یکی بتونه یکی نه؟
    درود
    اگه ترم اخر هستید و امتحانتان خرداد یا تیر تموم میشه نخیر امکان نداره برسید و سالهاست که همه بچه ها این مشکل را دارند چون ددلاین سفارت تیر هست.
    سفارت هم روی این قضیه هیچ انعطافی نشون نمیده.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام آقا بهنام
    به نظر شما اگر افرادی که این مشکل رو دارن جمع بشیم و نامه بنویسیم واسه سفارت هیچ تاثیری نداره ؟من شنیدم بودن کسایی که ترم آخر بودن اما تونستن ویزا بگیرن.تعداد کسایی که این مشکل رو دارن کم هم نیستن.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط msoleimani نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام
    به نظر شما اگر افرادی که این مشکل رو دارن جمع بشیم و نامه بنویسیم واسه سفارت هیچ تاثیری نداره ؟من شنیدم بودن کسایی که ترم آخر بودن اما تونستن ویزا بگیرن.تعداد کسایی که این مشکل رو دارن کم هم نیستن.
    درود
    اگر همین فروم را به دقت بخونید میبینید که سالهای پیش دوستان با هم جمع شدند و نامه به سفارت و وزارت علوم دو کشور زدند ولی به جایی نرسیدند.
    متاسفانه برای ایتالیا ددلاین به این صورت هست و این موضوع برای کسانی که امسال فارغ الحصیل میشوند مشکل ایجاد میکنه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان یه سوال
    این موضوعی که اینجا مطرح شده مبنی بر رسوندن مدارک تا 9 تیر قضیش چیه من رفیقم پارسال اقدام کرد رفت میگه تا 9 تیر باید وقت بگیری و خودش مرداد رفته بود واسه سفارت مدارکشم برده بود
    ویرایش توسط chrisredfield : May 6th, 2018 در ساعت 12:30 AM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط chrisredfield نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال
    این موضوعی که اینجا مطرح شده مبنی بر رسوندن مدارک تا 9 تیر قضیش چیه من رفیقم پارسال اقدام کرد رفت میگه تا 9 تیر باید وقت بگیری و خودش مرداد رفته بود واسه سفارت مدارکشم برده بود
    درود
    هر سال سفارت ددلاینی را برای اپلای به ویزا اعلام میکند که شما باید تا اون تاریخ برای ویزا اقدام کرده باشید و مدارک به صورت کامل ارائه شده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    هر سال سفارت ددلاینی را برای اپلای به ویزا اعلام میکند که شما باید تا اون تاریخ برای ویزا اقدام کرده باشید و مدارک به صورت کامل ارائه شده باشه.
    سلام مجدد
    ممنون از پاسخدهی و راهنمایی
    یعنی الان که تو این لینک نوشته شده متقاضیان باید تا 24 جولای 2018 مدارک رو ارائه بدن یعنی پس امسال تا اوائل مرداد وقت داریم دیگه درسته؟ چون تو صفحات قبل بچه ها گفته بودن تا 9 تیر بوده ددلاین سفارت.

و سوال دیگه هم اینکه دانشگاه ما دانشنامه رو 30 تا چهل روزه میده من الان پذیرش و تافل رو دارم به نظرتون از الان اقدام کنم تا اون موقع مدارکم آماده میشه؟ اگر 24 جولای باشه یعنی حدود 80 روز وقت دارم.
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)